Tulinek, czyli kot , który ...do zamknięcia , dziekuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 21, 2019 21:25 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:
czarno-czarni pisze:rany :( pamiętaj, są preparaty detoksykujące, może warto z wetem obgadać

będę dzisiaj o 16 , zapytam, dzieki

:?: :?: :?: :?:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 21, 2019 21:29 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

żem z szafy coś wygrzebał.
viewtopic.php?f=20&t=190066
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw mar 21, 2019 21:47 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

zdrowia dla Kocika i zaraz marsz na bazar :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 22, 2019 11:29 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

czarno-czarni pisze:żem z szafy coś wygrzebał.
viewtopic.php?f=20&t=190066



Dag, dziewczyny, nie wiem, co powiedziec... bardzo bardzo dziękuję Wam :1luvu: niestety od jakiegos czasu na krechę w lecznicy jesteśmy :oops:

Niki po wczorajszej płukance wieczorem nieco zjadł( niestety nie dokończylismy calej porcji dożylnie , bo naczynko poszło, a druga łapkę zostawiamy na kolejne podłączenie, poszła podskórnie reszta ) , na tyle, aby dzis sie mała kulka pojawiła , ale za to uformowana! nie placek lejący. Rano zjadł śniadanie prawie normalnie , jest zwawszy, już tak nie śmierdzi chemią z pysia , ale widać,że ostatnie 3 tygodnie dały mu do wiwatu bardzo :( Głównie lezy w swoim koszyku w sypialni, nie zaś na werandzie. Bardzo sie boję, aby to nie był ostatni rok ..15 latek przeleciało i tylko dwa razy chorował niegroźnie , a tu taka, zupełnie niespodziewana sprawa, nie wiem czy to wiek czy uczulenie na preparat, bo faktycznie tego akurat nigdy nie używałam,. Wszystkie koty dostały, a Nikiego organizm tak zareagował :(
Wspomagająco zamówić chcę ten preparat -po konsultacji z wet. Ten jest w paście, zatem i dla Tulinka sie nada,bo mały w innej formie nie przyjmie. Cały czas musi być na gotowanym mięsie, na cokolwiek gotowego (czytaj z konserwantami) jest natychmiastowa reakcja :(

http://ilovet.pl/produkty/hepatogen-gat ... RP4GhM-1Sg

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 22, 2019 20:13 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Ja tego preparatu nigdy już żadnemu kotu nie podam. W ubiegłym roku uraczyłam nim Whiskasię i Burbona - obydwoje dostali po wątrobie i nerach.
Kciuki za zdrówko!
Ornipural polecamy, szybko działa.

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Sob mar 23, 2019 14:28 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

megan72 pisze:Ja tego preparatu nigdy już żadnemu kotu nie podam. W ubiegłym roku uraczyłam nim Whiskasię i Burbona - obydwoje dostali po wątrobie i nerach.
Kciuki za zdrówko!
Ornipural polecamy, szybko działa.


o matko, czyli nie tylko to Nikiemu sie przytrafiło :(
uważajmy na ten preparat , szczególnie przy kotkach małych, starszych, fivkach , bo wiecej złego, jak widać robi, niż pomaga

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 25, 2019 19:26 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Kochani, zupełnie , ale to zupełnie coś wełniankowego dla maluchów ale Dużych maluchów :wink: -zapraszam serdecznie gdyby ktoś miał ochotę kupic na prezent np.
Sukienka słonecznik może kogos ucieszy :)

viewtopic.php?f=27&t=174914&start=1140

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 25, 2019 21:09 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

sukienka sliczna tylko taka malusia ze nawet na najmlodsze pokolenie u mnie za mala :roll: kobiety juz prawie rok mają

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 26, 2019 0:19 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

Takoż można by na lali zawiesić :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto mar 26, 2019 0:20 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

