Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 03, 2017 18:20 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Kurczę, pierwszy raz się spotykam z tym że bez surowicy i szczepień daje radę, no ale to oczywiście super wiadomości! Nie widziałam wyników tu gdzieś są? No i dla weta brawo w takim razie ;)
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 03, 2017 18:31 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Kiedy pisałem o transfuzji krwi był to sygnał od lekarza bo stan mógł tego wymagać , i czekaliśmy była krytyczna noc w której naszcześnie nic się nie działo.
NA ten moment walka polega na podtrzymywaniu malucha, dawania mu leków dla "alkoholików" i dbanie o niego.
Zdaję sobię sprawe że to dopiero początek walki dla niego jak i dlamnie samego też.
Przed chwilą go karmiłem i Wax raczej nie był z tego zadowolony, jak wcześniej był z niego wazon tak teraz zaczyna gwiazdorzyć. Dobry znak !

Pingwingcw

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Sob gru 02, 2017 15:45

Post » Pon gru 04, 2017 19:28 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

A może ktoś mi powiedzieć jak to jest z fundacjami ? bo totalnie się w tym nie orientuje.

Pingwingcw

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Sob gru 02, 2017 15:45

Post » Pon gru 04, 2017 19:43 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Ale co z fundacjami?
Duzo zdrowia zycze!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory


Post » Pon gru 04, 2017 20:24 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

mziel52 pisze:Napisz, skąd jesteś, to ci tu doradzą, gdzie się zwrócić do najbliższej fundacji o pomoc.

???

Pingwingcw

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Sob gru 02, 2017 15:45

Post » Pon gru 04, 2017 20:47 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Pingwingcw pisze:
mziel52 pisze:Napisz, skąd jesteś, to ci tu doradzą, gdzie się zwrócić do najbliższej fundacji o pomoc.

???

Wymień miasto, w którym (lub obok którego) mieszkasz. Tak po polsku mówiąc

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 04, 2017 20:48 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Pingwingcw pisze:A może ktoś mi powiedzieć jak to jest z fundacjami ? bo totalnie się w tym nie orientuje.

Krótko - male grupy wariatów usilujących coś zrobić - przeciwko sobie mają tzw urzędy, które generalnie wolą nic nie robić - są chlubne wyjątki, ale niewiele ich na razie
Robią za darmo - wolontariat, rezygnując w wolnego czasu, czystego mieszkania - bo jak mieć czysto przy nastu zwierzakach? Przeważnie wymagają latania do weta.
Często trzeba mocno dokładadać do tzw "interesu" - czego nie rozumie reszta świata.
Reszta świata łącznie z tą, ktorej fundacje pomagają nie rozumie, że to nie z obowiązku - bo OBOWIĄZEK mają GMINY - i jest ciężko oburzona, jeśli fundacja nie chce / nie może pomóc,
Bo porzecież fundacja wg powszechnego mniemania MUSI - w odróżnieniu od takiej np Straży Miejskiej, urzędnika czy miejskiego schroniska - które nie mają miejsca, czasu albo czegoś tam.

To tak na szybko z własnego wieloletniego doświadczenia w wolontariacie.

Łapanie kota w tragicznym stanie, którego super Animal Patrol złapać nie umie - http://domowepiwniczne.blogspot.com/201 ... atrol.html i dalsze
Albo kocura jajecznego z połamaną miednicą, który kilka dni leży sobie pod blokiem - wg Strazy Miesjkiej rodząca kotka.

Łapanie na sterylki, które finansuje miasto np przez pół roku - miasto / urzędnik nie rozumie, że przez pozostałe pół roku koty będą sie mnożyć.
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 04, 2017 20:50 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

MaryLux pisze:
Pingwingcw pisze:
mziel52 pisze:Napisz, skąd jesteś, to ci tu doradzą, gdzie się zwrócić do najbliższej fundacji o pomoc.

???

Wymień miasto, w którym (lub obok którego) mieszkasz. Tak po polsku mówiąc

Oj, sorry, doczytałam już: Warszawa, tak?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 04, 2017 21:11 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Tak.

Pingwingcw

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Sob gru 02, 2017 15:45

Post » Pon gru 04, 2017 21:14 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Pingwingcw pisze:Tak.

No to teraz warto poszukać jakiejś fundacji, która działa w Warszawie: może będą w stanie pomóc

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 04, 2017 21:35 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Sugerowałbym w tym momencie zainteresować się środkiem o nazwie Gamavit... koszt niewielki (np. w porównaniu z Zylexisem) a niejednego kota postawił na nogi (z PP) w "mojej" sąsiedniej klinice.
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Wto gru 05, 2017 20:41 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Dziś wróciłem sam.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Stan kociaka był agonalny w dniu dzisiejszym.
Po wczorajszym dniu i nocy wiadomość była koszmarna.
U małego stwierdzono niewydolność narządów.
Podtrzymywanie go tylko po to żeby był(bo życiem tego nie nazwę) było by bardzo egoistyczne.
Kociakowi chciałem pomóc,nie sprawiać ból dlatego zadecydowałem że lepiej będzie jak jego malutka energia powędruje w kosmos gdzieś dalej a nie będzie tu się męczyć.
Jeszcze raz dziękuję! :(

Temat surowicy i witamin nie wchodził w grę nie wiadomo jak długo był wirus w organizmie kociaka,straty były już za duże w tym małym ciałku.

Pingwingcw

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Sob gru 02, 2017 15:45

Post » Wto gru 05, 2017 21:04 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Miał szczęście choć na chwilę, że spotkał Ciebie. Bardzo żal Waxa, już miał szansę na dobre życie.
Smutne to bardzo.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto gru 05, 2017 21:13 Re: Wax jest bardzo chory i potrzebuję każdej pomocy

Biedny maluszek [*] .... Współczuję ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mojo97, polalala i 227 gości