Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 13, 2017 19:35 Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Mam prośbę o polecenie weta, który jeździ na wizyty domowe i ma rozsądne ceny. Kotka jest w DS na Targówku. Ma objawy infekcji, załzawione oczy, kicha, a opiekunowie chcieliby jej oszczędzić stresu i wyprawy do lecznicy.
Może ktoś poleci też dobrego weta na Targówku (os. Wilno)?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro gru 13, 2017 21:15 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

:!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro gru 13, 2017 21:18 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

W necie przewija się nazwisko dr Marka Chadaja jako specjalisty od domowego leczenia. Ktoś zna i poleca?

A szukając polecanego weta na Targówku, trafiłam na niezłe opinie o lecznicy Jatagan i dr Marzenie Ciecierze. Ktoś potwierdza?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro gru 13, 2017 21:39 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Arcana pisze:W necie przewija się nazwisko dr Marka Chadaja jako specjalisty od domowego leczenia. Ktoś zna i poleca?

A szukając polecanego weta na Targówku, trafiłam na niezłe opinie o lecznicy Jatagan i dr Marzenie Ciecierze. Ktoś potwierdza?
Chadaja NIE potwierdzam
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 13, 2017 22:23 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Dzięki.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro gru 13, 2017 22:45 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Na fb Wetlandii odpowiadali kiedyś twierdzaco na pytanie czy można umówić się na wizyty domowe. To jakieś 10min samochodem od Wetlandii.z tego co wiem obydwie współwłaścicielki są zmotoryzowane, pozostałe internistki -nie wiem. Wydaje mi się, że to najlepsza lecznica w okolicy.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Śro gru 13, 2017 23:26 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Najlepsza pod kątem wizyt domowych czy w ogóle najlepsza? Obok jest bardziej znana lecznica z dr Czerwieckim i dr Janikiem na pl. Hallera.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw gru 14, 2017 9:33 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Moze warto pojechac do Canfelisu na Berensona? Tam sa dobre lekarki i lab na miejscu...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw gru 14, 2017 11:29 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

[quote= A szukając polecanego weta na Targówku, trafiłam na niezłe opinie o lecznicy Jatagan i dr Marzenie Ciecierze. Ktoś potwierdza?[/quote]
Doktor Cieciera "obrabia" przypadki "niemożliwe" w Chacie Zwierzaka, zarówno psie, jak i kocie - "uderzaj" do niej śmiało :ok:

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Czw gru 14, 2017 12:09 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Bardzo dziękuję za rady. Doradziłam wybór docelowego weta, żeby nie trafić kiepsko z wizytami domowymi.
Myślę, że opiekunowie już mają w czym wybierać :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw gru 14, 2017 17:13 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Arcana pisze:Najlepsza pod kątem wizyt domowych czy w ogóle najlepsza? Obok jest bardziej znana lecznica z dr Czerwieckim i dr Janikiem na pl. Hallera.

Oceniam funkcjonalnosc lecznicy. Jak chce sie miec 1 lecznice, ktora ogarnia wiekszosc problemow, to ta taka jest. To duza lecznica, maja bardzo szeroki zakres uslug, wspolpracuje z wieloma znanymi specjalistami , ktorzy przyjmuja na zapisy ( Jodkowska!). Dobrze wyposazona, duze przestronne gabinety , recepcja, lekarzowi czasami pomaga techniczka . Sensownie zorganizowany grafik internistow - internistki sa tylko 4 - najczesciej pracuja po 2 rownoczesnie i pracuja w tym niezmienionym skladzie od wielu lat - nie jak w wielu innych duzych lecznicach, ze internista na dyzurze jest 1 dzien w tygodniu i nigdy nie mozna kontynuowac leczenia u tego samego, a rotacja lekarzy taka, ze ledwo sie kogos pozna, a juz nie pracuje.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Czw gru 14, 2017 17:26 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Warto też od razu wybrać weta na stałe i jeśli będzie spełniał oczekiwania to "przywiązać się " do niego. Wet będzie znał kota i opiekunów, Wy znacie weta...taka współpraca jest najbardziej skuteczna.
Natomiast w żadnym wypadku nie chodzić do dużej lecznicy gdzie za każdym razem przyjmuje inny wet.
W ogóle, wybiera się weta, a nie lecznicę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 22:21 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Tak właśnie radziłam.
Ja tu kombinowałam i szukałam wetów na Targówku, a DS prywatnymi kanałami - niewątpliwie od kogoś z Miau - dowiedział się o dobrej wetce w Centrum, "do której chodzi Blue". Przyklasnęłam, tym bardziej, że ja też do Niej chodzę :mrgreen:
Koteczka już po wizycie w lecznicy. Dzięki za rady. Szkoda, że forum polecanych wetów zamiera i trudno tam o aktualne rady.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob gru 16, 2017 0:47 Re: Wet robiący wizyty domowe w Warszawie?

Arcana pisze:W necie przewija się nazwisko dr Marka Chadaja jako specjalisty od domowego leczenia. Ktoś zna i poleca?

A szukając polecanego weta na Targówku, trafiłam na niezłe opinie o lecznicy Jatagan i dr Marzenie Ciecierze. Ktoś potwierdza?


na hasło Jatagan, nóż mi się w kieszeni otwiera
tak samo ad tej obok
gdyby to nie było karalne, to byłoby baaaardzo duże kaaaaaabum z pełną zawartością
:evil:

pies miał jedną wielką ranę z żołądku, dwunastnica zarzucała treścią, a ta %^&%$@& kazała stosować jednodniowe głodówki bo .... to niestrawność, nic takiego
co On się wycierpiał
:evil:
miłośniczka rasy w mordę mać
:evil:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości