Mój kot dziwnie się zachowuje

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 25, 2017 23:18 Mój kot dziwnie się zachowuje

Ostatnio mój kot strasznie dziwnie się zachowuje , zawsze był wesoły, szczęśliwy, rozbrykany, biegał wszędzie i w ogóle a od wczoraj jest strasznie smutny , wygląda jakby miał zaraz umrzeć, gdy miałczy to słychać jakby chciał miałkąć ale nie mógł więc to nie brzmi nawet jak miałknięcie , nie ma w ogóle siły i to widać, ledwo chodzi a skakać to wcale nie może, nie je , nie pije . Gdy chce go przenieść albo chociaz podniesc strasznie miałczy jakby go cos okropnie bolało . Strasznie boje się o niego . Mam go tylko 3 miesiące a ma 5 , nie chce go stracić, za bardzo go kocham . Niestety są święta wiec weterynarz jest zamknięty. Od razu po świętach idę do niego ale teraz chciałabym coś sama zdziałać żeby potem nie było za późno. Pisze na tej stronie ponieważ wiem ze tu są specjaliści wiec proszę o jak najszybszą rade co mogę zrobić aby mu pomóc by tak nie cierpiał

Wiktoria Wyrozębska

 
Posty: 1
Od: Pon gru 25, 2017 23:05

Post » Pon gru 25, 2017 23:48 Re: Mój kot dziwnie się zachowuje

Szukaj dyżurnej, całodobowej kliniki. Po świętach może być za późno. Specjaliści z forum nie pomogą na odległość.

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 25, 2017 23:50 Re: Mój kot dziwnie się zachowuje

W święta są często otwarte kliniki typu całodobowe, niektórzy lekarze pełnia dyżury telefoniczne. Musisz przejechać się po okolicznych gabinetach, na drzwiach zazwyczaj wiszą kartki z informacją. Może masz niedaleko do większego miasta - kliniki na swoich stronach lub profilach na Facebooku informują o ewentualnych godzinach otwarcia albo dyzurujacym telefonie.

Niestety, ale objawy które opisujesz póki co sugerują, że kot sam z tego nie wyjdzie, potrzebuje lekarza.
Pamiętaj, że większość ludzkich leków p-bolowych jest toksyczna dla kotów, nie można ich podawać.

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pon gru 25, 2017 23:59 Re: Mój kot dziwnie się zachowuje

wet i to na cito.To brzmi bardzo poważnie. Kot jest chory.
Tylko mu nie podawaj ludzkich leków! Są one zabójcze dla kota.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sty 02, 2018 21:59 Re: Mój kot dziwnie się zachowuje

I jak z kotkiem?
Obrazek

kotwbutkach

Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Od: Śro lis 29, 2017 4:12




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 504 gości