KOCIAKI JUŻ W DT.MAŁE CUDA CZEKAJĄ NA ADOPCJE .

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 17, 2017 18:42 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Gosiu ,nie mam już dziś siły ,zdechłam ,poległam ,padłam itp itd
Jutro Ci pokaże małe śmierdziele.
Na zdjęciach oczywiście. :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 17, 2017 18:49 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

jesteś usprawiedliwiona 8)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie gru 17, 2017 18:53 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

tak myslałam
oj Ciotka
:lol:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie gru 17, 2017 19:00 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Taka piękna ,czuła ,delikatna i ..
Obrazek
Nie tak powinno być. :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 17, 2017 19:02 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

A ja zapytam nieśmiało co z mamą tych kociaków? została tam w tej klatce? :(
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 17, 2017 19:05 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Też chodzę do kościoła,ale coraz bardziej mnie mierzi podawanie ręki i "pokój nam wszystkim" kosciółkowym z mojego osiedla bezdusznie mijającym te koty. Taka prawda.
Dorciu rok temu o tej porze jechałaś po Iziego.Pamiętam.Wszyscy przygotowywali się na święta,a Ty jechałaś pociągiem po kota. Dziękuję,że zabrałaś te biedaki.Choć to nie Ty powinnaś,masz już tyle tymczasów... Jak zwykle Ci co mają X kotów,widzą najwięcej. A co z ich mamą?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie gru 17, 2017 19:06 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Mama idzie na sterylkę ,zostaje tam.
Ale nie w klatce.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 17, 2017 19:09 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Na pewno ją wezmą na sterylkę? Odpchlą? Odświerzbią? :) Przepraszam, że tak pytam, a nic nie zdziałałam :(

Tabo10, mnie dzisiaj w MOIM domu wyzwał klient, że jestem psychiczna, bo tyle kotów mam w domu... Głęboko wierzący, a przyznał się, że bezdomne koty kopie... :placz:
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 17, 2017 19:16 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Czy na pewno? tak powiedzieli ,to chyba w miarę normalni ludzie :roll: oczywiście powiedziałam ze zadzwonię do Gminy aby się upewnić.
Chciałam zabrać kotkę z maluchami ,i zrobić sterylkę u nas ,ale mają wszystko tam załatwione ,tylko cycuszki mają przyschnąć ..
I chyba dobrze się stało bo musiała bym jeszcze i za to płacić.
Będę z Nimi w kontakcie ,postaram się przypilnować tej sprawy.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 17, 2017 19:19 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Rozumiem :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 17, 2017 19:45 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

dorcia44 pisze:Czy zielone czy czerwone ,wszystkie chorują i umierają ,uroda nie ma nic do rzeczy.
Rudzinka jest cudna i co ? ślepa ,oba oczka usunięte ,dobrze że życie udało się uratować ,a tak niewiele brakowało...

Akurat to wiem.Uroda ma to do rzeczy, że atrakcyjne koty krócej przebywają w DT. Tylko tyle.Ja nie wybieram kotów ze względu na urodę, ale takie, które pomocy potrzebują.
Strasznie mi smutno, że one są w takim złym stanie :( Na zdjęciach wyglądały na zdrowe, z opisu też tak wynikało.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 17, 2017 19:50 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

one nie są w złym stanie wizualnym ,świerzbu nie widać ,pcheł nie widać ,rozdętych brzuszków nie widać ..małe pączuszki .Śliczne puchatki ,naprawdę śliczne.
byle się nie pochorowały :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 17, 2017 20:09 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

ser_Kociątko pisze:Tabo10, mnie dzisiaj w MOIM domu wyzwał klient, że jestem psychiczna, bo tyle kotów mam w domu... Głęboko wierzący, a przyznał się, że bezdomne koty kopie... :placz:

Znam takie zachowania niestety:(Kiedyś wyszła mi z mieszkania tymczaska,czarna koteczka.Zeszła piętro niżej i jak ją dostrzegłam była przepędzana i okładana skórzaną rekawiczką przez podłego babsztyla ,sąsiadkę wracającą właśnie z niedzielnej Mszy Św. :strach: Jak biedna,zorientowana kotka próbowała w szoku uciec do ich mieszkania,otworzyli...windę i tam kotkę przepędzali śmiejąc się szyderczo. Nawet nie chce mi się myśleć,co by było gdybym nie nadeszła. Spuściliby z premedytacją tą kotkę na parter ,ktoś nieświadomie otworzyłby drzwi i biedna uciekłaby na dwór. Była sroga zima.Śnieg...
Na wyzwaniu i awanturze się skończyło. I miała szczęście,że była z mężem,bo wytargałabym za kudły w tych nerwach. Wykrzyczałam jak jej nie wstyd,z kościoła wraca,czy to jest po chrześcijańsku? Nie zrobiło to na tym prymitywie żadnego wrażenia.
Dno i wodorosty.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie gru 17, 2017 20:15 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

Ech, mi się to w głowie nie mieści...
Ja jestem niewierząca i ktoś mi kiedyś (wierzący) zarzucił brak empatii.. ech.

Straszne, to co piszesz o tych ludziach.
Klient więcej do mnie do domu nie wejdzie, nie ten to następny. ;]
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 17, 2017 20:37 Re: ŻYRARDÓW ,CZY KTOŚ MÓGŁBY TAM ZAJRZEĆ Pilnie DT!!!!

A i dodam,że ten babsztyl doskonale wiedział,że kot wyszedł ode mnie,że się zgubił. Na klatce tylko 2osoby mają koty. Wystarczyło wejść 1 piętro wyżej i zadzwonić do drzwi,zapytać czy to nie mój kot. Celowo i złośliwie tego nie zrobiono. Ale nie rozumiem jak można być tak okrutnym i próbować wywalić kota na mróz. Za co???

Klienta odpuść. Nie warty niczego.
Ale skąd w ludziach tyle nienawiści do zwierząt ...?

Za zdrówko maluchów Dorciu :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 366 gości