SPIS KARM DLA KOTA część 7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 28, 2020 20:35 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

dune pisze:]No to moje koty nie potrafią
Liżą, szturchają i idą dalej
Obeschmiete skrzydło poszło do gotowania dla psa :/

wiele psów i kotów, karmionych np chrupami nie umie jeść surowego mięsa - nie należy oczekiwać, ze zwierzęta same z siebie będą potrafiły
trzeba poobserwować z czym mają trudnośc, i starać się im ułatwić
jak liżą i szturchają to już dobrze,bo próbują -czyli trzeba się cofnąć jakby do etapu, który jest dla nich łatwy -np pokoić skrzydło na mniejsze kawałki, albo nawet ponacinać, żeby mięso łatwo odchodziło
chodzi o żeby koty odnosiły sukces ,nawet niewielki, i żeby nie były głodne - bo ww takiej sytuacji głód powoduje frustracje
czyli dac skrzydełka, ale dopiero wtedy gdy łatwiejsze mięso zjada bez trudu ; pokroić na mniejsze kawałki,ponacinać, kupić takie bardzo mięsne skrzydełka ( by bywają rożne) dać tylko te lepsze kawałki ze skrzydełek itd

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

Post » Czw lip 02, 2020 11:35 Re: SPIS KARM DLA KOTA część 7

Czy ktoś kupuje saszetki Doliny Noteci ew. czarne puszki? Poproszę o opinię i rady, które smaki są preferowane :) Przypadkiem kupiłam saszetkę premium z kaczką i kotu bardziej smakuje niż saszetki Feringi i podobne, których połowę wyrzucam. Nie wiem, czy to efekt nowości, firmy czy kaczki, ale akurat zamawiam coś w Animalii i chcę jeszcze wypróbować Dolinę Noteci.

Już doczytałam, że jakościowo średnia karma, zresztą widzę, że dużo podrobów w składzie, ale dla urozmaicenia obleci, byle kot jadł.

Edycja: Wycofuję pytanie. Saszetka z królikiem okazała się zupełnie niejadalna, a wyglądała jak pokrojone żołądki. Więcej nie próbuję.

Arcana

Od: Nie lip 17, 2005 13:59

Adopcje: 3 >>

[poprzednia]