(To nie był FIP ) Perełko [*] moja najukochańsza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 09, 2018 20:55 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Czy coś juz wiadomo? ...Denerwuję się ....
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt mar 09, 2018 23:16 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Moja ukochana Perełka odeszła . Nasza kruszynka ..Nigdy już nie przytulę tego drobnego ciałka , nie poczuję słodkiego zapachu futerka :placz: :placz:
Moje serce jest przepełnione bólem na wskroś...a wokół tylko pustka . Nie wiem jak mam teraz funkcjonować jak się pozbierać ..
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Nic już nie będzie Cię bolało ..koniec Twego cierpienia , Perełko nasza ukochana ..jedyna :placz:
Zawsze będę Cię kochać Perełko , słowa tych uczuć nie wyrażą ..
Czekaj na mnie , gdziekolwiek Jesteś ..ja przyjdę do Ciebie

Obrazek

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 23:21 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Bardzo Ci współczuję :((((((((((((((((((((
Perełko biegaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 09, 2018 23:25 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Tak strasznie mi przykro...
Przytulam ze wszystkich sił
Perełko (*) bądź szczęśliwa w Teczowej Krainie
Sally (*) 12/2009
Milton (*) 8/2016

Obrazek
Amy

Obrazek
Sam i Frodo

CatnipAnia

 
Posty: 107
Od: Pt sie 19, 2016 15:25

Post » Pt mar 09, 2018 23:26 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:placz: :placz: :placz:
Boże mój... Wierzyłam w cud..
A wiadomo chociaż co to za chorobsko było?
Perelko śliczna... ("")("")("")..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 09, 2018 23:27 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Bardzo Ci współczuję :placz:

Perełko [*]
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt mar 09, 2018 23:33 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt mar 09, 2018 23:37 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Nie jestem teraz w stanie zbyt wiele pisać. Perełka nie miała żadnych szans :placz: Nie teraz , nie przy tych zmianach, rozległych , rozsianych ...to był straszny widok ..żałuje teraz tych wszystkich dni ostatnich, gdy podawałam jej te wszystkie tabletki , te zastrzyki ..te wkłucia :placz: męczyłam ją tym :placz:
Moje maleństwo musiało cierpieć w ostatnich dniach i nie wiem czy tramal coś pomagał ..wyrzucam sobie wszystko . Co ona myślała gdy tak wmuszałam w nią te lekarstwa , gdy karmiłam strzykawką ..czy miała mnie za dręczyciela , czy mnie nienawidziła za to wszystko/. Czy moja Perełka wiedziała że ją kocham i ze starałam się jej pomóc. Zadręczam sie teraz , całym ostatnim czasem . czuje sie jak winowajaca , i gdybym wcześniej , od razu , trafiła do tego lekarza , wszystko byłoby inaczej, gdyby pierwsi weci pobrali te cholerne próbki ..wszystko zrobiłabym inaczej :placz: :placz: :placz: :placz:

Dobrze że nie czekałam do poniedziałku i że ten lekarz z sercem , nas dziś przyjął ..Pierwszy raz widziałam współczujące spojrzenie u lekarza . On jako jedyny wet , okazał serce Perełce i usiłował walczyć o nią . Był dobrej myśli , miał nadzieję..nawet dziś ją miał ..lecz operacja pozostawiła żadnych złudzeń .

Moja ukochana Perełka już nie cierpi, teraz cierpię ja . :placz: :placz: :placz: Nie chce mi się już żyć, oddałabym wszystko aby z nią być , aby była tutaj ze mną teraz :placz:

ObrazekObrazekObrazek

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 23:44 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Perełko moja najukochańsza :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Obrazek

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 23:47 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Tak strasznie mi przykro ... Miałam nadzieję, że jednak się uda .... :placz: ... Perełko ... śpij spokojnie malutka ..[*] ... Bardzo, bardzo Ci współczuję, bo wiem przez co przechodzisz ... 13 listopada ub. roku umarła moja Zuzia ... i też się obwiniam, że ją męczyłam w ostatnich dniach ....
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt mar 09, 2018 23:52 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

katarzyna1207 pisze:Tak strasznie mi przykro ... Miałam nadzieję, że jednak się uda .... :placz: ... Perełko ... śpij spokojnie malutka ..[*] ... Bardzo, bardzo Ci współczuję, bo wiem przez co przechodzisz ... 13 listopada ub. roku umarła moja Zuzia ... i też się obwiniam, że ją męczyłam w ostatnich dniach ....



:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: strasznie mnie ta myśl rozwala ...że ją męczyłam :placz: :placz:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt mar 09, 2018 23:53 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 09, 2018 23:55 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Bardzo mi przykro :(

Jeśli tylko mogę coś wtrącić... Gdybyś nie podejmowała walki w tych ostatnich dniach a w czasie operacji okazałoby się jednak, że Perełka miała szansę, tylko została ona zaprzepaszczona brakiem działań, to byś z kolei wyrzucała sobie to... Robiłaś co mogłaś i co wydawało się najlepsze. Nie widzę tu Twojej winy. Zaopiekowałaś się Perełką najlepiej, jak tylko mogłaś.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt mar 09, 2018 23:56 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Chyba każdy z nas, kto walczył o pupila, zna to uczucie obwiniania sie i wyrzutów sumienia... ale ja wierze ze one wiedza ze je kochamy i staramy się im pomoc.
Zrobiłaś wszystko co było możliwe, i jeszcze więcej. Podziwiałam Twoja walkę od początku i do dzisiejszego wieczoru miałam nadzieje. Wiem jak Ci ciężko - chyba każdy na tym forum wie.
Perełka wie ze ja kochałaś i starałaś się jej pomóc. Wie na pewno.

Przytulam
Sally (*) 12/2009
Milton (*) 8/2016

Obrazek
Amy

Obrazek
Sam i Frodo

CatnipAnia

 
Posty: 107
Od: Pt sie 19, 2016 15:25

Post » Pt mar 09, 2018 23:57 Re: UWAGA! błędna diagnoza - to nie FIP

Ale na co umarła Perełka?
Czytam jakbym czytała o moim Maciusiu - on też umarł na stole operacyjnym w dniu agoni. I jestem wdzięczna losowi, że tak się stało, a nie jak przy Kitusi, że musiałam ją poddać eutanazji, kiedy ona chciała wrócić do domu, mimo cierpienia :placz: U Maciusia był nowotwór rozlany po narządach wewnętrznych, zmarł na stole. Przepraszam za prywatę, ale chcę Ci powiedzieć, że zrobiłaś wszystko co mogłaś i co powinnaś była zrobić. Perełka to wie na pewno, że walczyłaś o nią. Przyjdzie czas, że ją przytulisz i sama Ci to powie.
Płaczę razem z Tobą :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Jamessmext, kasiek1510 i 466 gości