Potrzebna pomoc Katowice Koszutka.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 30, 2017 20:03 Potrzebna pomoc Katowice Koszutka.

Założyłam wątek na Koci-Łapci ale zakładam też tu, może akurat...

Potrzebna pomoc w wyprowadzaniu psa trzy (albo chociaż dwa razy) razy na dzień.
Starsza osoba (bardzo starsza) po operacji nóg, nie da rady wychodzić z psem, kocha tego psa nad życie i zresztą dla niego żyje.... Pies zanim trafił do tej pani dużo przeszedł, ostatnio też rozłąkę na czas szpitala od tej pani i w efekcie o mało co nie trafił do schroniska. Teraz mój mąż lub ja jeździmy wyprowadzać psa ale to jest tylko doraźnie, bo nie mieszkamy w Katowicach i praca :(

Jeżeli nie znajdę osoby, zaufanej osoby!!!! do wyprowadzania, to ta pani nie może mieć tego psa, nie da rady a wtedy to będzie dramat i dla psa i dla tej pani :cry:

Pies jest bardzo łagodny, ma ok 7 lat, zupełnie bezproblemowy, Cocker Spaniel dziewczynka śliczna i kochana.

Proszę w imieniu tego psa, może ktoś dysponuje czasem, Katowice Koszutka a dokładnie ul Czerwińskiego, niedaleko Sokolskiej, podjąłby się za niewielką opłatą :/ Oczywiście to nie dożywocie, bo mam nadzieję, ze latem ta pani już doskonale sobie poradzi ;)

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=183245
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, ewar, imatotachi, Kocilla de Mru, Wojtek i 84 gości