SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 29, 2020 11:16 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Stomachari pisze:
boguska_t pisze: brak bilansu Ca/F

Chyba C:P.
F to fluor ;)

Tak, hehe F jak fosfor heheh przepraszam skrót myślowy.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Od: Wto lip 22, 2014 6:44

Post » Pt lip 31, 2020 11:58 Karmy z białkiem hydrolizowanym

Kochani, nie mogę się połapać z opisami karm. Mamy przejść na karmy z białkiem hydrolizowanym ale nie hipoalergiczne, Od naszej pani weterynarz wiem, że taki jest Hills z/d. Przeglądam opisy karm weterynaryjnych i nie mogę się połapać w opisach :cry: Czy ktoś z was dysponuje takim wykazem karm ?

olaczek

Od: Wto lip 15, 2008 11:26

Post » Pon sie 10, 2020 19:26 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

W miarę na bieżąco poczytuję wątek i dalej nie wiem, co mokrego kupić, żeby kotu nie szkodzilo,
Od niedawna jest na surowym mięsie. Ale piszecie że to niedobrze. Barfa robić nie będę. Coś na domieszkę z dobrej puszki potrzebuję
I stało się. "Prawdziwi" Polacy wybrali - wstecznictwo, ksenofobię, nienawiść do mniejszości, religijny patriotyzm, patriarchalny konserwatyzm i ordynarny antyekologizm

evanka

Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon sie 10, 2020 20:14 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

evanka pisze:W miarę na bieżąco poczytuję wątek i dalej nie wiem, co mokrego kupić, żeby kotu nie szkodzilo,
Od niedawna jest na surowym mięsie. Ale piszecie że to niedobrze. Barfa robić nie będę. Coś na domieszkę z dobrej puszki potrzebuję

Mój wybredniś zaakceptował karmę Stuzzy Cat w sosie (z zooplusa). Przetestowałam z wołowiną, z szynką, z kurczakiem i z cielęciną. Od ponad dwu miesięcy strajku nie było, kupy ładne, sierść - też. Skład tej karmy nie jest może jakiś rewelacyjny, ale i nie jest to jakaś nędza z odpadków, bo pachnie ładnie i naturalnie.
Oczywiście co drugi dzień daję koteckowi kawałek prawdziwej wołowiny, czasem 1/2 żółtka i trochę śmietany.
Zanim odkryłam tę karmę, wydałam kupę kasy na różne Mac'sy, Doliny Noteci, jakieś wypasione "bio" i różne inne z najwyższej półki, ale zostały wzgardzone. Podwórkowe koty były zachwycone. :)
Próbowałam w desperacji też Felixów, Purin, Butchersów, itp, ale nie wzbudziły szczególnego zainteresowania, a kupska były tragiczne.

:201461

teesa

Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Wto sie 11, 2020 6:30 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

ile suchego/średnio zjada dziennie jeden kot?

przy założeniu, ze je samo suche; i np ferringę lub purisona/ lub karmę tego typu

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

Post » Wto sie 11, 2020 10:07 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

artykuł dotyczy karm dla psów, ale tak samo dobrze przyda się przy wyborze karmy dla kota, bo jest o wyrazach używanych w składzie karmy/ dla zmydlenia oczu kupującego/ https://psiegryzki.com/3-najczestsze-bledy-zywieniowe/

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

[poprzednia]