SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 02, 2021 20:54 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Myszorek pisze:Boguska , a co z Catz finefood wieprzowina, ostatnio chyba wykupiłam ostatnie 15 sztuk i tez nie ma.

200g mam na bieżąco, nawet jakieś 2 szt zostały. Po świętach przyjdzie nowa dostawa. Bez kangura 200 i 400g, będą tylko saszetki.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pon kwi 05, 2021 22:22 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Myszorek pisze:Color 1 pisze'
zwłaszcza kocurek nigdy nie doje, a gotowanego kurczaczka wpieprza , aż mu sie uszka trzęsą. Myslałam nawet, że coś im jest. Z kocurkiem byłam u weta, badania krwi , usg , koszt 200 zł, diagnoza kot zdrowy, a jeść nie bardzo chce Teraz przynajmniej wiem ,że wina może byc w tych puszkach.

Słuchaj swego kocurka :ok: bo on wie co dla niego dobre i zamiast g... wartych puszek woli smaczne (i tańsze) mięsko gotowanego kurczaka. Daj mu spokój, nie nabijaj kasy producentom g.. w puszkach tylko kupuj jakiegoś zdrowego (zagrodowego) kurczaka. Trochę droższy 10pln/kg ale kotek Ci podziękuje. Zobacz ile mięska mógłbyś mu kupić za tą wizytę u weta.

slawek1350

 
Posty: 19
Od: Śro wrz 24, 2008 16:55
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto kwi 06, 2021 2:38 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

A doszly do Was jakies wiesci odnosnie karm Orijen (nie wiem czy tez Acana, bo to ta sama firma), w ktorych podobno wykryto metale ciezkie i zlozono pozew sadowy?

Kupowalam ostatnio karme sucha, bo daje ja jako przysmaczek. Chcialam kupic Orijen Six Fish ale mnie te mozliwe(?) metale ciezkie przerazily. Z drugiej strony juz widze, ze tylko w tak dobrej jakosciowo karmie jak Orijen one sa a takie Puriny sa cacy?
Sprawdzam opinie na amazonie i co? Najswietniejsza karma na swiecie to wg recenzentow Purina 8O Prawie brak zlych recenzji. To ta sama, ktora u nas u kilku kotow spowodowala blyskawicznie ostre reakcje takie jak swedzenie skory, kaszel, dusznosci. Napisalam to w recenzji z 1 gwiazdka i od razu napisal do mnie producent z propozycja wyslania mi darmowej torby (8 kg). Takze juz wiemy, skad te peany.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto kwi 06, 2021 12:16 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Z firmy Orjen miałam przysmak dla kotów. obecnie juz skończyły jeść, bardzo przypadł dwóm do gustu, jedna powąchała i nawet nie skubnęła. Ja sucha daję Canagan , Feringe lub Naturea. Jednak traktuję je jako przysmak, ewentualnie jak kocurek nie dojada karmy mokrej dosypuje do jedzenia i wtedy zje.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro kwi 07, 2021 20:20 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

pibon pisze:A doszly do Was jakies wiesci odnosnie karm Orijen (nie wiem czy tez Acana, bo to ta sama firma), w ktorych podobno wykryto metale ciezkie i zlozono pozew sadowy?

Kupowalam ostatnio karme sucha, bo daje ja jako przysmaczek. Chcialam kupic Orijen Six Fish ale mnie te mozliwe(?) metale ciezkie przerazily. Z drugiej strony juz widze, ze tylko w tak dobrej jakosciowo karmie jak Orijen one sa a takie Puriny sa cacy?
Sprawdzam opinie na amazonie i co? Najswietniejsza karma na swiecie to wg recenzentow Purina 8O Prawie brak zlych recenzji. To ta sama, ktora u nas u kilku kotow spowodowala blyskawicznie ostre reakcje takie jak swedzenie skory, kaszel, dusznosci. Napisalam to w recenzji z 1 gwiazdka i od razu napisal do mnie producent z propozycja wyslania mi darmowej torby (8 kg). Takze juz wiemy, skad te peany.


O Purizonie jest akcja teraz na facebooku, we Francji
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro kwi 07, 2021 21:02 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

wistra pisze:
pibon pisze:A doszly do Was jakies wiesci odnosnie karm Orijen (nie wiem czy tez Acana, bo to ta sama firma), w ktorych podobno wykryto metale ciezkie i zlozono pozew sadowy?

Kupowalam ostatnio karme sucha, bo daje ja jako przysmaczek. Chcialam kupic Orijen Six Fish ale mnie te mozliwe(?) metale ciezkie przerazily. Z drugiej strony juz widze, ze tylko w tak dobrej jakosciowo karmie jak Orijen one sa a takie Puriny sa cacy?
Sprawdzam opinie na amazonie i co? Najswietniejsza karma na swiecie to wg recenzentow Purina 8O Prawie brak zlych recenzji. To ta sama, ktora u nas u kilku kotow spowodowala blyskawicznie ostre reakcje takie jak swedzenie skory, kaszel, dusznosci. Napisalam to w recenzji z 1 gwiazdka i od razu napisal do mnie producent z propozycja wyslania mi darmowej torby (8 kg). Takze juz wiemy, skad te peany.


