Gwoździownie u kotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 07, 2017 8:57 Gwoździownie u kotki

Witam, 14.11.2017 Klarusia przeszła operacje złamanej łapki. Pani weterynarz powiedziała,ze za długo chodziła ze złamana łapka i ma przykurcze miesni( chodzi o tylna łapkę). Cały czas kuleje, chociaz lata jak szalona. Wyjecie gwoździa ma planowane na 22.12 ale boje sie,ze cos sie dzieje, powiewaz łapka jest czerwona :( ciezko sie goiła, bo wylizywala i zerwała szwy :( Kicie przygarnęłam i znalazłam z taka łapka, odrazu zawiozłam do weterynarza. Po operacji przyjechała ze mna do domu 200km. Na wyjecie bede jechac do tego samego weterynarza. Stad moje pytanie czy jechac wcześniej? Czytałam ba forum jak Panie pisały,ze czasem trzeba wyjąc go wcześniej :( proszę o odpowiedz, bo martwię sie o tego małego szkraba :( dodała bym zdjecie ale nie wiem jak :D [img][/<a href=https://zapodaj.net/db7eab8714170.jpg.html>image.jpeg</a>img]

andalusia2050

 
Posty: 1
Od: Czw gru 07, 2017 8:40

Post » Czw gru 07, 2017 18:55 Re: Gwoździownie u kotki

Zadzwoń do weterynarza i opisz sytuację, niech zdecyduje, czy wcześniejsza wizyta będzie konieczna. Ja bym tak zrobiła. Jeżeli jest kontakt mailowy z lecznicą, to możesz wysłać zdjęcie łapki.

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 222 gości