(To nie był FIP ) Perełko [*] moja najukochańsza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 07, 2018 19:53 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

ASK@ pisze:Napiszę to co może wielu myśli ale nie ma odwagi głośno powiedzieć. Z różnych względów. Ale to nie one są ważne.
Nie jestem obok kota. Nie rozmawiam z wetami. Nie widzę jak kot się zachowuje l. Jak wygląd. Nie widzę wetow gdy z nimi się rozmawia. Wiem tyle ile napisano na wątku. I mam jedną prośbę.
Proszę zerknij na kota nie przez pryzmat swej miłości. Swego strachu i lęku i wątpliwości. Proszę przemyśl czy kot ma szansę na uzdrowienie. Na życie u twego boku.
Przemyśl.
Zastanów się jakie ma szanse. Ile cierpienia zniesie.
Nie patrz ile ty zniesiesz. Bo to nie jest w tej sytuacji ważne.
Musisz liczyć się z tym, że mała odchodzi. Musisz naszokować się na to. Musisz pomyśleć o jej " komforcie śmierci ". Na wszelką okoliczność umów weta co w każdej chwili będzie mógł podjechać i pomóc w pożegnaniu. By kot nie cierpiał i nie czekał na otwarcie lecznic. By nie odchodził na twych oczach w cierpieniu. Nie dasz sobie z tym rady. Uwierz, wiem co mówię. W obecnym stanie kota ze wszystkim musisz się liczyć. Więc o wszystko musisz zadbać.
Ranie, wiem. Życzę by nic się z powyższego nie zdarzyło. Ale przeszłam wiele i wiem jedno. Trzeba brać pod uwagę wszystko i naszokować się. Wszystko po to by kot nie cierpiał.
Przytulam i życzę by kocia ogarnęła się. A dzień dzisiejszy był tylko chwilowym kryzysem.



Cały czas mam to w głowie i tak właśnie patrzę .. Dlatego jakiekolwiek kroki i wszelkie decyzje , nie przychodzą łatwo. O sobie nie myślę, cierpię i będę cierpiała . Tylko Perełka się liczy.
Wszystko co napisałaś mam na co dzień w głowie , budzę się z tym i zasypiam . To są oczywiste rzeczy w takich okolicznościach..przynajmniej tak mi się wydaje, że powinny być oczywiste.

Nie jestem z tych obłąkanych fanatyczek, jakich pełno na forum , gdzie kot autentycznie jest bardziej w agonii ,niźli w życiu a fanatyczna właścicielka , za wszelką cenę , podtrzymuje agonię..a stado podobnych jej -obłąkańców, jeszcze ją w tym utwierdza. Pełno na tym forum takich ... :evil:

JA NIE JESTEM Z TEGO RODZAJU.

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Śro mar 07, 2018 20:21 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Jak podziałał tramal?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 08, 2018 21:58 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

klaudiafj pisze:Jak podziałał tramal?



Podaje jej tramal w zastrzyku. Myślę , że jest lepszy od tabletek a i forma podania , mniej stresujaca dla Perełki.

Lecz to jedyna pozytywna zmiana , jaka ma miejsce. Cała reszta , nie jest dobra :(
Mamy już umówioną operację , ale..moja ukochana kruszynka się poddaje :cry: nie chce jeść ..karmię ją z strzykawki , kilka razy dziennie :(

Nie ma nic dobrego , co mogłabym teraz napisać. Perełka chyba nie chce już walczyć :cry:

Nie wiem co przyniesie najbliższy czas , czuje tylko że rozpadam się na drobne kawałki a serce mi pęka :placz:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Czw mar 08, 2018 21:59 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Ale kiedy jest umówiona operacja? Czemu nie już?

Trzymam kciuki mocno :ok: kto wie, Perełka już nie raz pokazała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 08, 2018 23:15 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Właśnie, kiedy operacja? Powodzenia :201461
Obrazek

kotwbutkach

Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Od: Śro lis 29, 2017 4:12

Post » Pt mar 09, 2018 16:09 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

kotwbutkach pisze:Właśnie, kiedy operacja? Powodzenia :201461



Data operacji została przyśpieszona i odbędzie się dzisiaj o 18 tej . Bardzo się boję tego co przyniesie :cry: :cry:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 16:27 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:ok: :ok: :ok: kciuki za kiciusię :201461
Rozumiem obawy, też bym się bardzo stresowała. Ale z drugiej strony - wreszcie będziesz miała pewność z czym macie do czynienia. Mam nadzieję, że nie będą to te najgorsze wieści, i że koteczka dobrze zniesie zabieg :201461
Obrazek

kotwbutkach

Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Od: Śro lis 29, 2017 4:12

Post » Pt mar 09, 2018 16:35 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Myślę nieustannie o Was. I ciągle mam nadzieję :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt mar 09, 2018 16:44 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Ja cała się trzęsę . Nie czuję tej nadziei w sobie .. Chyba Wy wszyscy tutaj , jesteście dobrej myśli ..Wy i mój mąż. A ja ..ja od paru dni , nie dosypiam i ciągle chce mi się płakać . :cry:
Tak się boję , że stracę dziś bezpowrotnie , moją kruszynkę :cry: :cry:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 16:46 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Perełko, kochanie, daj radę !!!! Trzymaj się skarbie. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dużo sił dla Ciebie. Musisz to przetrwać. Oby było dobrze!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 09, 2018 16:54 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Nie wiem, na ile to pomoze.
Tez tak sie czulam, tlukac sie od weta do weta, nocami czytajac i piszac po forach, stres, zmeczenie, dol straszny.
Dopiero po dluzszym czasie, odsypianiu szlo sie pozbierac.
Kciuki caly czas, trzymajcie sie.

FuterNiemyty

 
Posty: 3480
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Pt mar 09, 2018 17:34 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Pamiętam o Was...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt mar 09, 2018 17:45 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

kicikici3 pisze:Ja cała się trzęsę . Nie czuję tej nadziei w sobie .. Chyba Wy wszyscy tutaj , jesteście dobrej myśli ..Wy i mój mąż. A ja ..ja od paru dni , nie dosypiam i ciągle chce mi się płakać . :cry:
Tak się boję , że stracę dziś bezpowrotnie , moją kruszynkę :cry: :cry:

Wiem jak to jest...
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 09, 2018 18:06 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Rozumiem dobrze, u nas się nie udało. Mam nadzieję, że u Perełki będzie inaczej, taka śliczna, młoda koteńka.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt mar 09, 2018 18:51 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Kciuki. Największe z możliwych.
Wiesz, że wiemy przez co przechodzisz. Chyba jak nikt. Jesteśmy z Wami całym sercem. Pamiętaj, nie jesteś sama.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], skaz i 196 gości