Stara kotka - już złapana

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 20, 2018 6:04 Re: Stara kotka - już złapana

Dzięki za miłe słowa. Czarnulka u nas zostaje, w związku z tym ze zdwojoną energią szukam domu dla trzech najmłodszych tymczasków: Kubusia, Benia i Szylci. To ok. 7 miesięczne wesołe kociaki. Już uruchomiłam to i owo i czekam na sygnały. W adopcji pomagają mi przyjaźni ludzie ze Szczecina. Zdaję sobie sprawę, że może na swojej drodze kiedyś znowu napotkam taką Czarnulke lub Szarusię i chciałabym mieć dla nich miejsce w domu. A młodziaki są zdrowe, zaszczepione i jestem pewna, że trafiając do kogoś z warunków domowych szybko się zaaklimatyzują. Pozdrawiam.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Wto mar 20, 2018 7:49 Re: Stara kotka - już złapana

Słuszna decyzja. Zawsze wysyłam do domów te, które na niego mają szanse. Bo zawsze jakiś kot może zostać. Wyadoptowałam koty młode i starszaki już takie poważne. Wszystkie nawykły do nowych okoliczności.
Kciuki wielkie :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto mar 20, 2018 10:00 Re: Stara kotka - już złapana

Dobrze by było przed oddaniem do nowych domów ciachbac je
ser_Kociątko
 

Post » Wto mar 20, 2018 18:05 Re: Stara kotka - już złapana

Obrazek
Obrazek

To dzisiejsze fotki. Kotka coraz swobodniej zachowuje się w mieszkaniu, ale jeszcze dużo pracy przed nami. Chętniej je, co mnie bardzo cieszy. Pomalutku wsiąka w naszą codzienność. Fotka górna - to jej ulubione miejsce do spania w ciągu dnia. Na noc wraca do klatki. Na dolnej fotce siedzi na stole, ale niech Was to nie zwiedzie, że ona już taka odważna. Ona siedzi jak paragraf, a my razem z nią.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Wto mar 20, 2018 18:13 Re: Stara kotka - już złapana

Słońca sobie nie mogła na tym stole odmówić. Moja dzikuska też to robi.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], RobertstorE, Zeeni i 193 gości