A jak się Czarne miewają? Rozumiem, że ciemno, przyjemno i aż kusi, ale wyszli już z dołka?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto mar 26, 2019 12:38 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

kocka pisze:sukienka sliczna tylko taka malusia ze nawet na najmlodsze pokolenie u mnie za mala :roll: kobiety juz prawie rok mają


Boję się, że zanim znajdę instruktaż jak na roczek zrobić coś, to wyrosną :ryk:


pzrepraszam, zakreciłąm sie, pzrenoiosłąm na welniankowo z tego watku., bo źle wsatwiłam , tutaj o kotełakach pogadamy :wink:
Ostatnio edytowano Wto mar 26, 2019 12:48 przez alessandra, łącznie edytowano 5 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 26, 2019 12:42 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

alessandra pisze:
kocka pisze:sukienka sliczna tylko taka malusia ze nawet na najmlodsze pokolenie u mnie za mala :roll: kobiety juz prawie rok mają


Boję się, że zanim znajdę instruktaż jak na roczek zrobić coś, to wyrosną :ryk:


A tak przy okazji mogłabym wykorzystać Cię może odnośnie wymiarów ? I inne damy, które tu zaglądają a maja gdzieś w okolicy takie małe ludziki -prośba o wymiary na wzór tego rysunku sukienki:
długość całkowita sukienki, pod pachami, ramiona, wysokosć karczku
byłabym wdzieczna, toi może cosik bym pokombinowała, a póki co na zachetę pokazuję, co udało mi sie zdziałać :)

Obrazek

Obrazek

i taką , ale jeszcze buciki będą do niej, bo mi włoczki zostało trochę



widzę ,ze rozszerzasz działalność :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 26, 2019 12:51 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

Atta pisze:A jak się Czarne miewają? Rozumiem, że ciemno, przyjemno i aż kusi, ale wyszli już z dołka?


Z dołka już , odpukać, mam nadzieję :ok: czekam na wiadomosc kiedy moge podjechać na kroplówkę, bo dziś znów zwymiotował i czuję znów zapach chemii z pysia :( ta substancja jeszcze sie utrzymywać bedzie z tydzień w organizmie i widać,że jest :?

Póki co będę podawać hepatiale forte , bo okazuje sie,ze paste hepatogen gatto ma tylko jedne przedstawiciel , który sprzedaje wyłacznie weterynarii, zatem poprzez weta moge kupić jedynie, jednakże jest minimalna kwota zamówienia, wiec poczekam, aż dla kogoś jeszcze będzie zamówienie w tej firmie i wówczas kupimy.
Ostatnio edytowano Wto mar 26, 2019 12:55 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 26, 2019 12:52 Re: Tulinek, czyli kot , który ...słonecznik dla małej Dużej

alessandra pisze:
Atta pisze:A jak się Czarne miewają? Rozumiem, że ciemno, przyjemno i aż kusi, ale wyszli już z dołka?


Z dołka już , odpukać, mam nadzieję :ok: czekam na wiadomosc kiedy moge podjechać na kroplówkę, bo dziś znów zwymiotował i czuję znów zapach chemii z pysia :( ta substancja jeszcze sie utrzymywać bedzie z tydzień w organizmie i widać,że jest :?

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 26, 2019 13:00 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Bardzo, bardzo dziękuję Cioci Baltimoore :1luvu: za wsparcie dla Nikiego 150zł :1luvu: :1luvu: :1luvu: grupie czarnej pod wezwaniem za wszystko i pieniązek :1luvu:

za wsparcie bazarkowe nieocenionemu Morfowi :1luvu: i kupującym Ciociom : mir.ka :1luvu: magdalena99 :1luvu: jej siostra :1luvu: kocka :1luvu: MayLux :1luvu: i wszystkim, którzy tzrymają kciuki i podtrzymują nas na duchu tudizeż myślami są z nami :1luvu:

Kochani, pozwolicie, ze po całej kuracji zrobie rozliczenie, na razie wpisujemy i odpisujemy na bieżąco , na zaległe jak zostanie będzie :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Marionrap, pimpuś..wampirek i 181 gości