SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 21, 2018 20:56 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Nasze dwa kociaki (8mc) nie chcą jeść niczego z lodówki, nawet po dolaniu wody (jedzenie przekładałam do szklanego lub plastikowego pojemniczka bo myślałam, że to może przez tworzywo ale chyba po prostu im nie pasje takie i już). Są tylko na mokrym (CF, Grau, Wild Freedom, i nowość O'Canis z zooplusa - uwielbiają :)), ostatnio Feringa przestała odpowiadać Timusiowi, Nalcia je wszystko oprócz rybnych. Są dni kiedy na ich dwoje idzie 800g karmy ale generalnie jedzą ok 600g - czyli po ok 300 na głowę w ok. 5 posiłkach, do roku nie chciałabym im ograniczać jedzenia ale czy uważacie, że po skończeniu roku powinnam czy mogą dostawać tyle ile chcą skoro im tak pasuje? Kociaki są wykastrowane.
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Pt gru 21, 2018 21:37 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

czyli podgrzanie w mikrofali odpada? tak?
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 23, 2018 17:43 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie forum, koci wątek ale czy ktoś może mi podsunąć jakie firmy produkują dobrej jakości suchą karmę dla psa?

Owszem, szperałam w internetach, ale jest morze wpisów sponsorowanych i wpisów pod SEO i nie mogę się przebić do wiarygodnego info. Nie, nie chcę BARFa :P Suk będzie na gotowanym + chrupki właśnie. Tylko jakie? Poprzedni pies jechał na Royalu (bo mu Orijen nie pasował), teraz chcę być bardziej światła.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5993
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie gru 23, 2018 17:59 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Proponuję Wolf of Wilderness
Nasza Maja jest głównie na tym ze względu na różne alergie, psu smakuje, karma przyjemnie pachnie i wiele wariantów smakowych ;)
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 23, 2018 18:16 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

ser_Kociątko pisze:Proponuję Wolf of Wilderness


też bardzo polecam, moje 13 latki c/a rok temu przeszły na tę karmę i naprawdę świetnie funkcjonują na niej. Minus-lubią ją też koty i to zarówno podjadać, jak i wygrzebywac kulki i się nimi bawić- idealna wielkośc, ciągle je z przerównych miejsc wygrzebuję ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie gru 23, 2018 18:34 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Dziękuję!
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5993
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Czw gru 27, 2018 17:55 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

No i stało się i to moja wina - MOJA WIELKA WINA!!!!!
W świątecznym galimatiasie zapomniałam o terminowym zamówieniu karmy dla Bila :( Śmiem wątpić, że zamówiona przeze mnie karma dojdzie do mnie jutro (z mojej winy oczywiście). A pozostało mi dla kociambra żarełka właśnie na dzień jutrzejszy tylko. Jako, że zamawiana w sklepach internetowych karma dostarczana jest do mojego miejsca pracy - to problem się powiększył, ponieważ 31.12.2018 r. mamy wolne, a potem mam urlop do 6 stycznia. Oczywiście, jeśli karma dojdzie po 2 stycznia, to w te pędy do pracy pojadę odebrać ją (koleżanki będą w pracy). Jednak od soboty do wtorku włącznie mam problem i będę zmuszona kupić po prostu marketówkę 8O Jaką zakupić na te 4 dni ????? Felix, Gourmet, czy jaką??? Mogę jeszcze ewentualnie zakupić Royala u weta. Co robić?? Ratunku :(
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw gru 27, 2018 17:58 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

A co myślicie o puszkach Disugual Cat Mini-Me? Są dostępne w pobliskim zoologu, ale nie wiem, czy warto kupić. Ktoś się spotkał z tą firmą?

hanaula

 
Posty: 50
Od: Czw cze 22, 2017 13:40

Post » Czw gru 27, 2018 18:14 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Bestol a jakiś zwykły zoolog nie jest czynny? Bo tam miałabyś szansę dostać Animondę vom Feinstein.
Zaproponuję też mało ortodoksyjne rozwiązanie, ale karma dla psa z górnej bądź średniej półki nie powinna zaszkodzić na te kilka dni. W zoologach można trafić na przykład na karmę Prince.
Jeśli tylko markety wchodzą w grę, to wybrałabym w Carrefour Butcher'sa.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw gru 27, 2018 18:21 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Stomachari, spróbuję z animondą w Zoologicznym, pewnie jutro po pracy będzie już za późno, ale jeśli tak, to w sobotę rano zaatakuję Zoologiczny, najwyżej z samego rana Bilowi dam suchej karmy (w suchą karmę jest zaopatrzony - bo praktycznie jej nie dostaje i sporo zostało). Martwię się, co będzie, jeśli kurier z zamówioną ze sklepów netowych karmą przyjedzie 31.12.2018 r. - jak pisałam - moje miejsce pracy tego dnia jest zamknięte. Czy wówczas kurier natychmiast zwraca przesyłkę do nadawcy? Jeśli tak będę musiała się w karmę w Zoologu zaopatrzyć na dłuższy czas. Mam nadzieję, że znajdę tam animondę.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw gru 27, 2018 18:31 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Teoretycznie kurier powinien spróbować dostarczyć drugi raz albo zawieźć do Punktu. Czyli analogicznie jak z pocztą, stamtąd można odebrać.
W ogóle nie wiadomo, czy kurier przyjedzie w Sylwestra, niektórzy się nie wyrabiają bo dzień pracy krótszy.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw gru 27, 2018 18:34 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Oby zatem nie pojawił się w Sylwestra. Tam, gdzie pracuję, nie będzie nawet w stanie zostawić awizo - skrzynki pocztowej brak :(
Tak, czy siak, jutro po pracy spróbuję objechać Zoologiczne, jeśli nie zdążę to zrobię to w sobotę. Nie chcę tyle dni podawać Bilowi tylko suchego żartka. Tym bardziej, że nigdy, odkąd mieszka ze mną, nie był tylko na suchym.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw gru 27, 2018 18:46 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

A nie dostajesz maila od kuriera dzień przed dostawą? W GLS można zmienić online miejsce i czas dostawy.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Czw gru 27, 2018 18:49 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Przy wszelkich dostawach - z Zooplus lub Kocimiętki - sms dostaję w dniu dostawy na jakieś 2 godziny lub godzinę przed. Nigdy nie dostałam żadnego maila.
W jednym przypadku starałam się z kurierem po otrzymaniu sms skontaktować, nie odbierał telefonu. Gdy po paru godzinach w końcu się dodzwoniłam - otrzymałam informację, że towar wrócił do nadawcy. Nie dotyczyło to w tym przypadku przesyłki z karmą dla kota, ale kurier był ten sam.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw gru 27, 2018 18:52 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

to trochę dziwne, ja z dpd zawsze, niezależnie czego paczka dotyczy, przesyłki polskie i zagraniczne, rano dostaję smsa, ze zostanie paczka doręczona i imie kuriera plus kontakt. Plus- jesli nie mylę kurierów- jak odpisać, zeby zmienić dzien dostawy, na zasadze wpisz 1- taka data, wpisz 2- inna
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 298 gości