SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 26, 2021 17:48 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Mieszkam po za Unią, wolę się trzymać tutejszych sprzedawców. Nie mam siły bawić się z kontrolą celną... Tym bardziej, że puszkowanie uważam za okres tymczasowy :roll:

W dalszym ciągu czekam na info o przysmakach :wink:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Wto paź 26, 2021 20:03 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Sierra pisze:Jak wam* smakują przysmaki MjAMjAM? Przeglądam właśnie ich ofertę i zastanawiam się czy nie wziąć na próbę. Wszak koty mam za mało rozpieszczone :oops: .

Po za tym zastanawiam się nad co bardziej wymyślnymi smakami - takich owadów nie mam w mixach, a kupno 6 paczek (na Amazon tylko takie :oops: ) przy wybredności Tulki mnie trochę przeraża :strach:

*Wam jak wam :ryk: ... Kotom!

Przysmakó z Mjammjam nie próbowałam, tzn, koty nie dostawały :ryk: , moja mega wybredna hrabianka jada tylko catz Finefood suszoną cielęcine, ale sa i inne smaki. karmy z owadami z Mjammjam nawet nie powąchały, zaden. Za to indyka purr i kaczkę purr jedza, nom oże nie z mega wielkim entuzjazmem, ale zjadają
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4789
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro paź 27, 2021 18:51 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Moje koty jedzą mjamjam przysmaki. Tu mam filmik jak wcinają koninę https://www.instagram.com/p/CD5tQHtH2FP ... KYYb8CPWKY
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Śro paź 27, 2021 19:15 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

O, i przy okazji w końcu widzę rozmiar!

No dobra, namówiłaś mnie :mrgreen: . Jak się nie sprawdzą to psy zjedzą. One wszystko zjedzą :twisted:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Śro paź 27, 2021 20:45 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kawałki są spore i spokojnie pies też może je jeść. To jest 100% mięso. Jak ktoś szuka małych kawałeczków to thrive, orjien, wildes land mają male liofilizowane kawałki.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Śro paź 27, 2021 20:59 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

U nas klienci najbardziej chwalą piersi z kaczki i krewetki tygrysie :) A nasze domowe próbowały wszystkie i nie było takiego, którego by nie zjadły.
Insekty u nas w domu zdecydowanie z cielęciną, z kurczakiem lubią 2 na 6 :)
Sklep TYLKO dla Kotów. TYLKO bezzbożowe karmy.

Nowe, naprawdę skuteczne neutralizatory zapachów i latarką UV do poszukiwania niespodzianek w domu: https://sklep.kocikocidrapki.pl/pl/sear ... url=Powair

kocikocidrapki

 
Posty: 400
Od: Wto mar 05, 2019 23:07

Post » Śro paź 27, 2021 21:16 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

boguska_t pisze:Kawałki są spore i spokojnie pies też może je jeść. To jest 100% mięso. Jak ktoś szuka małych kawałeczków to thrive, orjien, wildes land mają male liofilizowane kawałki.

Zawodowo wyprowadzam psy - jak mi się 30 psiaków przez ręce przewija to zazwyczaj... nagradzam je suchą karmą (bo to najtańsze*, a te parę kuleczek dziennie im nie zaszkodzi). Mięso suszone z moich rąk jest porównywalne ze świętym Graalem :ryk: .

*Nie kupuję byle czego, ale nawet wysokiej jakości suchą karmą wychodzi taniej od małych (dla mnie jednodniowych) opakowań smaczków.

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Czw paź 28, 2021 10:37 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Znam kilka osób co na smaczki kupuję karmę Ziwipeak i dla psów i dla kotów.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Czw paź 28, 2021 11:18 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

boguska_t pisze:Znam kilka osób co na smaczki kupuję karmę Ziwipeak i dla psów i dla kotów.

Bo jest super wygodna :mrgreen: . Właśnie tą karmę używam jako smaczki psie. Niestety, psy najbardziej lubią makrelę, a to kompletnie nie podchodzi moim kotom :roll:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Czw paź 28, 2021 12:51 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Chikita pisze:Nie ma, ale białko i fosfor masz w składzie. Wysokobiałkowy jest chyba Purizon.

Dzięki - ja większość karm (mokrych) znam i doktoryzuję sie nad każdą puszką, ale wiem jakie to jest wkurzające jak ktoś jest początkujący i szuka info. Myślałam, że można się gdzieś dopisać.

Ostatnio odkryłam nowe puszki dla Juniorów z przyzwoitym składem i niskim fosforem - Feringa Pure Meat Kitten - fosfor 0,16 lub 0,17 w zależności od smaku. Może się komuś przyda.
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Czw paź 28, 2021 19:31 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Sosemigo pisze:
Chikita pisze:Nie ma, ale białko i fosfor masz w składzie. Wysokobiałkowy jest chyba Purizon.

Dzięki - ja większość karm (mokrych) znam i doktoryzuję sie nad każdą puszką, ale wiem jakie to jest wkurzające jak ktoś jest początkujący i szuka info. Myślałam, że można się gdzieś dopisać.

Ostatnio odkryłam nowe puszki dla Juniorów z przyzwoitym składem i niskim fosforem - Feringa Pure Meat Kitten - fosfor 0,16 lub 0,17 w zależności od smaku. Może się komuś przyda.


załóż wątek z opisami karm mokrych -też chętnie skorzystam

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27075
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 05, 2021 9:13 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Czy, analogicznie jak w karmach suchych, istnieja karmy mokre dla kotów z tendencją do zakłaczania się? może np. z jakimiś dodatkami typu babka plesznik itp.?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lis 05, 2021 12:15 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Nie słyszałam o takich karmach. Ja dodaję (w okresie największego zakłaczania się kotów albo przy zatwardzeniu) trochę Colonu C do mokrej karmy i wychodzi na to samo. Działa. :) Pomysł wzięty z miau.pl.

Aaaśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4974
Od: Śro sty 19, 2011 22:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt lis 05, 2021 13:07 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

fili pisze:Czy, analogicznie jak w karmach suchych, istnieja karmy mokre dla kotów z tendencją do zakłaczania się? może np. z jakimiś dodatkami typu babka plesznik itp.?


Są, np. Moonlight Dinner, RC Hairball Care w sosie
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10878
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lis 05, 2021 14:04 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Aaaśka pisze:Nie słyszałam o takich karmach. Ja dodaję (w okresie największego zakłaczania się kotów albo przy zatwardzeniu) trochę Colonu C do mokrej karmy i wychodzi na to samo. Działa. :) Pomysł wzięty z miau.pl.

Ile mniej więcej tego Colonu dodajesz?
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4789
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 108 gości