Tulinek, czyli kot , który ...do zamknięcia , dziekuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 03, 2019 16:34 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

dziękuję w imieniu Nikiego,ze zagladacie, że jesteście :1luvu:
właśnie wróciliśmy z kolejnej kroplówki , kolejna w piątek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 03, 2019 17:44 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

nie wiem co powiedziec, ale bolesnie wiem,że kiedyś każdemu może sie zdarzyć , sama w potrzebie, ale nie potrafię , choc 10zł posżło , może ktoś?...
tam jest Tesla, tam jest Bentley i wiele innych kotków


Nowy miesiąc i nowa zbiórka. Nie wiemy co Wam napisać. Dajemy tym kotom całe swoje dnie i często noce również. Wiemy że żyć jak my naprawdę mało kto by chciał. Wielu ma nas za dużą organizację. Ma do nas pretensje gdy musimy odmówić przyjęcia kota lub łapanki. Jesteśmy 4 prywatnych osób... mamy 80 kotów pod opieką. 23 prywatnych... które w istocie okazały się być zasiedziałymi z wielu powodów tymczasami... ale większość to bezdomne kociaki w opresji. Z ulic. Często tak chore i zaniedbane, że ich leczenie to setki zł. Tylko w ostatnich dniach kontrolne badania Skarpetki, chory Carmel i Hania, diagnostyka anemii u Kacperka, diagnostyka w kierunku cukrzycy u Franka... Nie ma tygodnia by nie padały kolejne apele o pomoc zwierzęciu. Nieraz bardzo dramatyczne. Nieraz by ratować życie bierzemy kota i dopiero potem martwimy się jak damy radę...

Dzięki cudownym przyjaciołom mamy bazarki, mamy kubki, ziny, trafią z czasem kolejne gadżety... jednak to nasze 200% normy. Co możemy zrobić więcej skoro cały czas to co robimy to za mało... potrzebujemy co miesiąc min. 10 tysięcy by poopłacać rachunki, opłacić leczenie, kupić leki i jedzenie. To masa zwierząt... a niestety od dawna nie udało nam się nawet uzbierać w pełni żadnej zbiórki. Zbiórki których kwoty pozwalają jak ostatni bazarek spłacać długi. Bo nie jesteśmy w stanie być od dawna na bieżąco z wydatkami. 3 miesiąc odwlekamy odrobaczenie kociarni... dlaczego? Bo to kilkaset zł... Dlaczego jeszcze nie mamy KRS? Bo trzeba zapłacić prawnikowi...

https://zrzutka.pl/jw4bmb


Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 03, 2019 23:13 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

oj, nie od razu przeczytałam załącznik.
To do kiedy muszą wpłacić?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw kwi 04, 2019 9:02 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

Jejku :(
Poproszę o dane do przelewu. Maż dostanie wypłatę do postaramy się wplacic jakiś grosik...
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 04, 2019 9:06 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

w poście Oli jest link do zrzutki, nie ma prowizji, więc cała kasa na koty

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw kwi 04, 2019 9:34 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

czarno-czarni pisze:w poście Oli jest link do zrzutki, nie ma prowizji, więc cała kasa na koty

ok, dzieki. Nie zauwazylam tego :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 04, 2019 10:26 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

marivel pisze:oj, nie od razu przeczytałam załącznik.
To do kiedy muszą wpłacić?


pismo z 29-03-2019r. , nie wiem kiedy odebrane, 7 dni termin wyznaczony , jednak myslę,że jakakolwiek wpłata powinna powstrzymać egzekucję i eksmisję.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 04, 2019 13:03 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:nie wiem co powiedziec, ale bolesnie wiem,że kiedyś każdemu może sie zdarzyć , sama w potrzebie, ale nie potrafię , choc 10zł posżło , może ktoś?...
tam jest Tesla, tam jest Bentley i wiele innych kotków


