(To nie był FIP ) Perełko [*] moja najukochańsza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 09, 2018 20:55 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Czy coś juz wiadomo? ...Denerwuję się ....
ObrazekObrazek

katarzyna1207

Od: Pt lip 03, 2009 21:58

Post » Pt mar 09, 2018 23:16 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Moja ukochana Perełka odeszła . Nasza kruszynka ..Nigdy już nie przytulę tego drobnego ciałka , nie poczuję słodkiego zapachu futerka :placz: :placz:
Moje serce jest przepełnione bólem na wskroś...a wokół tylko pustka . Nie wiem jak mam teraz funkcjonować jak się pozbierać ..
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Nic już nie będzie Cię bolało ..koniec Twego cierpienia , Perełko nasza ukochana ..jedyna :placz:
Zawsze będę Cię kochać Perełko , słowa tych uczuć nie wyrażą ..
Czekaj na mnie , gdziekolwiek Jesteś ..ja przyjdę do Ciebie

Obrazek
ObrazekObrazek

kicikici3

Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 23:21 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Bardzo Ci współczuję :((((((((((((((((((((
Perełko biegaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Od: Czw cze 05, 2014 21:02

Post » Pt mar 09, 2018 23:25 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Tak strasznie mi przykro...
Przytulam ze wszystkich sił
Perełko (*) bądź szczęśliwa w Teczowej Krainie
Sally (*) 12/2009
Milton (*) 8/2016

Obrazek
Amy

CatnipAnia

Od: Pt sie 19, 2016 15:25

Post » Pt mar 09, 2018 23:26 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:placz: :placz: :placz:
Boże mój... Wierzyłam w cud..
A wiadomo chociaż co to za chorobsko było?
Perelko śliczna... ("")("")("")..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
Tato (*) 2 LATA... i 24 tygodnie..

Marzenia11

Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 09, 2018 23:27 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Bardzo Ci współczuję :placz:

Perełko [*]
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Od: Czw wrz 13, 2007 14:07

Adopcje: 2 >>

Post » Pt mar 09, 2018 23:33 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek
Obrazek

mziel52

Od: Czw gru 27, 2007 20:51

Post » Pt mar 09, 2018 23:37 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Nie jestem teraz w stanie zbyt wiele pisać. Perełka nie miała żadnych szans :placz: Nie teraz , nie przy tych zmianach, rozległych , rozsianych ...to był straszny widok ..żałuje teraz tych wszystkich dni ostatnich, gdy podawałam jej te wszystkie tabletki , te zastrzyki ..te wkłucia :placz: męczyłam ją tym :placz:
Moje maleństwo musiało cierpieć w ostatnich dniach i nie wiem czy tramal coś pomagał ..wyrzucam sobie wszystko . Co ona myślała gdy tak wmuszałam w nią te lekarstwa , gdy karmiłam strzykawką ..czy miała mnie za dręczyciela , czy mnie nienawidziła za to wszystko/. Czy moja Perełka wiedziała że ją kocham i ze starałam się jej pomóc. Zadręczam sie teraz , całym ostatnim czasem . czuje sie jak winowajaca , i gdybym wcześniej , od razu , trafiła do tego lekarza , wszystko byłoby inaczej, gdyby pierwsi weci pobrali te cholerne próbki ..wszystko zrobiłabym inaczej :placz: :placz: :placz: :placz:

Dobrze że nie czekałam do poniedziałku i że ten lekarz z sercem , nas dziś przyjął ..Pierwszy raz widziałam współczujące spojrzenie u lekarza . On jako jedyny wet , okazał serce Perełce i usiłował walczyć o nią . Był dobrej myśli , miał nadzieję..nawet dziś ją miał ..lecz operacja pozostawiła żadnych złudzeń .

Moja ukochana Perełka już nie cierpi, teraz cierpię ja . :placz: :placz: :placz: Nie chce mi się już żyć, oddałabym wszystko aby z nią być , aby była tutaj ze mną teraz :placz:

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

kicikici3

Post » Pt mar 09, 2018 23:44 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Perełko moja najukochańsza :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Obrazek
ObrazekObrazek

kicikici3

Post » Pt mar 09, 2018 23:47 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Tak strasznie mi przykro ... Miałam nadzieję, że jednak się uda .... :placz: ... Perełko ... śpij spokojnie malutka ..[*] ... Bardzo, bardzo Ci współczuję, bo wiem przez co przechodzisz ... 13 listopada ub. roku umarła moja Zuzia ... i też się obwiniam, że ją męczyłam w ostatnich dniach ....
ObrazekObrazek

katarzyna1207

Od: Pt lip 03, 2009 21:58

Post » Pt mar 09, 2018 23:52 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

katarzyna1207 pisze:Tak strasznie mi przykro ... Miałam nadzieję, że jednak się uda .... :placz: ... Perełko ... śpij spokojnie malutka ..[*] ... Bardzo, bardzo Ci współczuję, bo wiem przez co przechodzisz ... 13 listopada ub. roku umarła moja Zuzia ... i też się obwiniam, że ją męczyłam w ostatnich dniach ....

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: strasznie mnie ta myśl rozwala ...że ją męczyłam :placz: :placz:
ObrazekObrazek

kicikici3

Post » Pt mar 09, 2018 23:53 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

[*]
Obrazek Obrazek
Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Od: Czw gru 04, 2008 12:45

Adopcje: 26 >>

Post » Pt mar 09, 2018 23:55 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Bardzo mi przykro :(

Jeśli tylko mogę coś wtrącić... Gdybyś nie podejmowała walki w tych ostatnich dniach a w czasie operacji okazałoby się jednak, że Perełka miała szansę, tylko została ona zaprzepaszczona brakiem działań, to byś z kolei wyrzucała sobie to... Robiłaś co mogłaś i co wydawało się najlepsze. Nie widzę tu Twojej winy. Zaopiekowałaś się Perełką najlepiej, jak tylko mogłaś.

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Pt mar 09, 2018 23:56 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Chyba każdy z nas, kto walczył o pupila, zna to uczucie obwiniania sie i wyrzutów sumienia... ale ja wierze ze one wiedza ze je kochamy i staramy się im pomoc.
Zrobiłaś wszystko co było możliwe, i jeszcze więcej. Podziwiałam Twoja walkę od początku i do dzisiejszego wieczoru miałam nadzieje. Wiem jak Ci ciężko - chyba każdy na tym forum wie.
Perełka wie ze ja kochałaś i starałaś się jej pomóc. Wie na pewno.

Przytulam
Sally (*) 12/2009
Milton (*) 8/2016

Obrazek
Amy

CatnipAnia

Od: Pt sie 19, 2016 15:25

Post » Pt mar 09, 2018 23:57 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Ale na co umarła Perełka?
Czytam jakbym czytała o moim Maciusiu - on też umarł na stole operacyjnym w dniu agoni. I jestem wdzięczna losowi, że tak się stało, a nie jak przy Kitusi, że musiałam ją poddać eutanazji, kiedy ona chciała wrócić do domu, mimo cierpienia :placz: U Maciusia był nowotwór rozlany po narządach wewnętrznych, zmarł na stole. Przepraszam za prywatę, ale chcę Ci powiedzieć, że zrobiłaś wszystko co mogłaś i co powinnaś była zrobić. Perełka to wie na pewno, że walczyłaś o nią. Przyjdzie czas, że ją przytulisz i sama Ci to powie.
Płaczę razem z Tobą :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Od: Czw cze 05, 2014 21:02

[poprzednia][następna]