Endoskopia ucha + wziewka + Warszawa = kto ?????

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 05, 2018 18:20 Endoskopia ucha + wziewka + Warszawa = kto ?????

Jak w temacie, muszę zrobić paszczę kotce nerkowej, więc chcę uniknąć klasycznej narkozy. Poszukuję sprawdzonego specjalisty, znam tylko opinie o dr Jodkowskiej. Potrzebuję połączenia: dobry stomatolog + narkoza wziewna (z asystą anestezjologa) + Warszawa.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.

EDIT: teraz poszukuję specjalisty od otoskopii, uprzejmie proszę o polecanie :)
Ostatnio edytowano Wto lut 26, 2019 16:54 przez piotr568, łącznie edytowano 2 razy
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6932
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Pt sty 05, 2018 18:46 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

Emilia Klim, specjalista stomatolog.
Wziewka, anestezjolog, rtg.
Ma gabinet przy całodobowej lecznicy "Puławska", przyjmuje także w Animal Center i w Dermawecie.
Dotąd nie potrzebowam stomatologa, ale mam zapisany kontakt do niej na zaś. Ma bardzo dobre opinie.
Znajomi znajomych są z niej zadowoleni.

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 05, 2018 22:44 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

Polecam Alicję Gajosz: http://stomatologiazwierzat.pl/kontakt/

Przyjmuje w trzech lecznicach. Ja korzystałam z jej usług (kilkunastokrotnie) w Pruszkowie. Tam na pewno jest narkoza wziewna i anestezjolog. Podejrzewam, że w Elwecie i Przy Bażantarni pewnie też. W Pruszkowie (i chyba w którejś z warszawskich) znieczula Michał Szczygielski i dobiera znieczulenie indywidualnie. Znieczulał wielokrotnie moje koty i tymczasy, m.in. 18 letnią kotkę z niewydolnością nerek, nowotworem jamy nosowej, nadczynnością tarczycy i problemami z sercem do zabiegu endoskopowego wycięcia nowotworu z jamy nosowej.
Natomiast Alicja Gajosz jest dokładna, nie szafuje ekstrakcjami (co jest możliwe do naprawienia naprawia), na początku zabiegu jest zawsze RTG. Dodatkowo np. wykryła u dwóch moich kotów inne problemy w nosogardzieli - u jednej był to niestety nowotwór. Tam gdzie było można od razu pobrała wycinki i wysłała (oczywiście za moją zgodą) na histopatologię.

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Sob sty 06, 2018 0:14 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

Robiłam całkowita sanacje u mojego Kacperka w lecznicy na Białobrzeskiej u tej młodziutkiej dr. Polecam , drogo ale obsługa kota super. Wszystko usunięte, kot zaopiekowany odebrany po 8 godz do domu. Narkoza dobra bo kot miał początki astmy.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Nie maja 06, 2018 12:51 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

piotr568 pisze:Jak w temacie, muszę zrobić paszczę kotce nerkowej, więc chcę uniknąć klasycznej narkozy. Poszukuję sprawdzonego specjalisty, znam tylko opinie o dr Jodkowskiej. Potrzebuję połączenia: dobry stomatolog + narkoza wziewna (z asystą anestezjologa) + Warszawa.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.

I na jakie miejsce się zdecydowałeś?

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 06, 2018 14:31 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

Dr Maria Chmielewska z Panny Wodnej Radość?
Urodziła dziecko ale wiem,że przyjmuje w określone dni.
Co do wziewnej narkozy to nie mam wiedzy. Ale to bardzo starająca się wetka.
Naszemu tymczasowi Migdałowi bardzo, bardzo pomogła przy problemach zębowych. Po nie udanym rwaniu w innej lecznicy.
Ma pod opieką naszą Amelkę co w DS-ie radosnym jest.Nie mogą się jej nachwalić.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 06, 2018 19:06 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

Dr Turos na Gagarina, robil sanacje mojej starszej kotce, jest anestezjolog. Wszystko odbylo sie bezproblemowo :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lut 26, 2019 16:51 Re: Sanacja we wziewce, Warszawa - kogo polecacie?

gusiek1 pisze:
piotr568 pisze:Jak w temacie, muszę zrobić paszczę kotce nerkowej, więc chcę uniknąć klasycznej narkozy. Poszukuję sprawdzonego specjalisty, znam tylko opinie o dr Jodkowskiej. Potrzebuję połączenia: dobry stomatolog + narkoza wziewna (z asystą anestezjologa) + Warszawa.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.

I na jakie miejsce się zdecydowałeś?

Zrobiliśmy paszczę u dr Emilii Klim. Kota była zadowolona, więc ja też :)

A teraz odkopuję temat bo potrzebuję z kolei otoskopię wykonać, też najchętniej we wziewce i w Warszawie. I prosiłbym o jakieś polecenia :)
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6932
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Czw lut 28, 2019 15:49 Re: Endoskopia ucha + wziewka + Warszawa = kto ?????

Dr Kowalczyk, właściciel lecznicy na Powstanców. Tak, wiem, sama lecznica to straszny burdel, brakuje im miejsca i ludzi.
Ale przyjmuja tam też dobrzy specjaliści. W tym sam szef.mojej tymczasce robił endoskopie ucha, wyszły paskudnie umiejscowione polipy, potem sam prowadzil jej leczenie. Odradzal operacje, polipy udało się zdeaktywowac ozonoterapia, która zalecił.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 421 gości