Tulinek, czyli kot , który ...do zamknięcia , dziekuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 17, 2019 19:30 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Czykitę można często spotkać na środku przedpokoju na kaflach... a wokół tyle miękkości. Z wiekiem Morf docenia ciepło, a Kiwi sama umie się zakopać w koce!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové


Post » Pt sty 18, 2019 10:11 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

czarno-czarni pisze:Czykitę można często spotkać na środku przedpokoju na kaflach... a wokół tyle miękkości. Z wiekiem Morf docenia ciepło, a Kiwi sama umie się zakopać w koce!


U mnie Ciziula nie lubi ogólnie przykrywania, bardzo trudno namówic ją do zdjęć reklamowych, chyba ,że przysypia i to na krótko :lol: Niki z wiekiem jak szacowny kolega Morf, bardzo lubi ciepło można piramidę kocy ułożyć na nim a Tuliś w zimie przyklejony jest do grzejnika na wełniankach albo pod nimi jesli uda mu się wejść na sofę . Jak ma dobry dzień czasem potrafi wejść na parapet po sofie, co było wielkim i miłym zaskoczeniem dla mnie :D Wystraszył mnie , bo szukałam go jak zawsze na poziomie podłogi , a tu taki numer. Dla niego to naprawdę osiągnięcie , choć to już parę latek po.. :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 18, 2019 10:52 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:o kurcze, twarde to rozumiem, ale kafle nie są dobre na stawy a od drzwi zawsze ciągnie nieco :(


jak mu za zimno to przyjdzie do pokoju
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 18, 2019 16:25 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Proszę kto z Sosnowca może pomóc , widział, wie coś o Migotce

Obrazek

Właśnie dostaliśmy informację o zaginięciu Migotki. Jesteśmy wściekłe... że dopiero teraz i błagamy o pomoc w poszukiwaniu!

Migotka zaginęła w sylwester w Czeladzi. Ma mikrochip. Błagamy pomóżcie nam ją odnaleźć Boże oby tylko jeszcze żyła

Ile jeszcze nieszczęść przed nami?

Tel. 509689353

Sosnośląskie koty do adopcji

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 19, 2019 11:02 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:Proszę kto z Sosnowca może pomóc , widział, wie coś o Migotce

Obrazek

Właśnie dostaliśmy informację o zaginięciu Migotki. Jesteśmy wściekłe... że dopiero teraz i błagamy o pomoc w poszukiwaniu!

Migotka zaginęła w sylwester w Czeladzi. Ma mikrochip. Błagamy pomóżcie nam ją odnaleźć Boże oby tylko jeszcze żyła

Ile jeszcze nieszczęść przed nami?

Tel. 509689353

Sosnośląskie koty do adopcji


Czeladź miejscami trochę daleko od Sosnowca :(
a w jakim rejonie ona mieszkała?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 19, 2019 14:01 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Proszę kto z Sosnowca może pomóc , widział, wie coś o Migotce

Obrazek

Właśnie dostaliśmy informację o zaginięciu Migotki. Jesteśmy wściekłe... że dopiero teraz i błagamy o pomoc w poszukiwaniu!

Migotka zaginęła w sylwester w Czeladzi. Ma mikrochip. Błagamy pomóżcie nam ją odnaleźć Boże oby tylko jeszcze żyła

Ile jeszcze nieszczęść przed nami?

Tel. 509689353

Sosnośląskie koty do adopcji


Czeladź miejscami trochę daleko od Sosnowca :(
a w jakim rejonie ona mieszkała?


Na ulicy 21 listopada

jeszcze jedno zdjęcie kotki

Obrazek


mnie juz nawet nie chce sie komentowac ludzkiej.. nie wiem co to nieodpowiedzialnosc totalna, głupota czy cos gorszego ?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 19, 2019 18:30 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Proszę kto z Sosnowca może pomóc , widział, wie coś o Migotce

Obrazek

Właśnie dostaliśmy informację o zaginięciu Migotki. Jesteśmy wściekłe... że dopiero teraz i błagamy o pomoc w poszukiwaniu!

Migotka zaginęła w sylwester w Czeladzi. Ma mikrochip. Błagamy pomóżcie nam ją odnaleźć Boże oby tylko jeszcze żyła

Ile jeszcze nieszczęść przed nami?

Tel. 509689353

Sosnośląskie koty do adopcji


Czeladź miejscami trochę daleko od Sosnowca :(
a w jakim rejonie ona mieszkała?


Na ulicy 21 listopada

jeszcze jedno zdjęcie kotki

Obrazek


mnie juz nawet nie chce sie komentowac ludzkiej.. nie wiem co to nieodpowiedzialnosc totalna, głupota czy cos gorszego ?


a nie trafiła moze do schroniska? bo w sumie nie jest tak daleko
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Sob sty 19, 2019 20:16 Re: Tulinek, czyli kot , który ... UWAGA Sosnowiec

Na Śląsku w czasie sylwestrowym wiele zwierzaków trafiało do odległych schronisk - ogłoszenia były i w Chelmku Zabrzu , widziałam nawet post że ktoś z Mikołowa dowiózl kota do Bielska - oby była jak najbliżej domu ale sprawdziła bym wszystkie miejsca po kolei - przetrzasnac FB- Śląsk zaginione - ja widziałam tam czarno białego kota, no i schrony także Zabrze, Ruda , Wolbrom - tam trafiły psy z Dąbrowy Górniczej no i to nieszczęsne Bielsko
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sty 20, 2019 14:32 Re: Tulinek, czyli kot , który ... UWAGA Sosnowiec

mamaGiny pisze:Na Śląsku w czasie sylwestrowym wiele zwierzaków trafiało do odległych schronisk - ogłoszenia były i w Chelmku Zabrzu , widziałam nawet post że ktoś z Mikołowa dowiózl kota do Bielska - oby była jak najbliżej domu ale sprawdziła bym wszystkie miejsca po kolei - przetrzasnac FB- Śląsk zaginione - ja widziałam tam czarno białego kota, no i schrony także Zabrze, Ruda , Wolbrom - tam trafiły psy z Dąbrowy Górniczej no i to nieszczęsne Bielsko


dziekuję za pdpowiedź :1luvu: , juz przekazuję Karolinie

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sty 21, 2019 11:07 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Tetryki z uporem maniaka co dzień wypatrują wiosny i marzną na werandzie :strach:
ObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sty 21, 2019 11:37 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:Tetryki z uporem maniaka co dzień wypatrują wiosny i marzną na werandzie :strach:
ObrazekObrazek


im się wydaje , ze wygrzewają sie w słoneczku :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 21, 2019 12:32 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Na takiej werandzie sama bym sobie chętnie posiedziała :D

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pon sty 21, 2019 13:18 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Tundra pisze:Na takiej werandzie sama bym sobie chętnie posiedziała :D


ale nie w 8 stopniach :strach: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], indianeczka, Zeeni i 140 gości

cron