SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 11, 2021 10:04 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Jako, że szukam czegos nowego dla moich futerek, znalazłam cos takiego /unizoo.pl/product-pol-982-VetExpert-RAW-PALEO-KITTEN-TURKEY-100g-Saszetka-Karma-Mokra-z-Indykiem-dla-Kociat.Na moje oko karma jest w miarę ok, ale nie jestem az takim znawcą, więc jeśli by ktoś z was pokusił sie o sprawdzenie , byłabym wdzięczna. Moje koty ja nawet jedzą, a im ciężko dogodzić. szczególnie dwóm, jedna wcina wszystko, oprócz karm z rybami w składzie. Dwa pozostałe masakra, nic im nie pasuje
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Sob kwi 17, 2021 18:48 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

boguska_t pisze:Będzie zmiana składu Catz fienfood wieprzowina purr, teraz to będzie dzik purr. Mam ostatnie puszki 200g z wieprzowiną, kolejne będą już chyba z dzikiem bo na fakturze mam dzik wpisany. Saszetki i 400g na razie są nadal wieprzowina.
Kangura już nie mam rozeszło się w 2 dni... W hurtowni też już brak.
Pod koniec miesiąca powinnam mieć kangura z Mjamjam.


Dzień dobry!
Mam ogromny problem, bo mój kot nie może jeść jedzenia z puszki (widziałam ogłoszenia), a kończą nam się kangury w saszetkach... Czy wie Pani może, kiedy można się spodziewać kolejnej dostawy? Chciałabym zrobić zapas, przede wszystkim mój alergik nie może jeść na razie nic innego :(

Pozdrawiam!
Emilia

EmiliaZach

 
Posty: 1
Od: Sob kwi 17, 2021 18:41

Post » Nie kwi 18, 2021 9:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Boguska, a wiesz może kiedy będzie Pawer of nature 200 g. jagniecina?, robilam dzisiaj zakupy u Ciebie i widzę, ze nie ma, a chciałam cos innego dać futerkom,bo kiedys jadły ją.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie kwi 18, 2021 10:38 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

EmiliaZach pisze:
boguska_t pisze:Będzie zmiana składu Catz fienfood wieprzowina purr, teraz to będzie dzik purr. Mam ostatnie puszki 200g z wieprzowiną, kolejne będą już chyba z dzikiem bo na fakturze mam dzik wpisany. Saszetki i 400g na razie są nadal wieprzowina.
Kangura już nie mam rozeszło się w 2 dni... W hurtowni też już brak.
Pod koniec miesiąca powinnam mieć kangura z Mjamjam.


Dzień dobry!
Mam ogromny problem, bo mój kot nie może jeść jedzenia z puszki (widziałam ogłoszenia), a kończą nam się kangury w saszetkach... Czy wie Pani może, kiedy można się spodziewać kolejnej dostawy? Chciałabym zrobić zapas, przede wszystkim mój alergik nie może jeść na razie nic innego :(

Pozdrawiam!
Emilia

O CFF nadal nie mam wieści.
Mjamjam będę chciała zamówić w tym tygodniu tylko muszę się upewnić, że są puszki 200g już.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Nie kwi 18, 2021 10:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Myszorek pisze:Boguska, a wiesz może kiedy będzie Pawer of nature 200 g. jagniecina?, robilam dzisiaj zakupy u Ciebie i widzę, ze nie ma, a chciałam cos innego dać futerkom,bo kiedys jadły ją.

W poniedziałek będzie PON ok 10 powinien być na stanie.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Nie kwi 18, 2021 17:19 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Czy ktoś wie, jakie są różnice między karmami Cat'z Finefood i Feringa jeśli chodzi o mielenie i pakowanie do puszek?
Jak rozumiem, mogą być z jednej fabryki, ale czy firmy zlecające produkcję mają wpływ na to, co do puszek ostatecznie trafia? Albo inaczej: jeśli zdarzy się wpadka i do cielęciny zostanie zmielony królik (choćby w niedużych ilościach, ale przy alergikach ma to znaczenie), to ofiarą padną obie firmy, czy tylko jedna? Albo jeśli jedna z firm dostarcza jakieś szemrane mięso nie odpowiadające składowi na etykiecie, to druga automatycznie też?
I same puszki: czy do fabryki dostarczane są z jednego źródła, czy z dwóch różnych? Mam tu na myśli przede wszystkim skład tej powłoki antykorozyjnej, którą od środka są powlekane ścianki.


