Lużna kupa po odrobaczaniu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 22, 2018 20:05 Lużna kupa po odrobaczaniu

Doberek, Franek dostal w piatek milbemax bo wiedzielismy ze mieszkają w nim glizdy i tasiemiec. Podalam mu go w piatek po poludniu. Od soboty zaczął mi robić rzadkie kupy. To nie jest biegunka, kolor jest brazowy, tylko takie nieuformowane placki, czasem bardziej zbita i koncowka rzadka. Do kuwety idzie jakieś 4 razy na dzień. Dostaje dziennie pięć porcji animondy i maca i te karmy ładnie tolerował wcześniej. We wczorajszej kupie znalazłam u niego wlosoglowki. Dzisiejsze wygladaly na czyste. W sobote kupy były mocno śmierdzące teraz już sa mniej. Słychać mu przelewanie się w brzuszku, apetyt ma super i bawi się też. Poszly sluchy, ze ma ok 11tygodni na dzień obecny, ale coś się chyba syplo bo obecnie ma podwojne kly i dzis juz jednego zgubił. Mozliwe ze warunki w jakich poprzednio bytowal zahamowaly jego rozwój. Panleukopenia to na pewno nie jest bo kocieł ja przechodził z końcem grudnia. Jutro chyba pojde do weta, ale martwie się bo w dzisiejszej kupie widziałam pasma śluzu

Acree

 
Posty: 29
Od: Pt gru 29, 2017 21:53

Post » Wto sty 30, 2018 20:50 Re: Lużna kupa po odrobaczaniu

Jeśli kotek był zarobaczony, to taka reakcja organizmu po odrobaczaniu jest mozliwa. Na tę chwile odstawiłabym animondę, ponieważ w jej składzie jest dżo podrobów, które jeszcze dodatkowo rozluźniaja kupalka. Nie wiem czy byłaś juz z kotkiem u weta, ale tak czy inaczej, trzeba Franka dowadniać i podac coś na wstrzymanie "rozluźnianej" kupki.
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 170 gości