O Purizonie jest akcja teraz na facebooku, we Francji

Purizon czy Purina? Jeśli to pierwsze, to poproszę o link.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 09, 2021 10:04 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Będzie zmiana składu Catz fienfood wieprzowina purr, teraz to będzie dzik purr. Mam ostatnie puszki 200g z wieprzowiną, kolejne będą już chyba z dzikiem bo na fakturze mam dzik wpisany. Saszetki i 400g na razie są nadal wieprzowina.
Kangura już nie mam rozeszło się w 2 dni... W hurtowni też już brak.
Pod koniec miesiąca powinnam mieć kangura z Mjamjam.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pt kwi 09, 2021 10:43 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

boguska_t pisze:Będzie zmiana składu Catz fienfood wieprzowina purr, teraz to będzie dzik purr. Mam ostatnie puszki 200g z wieprzowiną, kolejne będą już chyba z dzikiem bo na fakturze mam dzik wpisany. Saszetki i 400g na razie są nadal wieprzowina.
Kangura już nie mam rozeszło się w 2 dni... W hurtowni też już brak.
Pod koniec miesiąca powinnam mieć kangura z Mjamjam.


Mnie interesuja saszetki Catz finefood wieprzowina, puszek moja nie za bardzo chce skubnąć. na razie cos tam zamówiłam , nie u Ciebie, bo saszetek nie widziała,.
Zamówiłam tez na próbe karmy monge https://www.kocimietka.pl/monge/2394-mo ... k-80g.html. Może ktoś , kto sie zna rzucic okiem, czy ten sklad jest ok?.Na pewno jest za mało tauryny, ale dla mnie to nie problem, bo koty dostaja kilka różnych karm w ciągu dnia.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt kwi 09, 2021 13:47 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Skład dopuszczający, szału nie ma ale smakowitość dobra. To taka wzbogacona filetówka. Inne z tej firmy to porażka tylko te monoproteina są jako tako składowo. Dla kotów niejadków, na przestawianie i jako przysmak, dosmaczacz mogą być.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pt kwi 09, 2021 16:54 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

No i nici,kot podszedl,powachal ,zrobil w tyl zwrot,tyle bylo z jedzenia tej karmy.Dobrze,ze nie zamowilam tylko po 2 królika i indyka.Ostatnio to jeszcze Tundra jakos jej smakuje,indyk,bo inne tez nie.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt kwi 09, 2021 17:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Ja testuję obecnie te Ragout z CFF. Jakość słaba bo napchali owoców i warzyw. Na nas konsumentów ma działać smakowicie bo "pyszny gulasz" damy kotu. Są w tym kawałki mięsa i kawałki gąbczaste jakieś (otworzyłam łososia z kaczką) Sporo mokrego sosu. Takie podobne konsystencją do karm marketowych. Smakowitość spora. Generalnie: nie ta jakość za tą cenę.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pt kwi 09, 2021 18:22 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Widziałam te nowe karmy z catz finefood u Ciebie, nawet miałam ochotę zamówić, tylko puszeczki były, a ja wolę saszetki. Pewno przetestuje przy następnym zamówieniu. :D
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt kwi 09, 2021 20:15 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Myszorek pisze:Widziałam te nowe karmy z catz finefood u Ciebie, nawet miałam ochotę zamówić, tylko puszeczki były, a ja wolę saszetki. Pewno przetestuje przy następnym zamówieniu. :D

Nie mam ich u siebie i nie będę miała raczej. Zanim coś wprowadzam testuje to jakiś czas na moich kotach i ta karma mnie nie zachwyciła.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pt kwi 09, 2021 21:37 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Dark Angel pisze:
wistra pisze:
pibon pisze:A doszly do Was jakies wiesci odnosnie karm Orijen (nie wiem czy tez Acana, bo to ta sama firma), w ktorych podobno wykryto metale ciezkie i zlozono pozew sadowy?

Kupowalam ostatnio karme sucha, bo daje ja jako przysmaczek. Chcialam kupic Orijen Six Fish ale mnie te mozliwe(?) metale ciezkie przerazily. Z drugiej strony juz widze, ze tylko w tak dobrej jakosciowo karmie jak Orijen one sa a takie Puriny sa cacy?
Sprawdzam opinie na amazonie i co? Najswietniejsza karma na swiecie to wg recenzentow Purina 8O Prawie brak zlych recenzji. To ta sama, ktora u nas u kilku kotow spowodowala blyskawicznie ostre reakcje takie jak swedzenie skory, kaszel, dusznosci. Napisalam to w recenzji z 1 gwiazdka i od razu napisal do mnie producent z propozycja wyslania mi darmowej torby (8 kg). Takze juz wiemy, skad te peany.


O Purizonie jest akcja teraz na facebooku, we Francji

Purizon czy Purina? Jeśli to pierwsze, to poproszę o link.


Purizonie:
https://www.facebook.com/32945869707208 ... 344256863/
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob kwi 10, 2021 10:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7


Na Polski rynek nie trafiło. Poza tym fakapy zdarzają się każdemu. Ostatnio widziałam w Żabce ogłoszenie o wycofaniu partii alkoholu z uwagi na możliwość znajdowania się w środku... drobinek szkła. Tak więc wszystko jest możliwe.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kicalka, skaz i 200 gości