Koty w pułapce.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 17, 2018 8:27 Re: Koty w pułapce.

zuza pisze:Znaczy ferie i gowniarstwo sie nudzi?

Mam ochote komus cos urwac za garnie na naszych emocjach.

Posprawdzam pozniej co pisal ten autor w ogole i jesli to sa takie wlasnie rozne to bede wnosic o bana. :evil:

Nauczyciel? Ma wolne? Urlop?

W takich jak wyżej opisanym przypadku straż pożarna przyjechała i kota uwolniła z zamkniętego strychu. I miałam w nosie ,że to budynek "ważny". Przyjechali.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sty 17, 2018 9:51 Re: Koty w pułapce.

zuza pisze:Znaczy ferie i gowniarstwo sie nudzi?

Mam ochote komus cos urwac za garnie na naszych emocjach.

Posprawdzam pozniej co pisal ten autor w ogole i jesli to sa takie wlasnie rozne to bede wnosic o bana. :evil:

Dołączę się.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro sty 17, 2018 14:19 Re: Koty w pułapce.

Nie wiem, czy ban to najlepsze wyjście. Dopóki Zwierzolub12 ma jeden nick, łatwo prześledzić jego posty. Jeśli dostanie bana i postanowi założyć kolejne konto, to będą jedynie nasze domysły, czy Zwierzolub12 to nowy użytkownik XYZ.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sty 17, 2018 14:34 Re: Koty w pułapce.

Czyli będzie tak smęcił co roku? :roll:
A poza tym, skąd wiesz, że ma tylko jeden nick?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro sty 17, 2018 14:40 Re: Koty w pułapce.

Bo jest tu parę spostrzegawczych osób, które by zaraz zauważyły, gdyby jakiś inny nick zaczął nagle pisać o sadystach i że "nic nie może zrobić" ;) (i nie mam tu na myśli siebie)

No niestety obawiam się, że trzeba będzie takie dziwne wątki znosić raz na rok. I moim zdaniem - ale inni nie muszą się ze mną zgadzać - łatwiej jest to przeboleć, kiedy wiadomo, że pisze cały czas ta sama osoba. Ta sama, która "tak lubi zwierzęta, tak prosi o pomoc, ale tak bardzo nie jest w stanie nic więcej zrobić, bo jak co roku policją ją olała". Niestety.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sty 17, 2018 16:43 Re: Koty w pułapce.

A ja jestem pewna, że to Heldeman7 i Margot23 i jeszcze jeden nick, tylko -cholerka- nie mogę sobie teraz go przypomnieć.
viewtopic.php?f=13&t=124698&start=750
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sty 17, 2018 16:50 Re: Koty w pułapce.

Z tym że to były nicki, które pojawiły się w związku z jednym tematem i wokół niego kręciły. Margo niby to w obronie Haldemana itd. A zaczęło się stąd, że Haldeman poczuł się zaszczuty. I od 2011 r. nie zagląda tutaj.
Potem pojawił się Zwierzolub. Jak i jego przepłoszymy/admin zbanuje [EDIT: pierwotnie użyłam słowa "zaszczuć", ale jak widać spowodowało ono zbyt wielkie emocje, więc poprawiam], to pojawi się następny nick. Dla mnie to strata naszego czasu i szkoda naszych emocji zanim wypatrzymy, który to z nowych jest Zwierzolubem. Bo zacznie się podobnie: opis przerażającej sytuacji, zaangażowanie w tym emocjonalne forumowiczów, potem cisza. A gdy wiadomo, że to ktoś "stary", kto i tak nic nie zrobi, łatwiej podejść do tego na chłodno. Bo to może być czysta fikcja, kolejna wymyślona historyjka. Łatwiej wtedy napisać instrukcję bez wyobrażania sobie cierpienia zwierząt, które mogą wcale nie istnieć. Poradzić, jak gdyby istniały, ale nie przeżywać niepotrzebnie.
Ostatnio edytowano Czw sty 18, 2018 20:03 przez Stomachari, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sty 18, 2018 11:01 Re: Koty w pułapce.

Ok, przekonalyscie mnie.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84534
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sty 18, 2018 11:05 Re: Koty w pułapce.

Zaszczujemy?
Przepraszam, ale :ryk:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw sty 18, 2018 12:40 Re: Koty w pułapce.

Erin pisze:Zaszczujemy?
Przepraszam, ale :ryk:

No zaszczujemy i przestanie pomagać. :mrgreen:
Heldeman7 miał oferowaną pomoc tylko , jak to on, zaczął kręcić. Kot miał trafić do DT do J.D. ale tak to załatwiane przez niego było, że nic nie zostało. Morze pw, hipokryzji, szantażu. Jeśli w ogóle ten kot był prawdziwy. Tyle w temacie zaszczucia H7
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sty 18, 2018 15:20 Re: Koty w pułapce.

ASK@, czy Ty zwracasz uwagę na niuanse w cudzych postach, czy interpretujesz je tak, jak Ci wygodnie? Nie pierwszy już raz odpowiadasz kategorycznie na słowa, które nigdy nie miały miejsca. Pozwól, że Ci zacytuję:
Stomachari pisze: A zaczęło się stąd, że Haldeman poczuł się zaszczuty.

Specjalnie powiększyłam najistotniejszy zwrot z tego zdania.
POCZUŁ SIĘ zaszczuty. Nie: był zaszczuty, tylko POCZUŁ SIĘ zaszczuty. I ja nie oceniam, czy miał ku temu podstawy, czy wręcz przeciwnie i zareagował tak z powodu swojego przewrażliwienia albo nawet problemów natury psychicznej.
EDIT: I to tyczy się Haldemana7, bo do tej części się odniosłaś. Owszem, pierwotnie pisałam, że jeśli zaszczujemy Zwierzoluba12 to pojawi się nowy nick, ale do tego się już nie odnosiłaś.