Mam wrażenie, ale to na razie wstępne obserwacje, że niezależnie od smaku Feringa zawsze powoduje uczulenie u jednego kota, gdy w tym samym czasie analogiczny smak CFF nie.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto kwi 20, 2021 16:18 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Mam potwierdzenie, za ok tydzień będzie u mnie kangur z mjamjam. 125, 200, 400, 800g
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Wto kwi 20, 2021 18:21 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Stomachari pisze:Czy ktoś wie, jakie są różnice między karmami Cat'z Finefood i Feringa jeśli chodzi o mielenie i pakowanie do puszek?
Jak rozumiem, mogą być z jednej fabryki, ale czy firmy zlecające produkcję mają wpływ na to, co do puszek ostatecznie trafia? Albo inaczej: jeśli zdarzy się wpadka i do cielęciny zostanie zmielony królik (choćby w niedużych ilościach, ale przy alergikach ma to znaczenie), to ofiarą padną obie firmy, czy tylko jedna? Albo jeśli jedna z firm dostarcza jakieś szemrane mięso nie odpowiadające składowi na etykiecie, to druga automatycznie też?
I same puszki: czy do fabryki dostarczane są z jednego źródła, czy z dwóch różnych? Mam tu na myśli przede wszystkim skład tej powłoki antykorozyjnej, którą od środka są powlekane ścianki.


Mam wrażenie, ale to na razie wstępne obserwacje, że niezależnie od smaku Feringa zawsze powoduje uczulenie u jednego kota, gdy w tym samym czasie analogiczny smak CFF nie.


Ja mojej alergiczce dawałam kiedyś Feringę purr cielęcine, 200 g puszki, jadła do teraz. (Nie wiem, czy coś ze składem, na oko jakoś bardziej zbita ta karma jest w stosunku do poprzedniej ). W kazdym razie obecnie nie tknie nawet. Więc daję innym, które nie sa alergikami, ale tez nie bardzo im wchodzi. Inne tej firmy, tacki wpierniczają na maksa.z Feringi puur smakowała im gęsina, ale to jakas edycja limitowana była i nie ma.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw kwi 29, 2021 16:51 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Mam kangura mjamjam 125g, 400g i 800g. Jest też kangur CFF 85g.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Czw kwi 29, 2021 16:55 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Na zooplus tez kangur Catz f.w saszetkach jest.Za to saszetki wieorzowina purr trudno dostac.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt kwi 30, 2021 9:37 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Też mam :P obecnie 17 szt zostało
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pt maja 07, 2021 22:42 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

boguska_t pisze:Ja testuję obecnie te Ragout z CFF. Jakość słaba bo napchali owoców i warzyw. Na nas konsumentów ma działać smakowicie bo "pyszny gulasz" damy kotu. Są w tym kawałki mięsa i kawałki gąbczaste jakieś (otworzyłam łososia z kaczką) Sporo mokrego sosu. Takie podobne konsystencją do karm marketowych. Smakowitość spora. Generalnie: nie ta jakość za tą cenę.

Zamówłam na próbe z tej serii wieprzowine z cielęciną, rzeczywiście konsystencja najgorszych karm marketowych, co do smaku, nie wchodzą ani jednemu kotu. Któryś po niej zwymiotował nawet, co się im rzadko zdarzało. Jak dla mnie obecnie najlepiej wchodzi Tundra indyk dla seniorów i dla kociąt oczywiscie saszetki. Na próbę tez zamówiłam macs mono konina 200 g, jeszcze nie podawałam jej, zobaczymy czy bedą chętne
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pon maja 10, 2021 22:47 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Myszorek pisze:Na próbę tez zamówiłam macs mono konina 200 g,


A gdzie znalazłaś MAC,s konina dla kotów,bo chodzi o te karmę ? Ja znalazłam tylko dla piesków.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 11, 2021 6:53 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

alinkaka pisze:
Myszorek pisze:Na próbę tez zamówiłam macs mono konina 200 g,


A gdzie znalazłaś MAC,s konina dla kotów,bo chodzi o te karmę ? Ja znalazłam tylko dla piesków.


Jest dla kota w Kocimietce,czamowilam 1 puszke i zaluje,bo moje zjadly ze smakiem.Widzialam tez z firmy Mjamjam w Maxi zoo.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie maja 16, 2021 14:53 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl ... omments4-1, rzućcie okiem na artykuł. mnie po prostu pani , która podobno jest wetem zszokowała
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, misiulka, skaz i 210 gości