Nowy miesiąc i nowa zbiórka. Nie wiemy co Wam napisać. Dajemy tym kotom całe swoje dnie i często noce również. Wiemy że żyć jak my naprawdę mało kto by chciał. Wielu ma nas za dużą organizację. Ma do nas pretensje gdy musimy odmówić przyjęcia kota lub łapanki. Jesteśmy 4 prywatnych osób... mamy 80 kotów pod opieką. 23 prywatnych... które w istocie okazały się być zasiedziałymi z wielu powodów tymczasami... ale większość to bezdomne kociaki w opresji. Z ulic. Często tak chore i zaniedbane, że ich leczenie to setki zł. Tylko w ostatnich dniach kontrolne badania Skarpetki, chory Carmel i Hania, diagnostyka anemii u Kacperka, diagnostyka w kierunku cukrzycy u Franka... Nie ma tygodnia by nie padały kolejne apele o pomoc zwierzęciu. Nieraz bardzo dramatyczne. Nieraz by ratować życie bierzemy kota i dopiero potem martwimy się jak damy radę...

Dzięki cudownym przyjaciołom mamy bazarki, mamy kubki, ziny, trafią z czasem kolejne gadżety... jednak to nasze 200% normy. Co możemy zrobić więcej skoro cały czas to co robimy to za mało... potrzebujemy co miesiąc min. 10 tysięcy by poopłacać rachunki, opłacić leczenie, kupić leki i jedzenie. To masa zwierząt... a niestety od dawna nie udało nam się nawet uzbierać w pełni żadnej zbiórki. Zbiórki których kwoty pozwalają jak ostatni bazarek spłacać długi. Bo nie jesteśmy w stanie być od dawna na bieżąco z wydatkami. 3 miesiąc odwlekamy odrobaczenie kociarni... dlaczego? Bo to kilkaset zł... Dlaczego jeszcze nie mamy KRS? Bo trzeba zapłacić prawnikowi...

https://zrzutka.pl/jw4bmb


Obrazek


Olu :1luvu:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw kwi 04, 2019 13:40 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

Lilka : Ciociu, my puścili grosik od naszej Brygady. I Duża kazała mi powiedzieć,że wyśle do Ciebie wiadomość bo chciała o coś zapytać.
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 04, 2019 15:29 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

Ja i moje marudy też meldujemy pomoc :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 04, 2019 17:01 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

zaglądałam na zrzutkę- bardzo sie cieszę , bo widzę , że może sie uda nazbierać na długi a i może dla kociaków coś zostanie :ok: no niestety sezon sie zaczął :(
Obrazek

na razie w tulinkowej wełniance wszystkie sie mieszczą, ale za chwilę smoki wyrosną, więc Tuliś zarządził jakoweś miękkości porobić, co czynię z otrzymanej włóczki od ślepaczka Behemota oraz resztek , a co wyjdzie wkrótce pokażę :)

Jutro z Nikim jedziemy kroplówkować sie i potem odezwę się :)

z ukłonami od Tulińskiego :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 04, 2019 22:09 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

Najpóźniej po niedzieli coś wpłacę :-)

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pt kwi 05, 2019 8:14 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

alessandra pisze:zaglądałam na zrzutkę- bardzo sie cieszę , bo widzę , że może sie uda nazbierać na długi a i może dla kociaków coś zostanie :ok: no niestety sezon sie zaczął :(
Obrazek

na razie w tulinkowej wełniance wszystkie sie mieszczą, ale za chwilę smoki wyrosną, więc Tuliś zarządził jakoweś miękkości porobić, co czynię z otrzymanej włóczki od ślepaczka Behemota oraz resztek , a co wyjdzie wkrótce pokażę :)

Jutro z Nikim jedziemy kroplówkować sie i potem odezwę się :)

z ukłonami od Tulińskiego :1luvu:


za Nikiego :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

a skąd te małe masz?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt kwi 05, 2019 8:16 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

Małe są u Sosnośląskich....tam gdzie Tesla i Bentley

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt kwi 05, 2019 10:57 Re: Tulinek, czyli kot , który ...Sosnośląskie koty w potrze

marivel pisze:Najpóźniej po niedzieli coś wpłacę :-)


:1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, korbacz9, misiulka, Zeeni i 301 gości