Rozumiem, że nie masz czasu wczytywać się we wszystko, co inni piszą, ale jeśli możesz, zrób dla mnie wyjątek. W przeciwieństwie do wielu osób jeśli piszę, że "coś wygląda na......" to mam na myśli nie mniej, nie więcej jak właśnie tyle, że WYGLĄDA na...... To nie jest dla mnie tożsame z: "coś jest czymś tam". I jeśli się nie mylę jest to prawidłowy sposób wykorzystania możliwości polskiego języka.

Natomiast teraz mamy realną szansę rzeczywiście zaszczuć Zwierzoluba12. Bombardowanie go pytaniami, czy nie jest Haldemanem7 (bo albo się rozwinął językowo, albo to jednak nie on, gdyż styl pisania uległ zmianie), to rodzaj zaszczucia.
Nie chcę popadania w skrajności. Jeśli koty istnieją, to Zwierzolub12 jest po prostu z przeproszeniem "sierotowaty", ale poradzić mu, co powinien zrobić, warto. Dla kotów. Jeśli koty nie istnieją (a wiele na to wskazuje), to bez sensu jest angażowanie się emocjonalne. Ale w obu wypadkach przepłoszenie (może to słowo będzie Wam bardziej pasowało) Zwierzoluba odbije się nie na nim, a na kotach albo na nas.
Ostatnio edytowano Czw sty 18, 2018 20:07 przez Stomachari, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sty 18, 2018 15:51 Re: Koty w pułapce.

Widzę, że czytanie wybiórcze, to nie tylko ASK@.
Mało rad dostał Zwierzolub? I teraz, i w latach poprzednich?
Skorzystał kiedykolwiek z którejś? Ano nie.
Skąd w niektórych taka przemożna chęć do pobłażania trollowaniu?
Niepojęte :?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw sty 18, 2018 16:08 Re: Koty w pułapce.

Erin, do czego pijesz? To ja wkleiłam linki do całej listy postów Zwierzoluba12, żeby pokazać innym, aby się nie angażowali emocjonalnie, bo szkoda ich nerwów. Owszem, starałam się unikać oskarżeń, bo nie mam dowodów, ale zasugerowałam, że systematyczność jego postów jest podejrzana. To ja podałam link do wątku, w którym ASK@ po raz pierwszy spytała, czy on to nie Haldeman7. Zrobiłam więc chyba sporo, aby pokazać, że Zwierzolub12 niekoniecznie opisuje rzeczywiste sytuacje. Pierwsza zwróciłam uwagę na fakt, że Zwierzolub12 dostawał i dostaje rady:
Stomachari pisze: dostaje mnóstwo rad

Zwróciłam uwagę na to wszystko, co wymieniłaś (a nawet więcej), w dodatku byłam z tym pierwsza w tym wątku. To chyba dość jasny przekaz, że nie popieram zachowań Zwierzoluba12.

I powtórzę się: nie chodzi mi o to, aby mu pobłażać, tylko aby zaoszczędzić swój czas, wysiłek i nerwy. Nikt Ci nie broni głosować za banem dla Zwierzoluba12. Wątpię, aby admin się na bana zgodził, ale możesz głosować. Ja jestem przeciw dopóty, dopóki nie pojawi się on pod nowym nickiem. Wtedy nick Zwierzolub12 do kasacji. Bo dopóki pisze pod jednym nickiem, można przelinkowywać jego poprzednie wątki i podchodzić na chłodno do sprawy. Pod nowym, nim dowiesz się, o jaką chodzi miejscowość, nim powiążesz fakty, nim skojarzysz dwa nicki, wpierw zdążysz się przejąć losem kotów, które mogą być wymyślone. I ZWIERZOLUB12 ZNÓW OSIĄGNIE SWÓJ CEL. Wszystkich wkręci (jeśli rzeczywiście wymyśla te historie). To on będzie górą. Nie my ze swoim banowaniem. Tylko on. Bo pod innym nickiem zrobi to, co do tej pory.

Według mnie ban miałby tylko wtedy sens, gdyby każdy kolejny nick z Morąga piszący o sadystach i o tym, że "nic się nie da" był od razu z automatu przez admina tak samo banowany. Żeby całkowicie zablokować możliwość pisania Zwierzolubowi12. Ale nie wiem, czy którykolwiek admin się na to zdecyduje.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sty 18, 2018 20:53 Re: Koty w pułapce.

Ciekawe, że Zwierzolub tak nagle zamilknął po tym jak wydało się, że jego działalność ma charakter cykliczny. To świadczy na niekorzyść jego wiarygodności.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pt sty 19, 2018 11:29 Re: Koty w pułapce.

Sytuacja jest debilna. Po interwencji policji, kobieta wypuściła koty.. na dwa dni. Potem znów je zamkneła na poddaszu.
I jej pokrętne tłumaczenia. Raz mówiła, że to jej mąż pozabijał deskami otwory, potem, że to ona. Raz , że ona dokarmia te koty, potem skarżyła się, że zaśmiecają poddasze. Raz mówiła, że koty chciały się dostać na poddasze, dlatego pozabijała otwory deskami, potem, że zamknęła je na poddaszu celowo... Koty są na tym dachu od ponad roku, tam się urodziły, tam żyją. Nie przeszkadzały jej, nagle zaczęły przeszkadzać.
Każdemu wciska co innego.. Oby nie skończyło się to dramatem tych kotów.
Urząd miasta uprawia "spycholgię".

Zwierzolub12

 
Posty: 70
Od: Czw maja 15, 2014 15:10

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wasylisa i 255 gości