Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 09, 2018 10:37 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Anna61 pisze:Kochane cioteczki, jesteście zazdrosne? :wink:
A o co?
Zobaczcie! :D :cry: :D :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu panna stanęła na dwóch łapkach aby przejrzeć się w lustrze jaka jest piękna :D

Obrazek

CUDNE :1luvu: nie mogę się napatrzyć.
Jak ona u Ciebie zrobila się grzeczna i milusinska. Aniu brawo Ty. :201494 :201494

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 09, 2018 10:39 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Surykatka :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84808
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob cze 09, 2018 10:39 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

No proszę, nawet żadnego palca nie odgryzł Ci ten "zły" kot :?: :smiech3:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob cze 09, 2018 11:12 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

zuza pisze:Surykatka :)

Surykotka. :mrgreen:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34247
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Sob cze 09, 2018 11:26 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Jako że to ja odbierałam wyniki i rozmawiałam z panią doktor - glukoza najprawdopodobniej ze stresu (kotka wieziona, znieczulana...). Kreatyniną tej wysokości (patrząc na pozostałe parametry) się na razie nie przejmujemy [pozostałe parametry nie wskazują na problem, a bywa że kreatyninę niektóre koty mają taką "bo tak", poza tym jakiś czas temu górną granicą normy było 2.0, dopiero później obniżono próg], najwyżej za jakiś czas trzeba będzie sprawdzić ponownie, ale w każdym razie obecnie na pewno to nie nerki są powodem stanu kotki.

Wg dotychczasowych badań albo alergia (miejsca wydrapań typowe dla alergii), albo zaburzenia behawioralne, ale na razie kot do obserwacji. Jeśli kotka się goi, to z zalecaną wstępnie dietą również można poczekać do pojawienia się problemu [przy czym nie miał to być RC Hypoallergenic który zdaje się kotka jadła dotąd, tylko Anallergenic, który jest jak zrozumiałam dla zwierzów "jeszcze bardziej alergicznych" u których Hypoall. nie wystarcza], i jak zrozumiałam nie na całe kocie życie tylko na 6 tygodni żeby wyciszyć problem, a potem wchodzenie stopniowo i po kolei z "normalniejszymi" jedzeniami sprawdzając czy nie uczulają].

@Necz - w profilach geriatrycznych robionych w Zwierzaku nie miałam fruktozaminy o ile pamiętam, Vetcomplex może ma.

Po wynik T4 i po info czy w grzybotestach ostatecznie nic nie wyrosło potuptam w poniedziałek, bo w weekend to tam zazwyczaj są tłuuuumy ;-)

Aniu, zazdraszczam miziadełka :) :1luvu:
Kicia ? - 09'96 ['] Czarnulka 1.06.97 - 24.12.08 ['] Myszka 26.05.96 - 4.06.11 ['] Mrówcia 05/06'13-13.03.16 ['] Szarusia Agatka ? - 7.02.2018 ['] Kicia Liza 04/05'2000 - 29.05.2018 ['] Pusia '06/'07? -11.10.22 [']
Taki mały kot; taki wielki brak......

włóczka

 
Posty: 1376
Od: Sob kwi 25, 2009 16:43
Lokalizacja: miasto prządek / miasto zalewajki ;-)

Post » Sob cze 09, 2018 12:06 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Cóż, kotka zaiste agresywna psychopatka...
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Sob cze 09, 2018 12:43 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Anna61 pisze:Kochane cioteczki, jesteście zazdrosne? :wink:
A o co?
Zobaczcie! :D :cry: :D :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu panna stanęła na dwóch łapkach aby przejrzeć się w lustrze jaka jest piękna :D

Obrazek

Cudowny widok :1luvu: :1luvu:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4842
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 09, 2018 13:31 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Normalne cuda. :)
Oby tak dalej. :ok:

Wawe

 
Posty: 9317
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob cze 09, 2018 13:40 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

włóczka pisze:Jako że to ja odbierałam wyniki i rozmawiałam z panią doktor - glukoza najprawdopodobniej ze stresu (kotka wieziona, znieczulana...). Kreatyniną tej wysokości (patrząc na pozostałe parametry) się na razie nie przejmujemy [pozostałe parametry nie wskazują na problem, a bywa że kreatyninę niektóre koty mają taką "bo tak", poza tym jakiś czas temu górną granicą normy było 2.0, dopiero później obniżono próg], najwyżej za jakiś czas trzeba będzie sprawdzić ponownie, ale w każdym razie obecnie na pewno to nie nerki są powodem stanu kotki.

Zgadza się.
Jakoś trudno mi uwierzyć, że kotka ma problemy zdrowotne, tudzież alergię. Na moje "oko" kotka żyła w stresie i już. Wcale nie będę zdziwiona jak okaże się być megamiziakiem, zdrowym do nieprzyzwoitości. I za to potrzymam, ale tak na wszelki wypadek, bo j/w. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 09, 2018 15:13 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Miło popatrzeć na zdjęcia :D
Oby dalej było już tylko lepiej :ok: :ok:

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Sob cze 09, 2018 15:25 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Anna61 pisze:Kochane cioteczki, jesteście zazdrosne? :wink:
A o co?
Zobaczcie! :D :cry: :D :1luvu:

chwilo trwaj wiecznie! Koteczka wygrała los na loterii :)

gusiek1

 
Posty: 1658
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 09, 2018 18:10 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

mziel52 pisze:Na tym właśnie polega cała satysfakcja pomagania kotom - żeby patrzeć jak zestrachane, spanikowane i chore stworzenie zmienia się początkowo w niedowierzającego swemu szczęściu kota, a potem w radosnego luzaka.
Gratulacje! :1luvu:

Nic dodać, nić ująć :ok:
Aniu, bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy :D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Nie cze 10, 2018 7:44 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Dziękuję :1luvu:

Agatko (włóczka) dziękuję za opis badań. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie cze 10, 2018 13:11 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

W piątek wykąpałam brudaska bo sam nigdy by się nie domył z tego brudu i posklejanej sierści od brudu.
Przypomnę, że kot ledwo przeżył i był w larwach much a ile czasu był w takim stanie to tego nie wiemy.
Ranny zapewne nie mógł chodzić a co dopiero szukać jedzenia.
Może jak go wykąpię jeszcze ze 2 razy to zejdzie z niego cały ten syf.
Jutro wybieram się z nim do lecznicy bo strasznie charczy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wczoraj powyglądał z zaciekawieniem przez okno bo tam koty były :wink:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

na pańci łóżko też wygodnie :wink:
Obrazek Obrazek

Obrazek

gorącooo

Obrazek

Nasza kicia zaanektowała sobie budkę na drapaczku.
Rano zwymiotowała po mokrym ale po po kolacji po tym samym nic jej nie było i wcześniej nie było.
Moje koty niektóre tak mają, że rano jak się najedzą to zwymiotują, ale to jak zbyt dużo się nachapią a Kicia dostała pół saszetki felixa.

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie cze 10, 2018 13:37 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Biedactwo ten rudzioszek. Mam nadzieję, że najgorsze już za nim. A apetyt ma?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14670
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5 i 167 gości