Tulinek, czyli kot , który ...do zamknięcia , dziekuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 12, 2018 14:00 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Cudne wieści :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 12, 2018 15:16 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

alessandra pisze:A ja mam wspaniała wiadomośc tak przy okazji środka tygodnia - Krzysia, dla której robiam bazarek, ta malusia czarna kuleczka z szyn tramwajowych ma domek :1luvu:
A to otrzymane zdjęcie , gdzie wełanianka zagrała role negocjacyjną z rezydentem :wink: Tulinkowa moc działa- nowy lokator przyjęty :ok:
Obrazek

:1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 12, 2018 15:22 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 13, 2018 19:37 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

witaj Tuliśku kochany :1luvu: :1luvu: :1luvu:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 13, 2018 19:52 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Wspaniale :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt wrz 14, 2018 10:08 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

Obrazek

Taka bida sie kręci w okolicach ul.Kasztelańskiej we Wrocławiu
Dajcie znać gdyby ktos widzial.
Pilnie potrzebuje pomocy weterynaryjnej.
601875863
692922444

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 14, 2018 11:40 Re: Tulinek, czyli kot , który ...

zapraszam na bazarek viewtopic.php?f=20&t=186663

Kochani, sprężamy się i po wielkich przejściach alergiczno -behawioralnych powracamy do pomocy tym, którzy jej potrzebują, a wykonują wspaniałą pracę -Koci los <3, grupa kilku osób , która pochyla się nad tymi najbiedniejszymi , kilka takich kocich istnień przedstawiłam w poprzednim bazarku
viewtopic.php?f=20&t=186314
koszty operacji, rehabilitacji są ogromne, grupa nie jest fundacją, nie ma takiego przebicia i możliwości jak fundacja, jedynie użyczone subkonto i wielkie serca oraz własne pieniążki, za które kupują karmę i żwirek, ale leczenie często przerasta możliwości. :(
Obecnie dług w lecznicach wynosi 3 tys. zł. :(
A dziś ten kotek , którego wstawiłam powyżej czeka na pomoc, dziewczyny próbują go namierzyć i złapać.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 14, 2018 18:22 Re: Tulinek, czyli kot , który-Wrocław pomocy w namierzeniu

MYŚLIWI W POLSCE ZABIJAJĄ KOTY

Jeśli w twojej okolicy giną masowo koty to sprawdź czy w pobliżu nie mieszka jakiś myśliwy!

Myśliwi strzelają do kotów dla zabawy, uważają koty za szkodniki i mordują je bezwzględnie. Używają też kotów do ćwiczenia agresji swoich psów, pozwalając im ćwiczyć zabijanie na żywych najczęściej rannych kotach.

To zdjęcie pochodzi z grupy myśliwskiej, jeden z myśliwych chwalił się nim skutecznością swojego psa ktorego tak wyszkolił że wydusił wszystkie koty w okolicy.

Takie praktyki myśliwych są przestępstwem - jeśli wiesz o tym że w twojej okolicy któryś z myśliwych uśmierca koty - daj nam znać.
Fundacja LPM zgłosi sprawę prokuraturze i zajmie się wszystkimi formalnościami prawnymi i administracyjnymi.
Zapewnimy ci pełną anonimowość.

Działaj razem z nami przeciwko myśliwskim przestępcom. Przesyłaj informacje, wspieraj nasze działania, przekazuj donacje na walkę z myśliwymi - tylko działając razem pokonamy myśliwską mafię.

Ludzie Przeciw Myśliwym

WSPIERAJ NASZ RUCH, WSZYSTKO CO ROBIMY FINANSUJEMY WYŁĄCZNIE ZE WPŁAT OSÓB KTÓRE NAS POPIERAJĄ - dlatego jako jedna organizacja jesteśmy w 100% niezależni.

Wpłat można dokonywać na dwa sposoby.
Najprościej, najszybciej i najskuteczniej jest kliknąć w podany link i przekazać wpłatę przy pomocy karty płatniczej czy kredytowej.

Płatność dowolną kartą w systemie PayPal pod adresem:
https://www.fundacjalpm.pl/wesprzyj-nas
Możesz też przesłać pieniądze na rzecz fundacji tradycyjnym przelewem, tu znajdziesz dane do jego wypełnienia.

Fundacja LPM
ul Górczewska 53, 15-404 Warszawa
nr konta: 77 2490 0005 0000 4530 4612 4233
tytuł: darowizna na cele statutowe

Myśliwi założyli dziesiątki stron, które podważają naszą wiarygodność, publikują kłamstwa na nasz temat. Bo stanowimy dla nich zagrożenie.

Jesteśmy legalne działającą organizacją. Publikujemy raporty finansowe i merytoryczne. Nie daj się zmanipulować.
Ścigamy sadystów, uwalniamy lisy, które przeznaczone są na śmierć, organizujemy blokady polowań, walczymy z myśliwską mafią. Nie stosujemy przemocy, używamy metod zgodnych z prawem ale jesteśmy piekielnie skuteczni.
Jest nas już ponad 200 000 to więcej niż myśliwych w Polsce. Razem rozprawimy się w końcu z mafią sadystów znęcających się nad zwierzętami. Możemy działać dzięki waszej pomocy i zaangażowaniu. Nasze działania finansujemy wyłącznie z tego co otrzymamy od Państwa.

Dziękujemy za wspólna walkę ze złem.

tu możesz znaleźć przykłady naszych działań:

http://www.polsatnews.pl/…/mysliwy-skazany-za-znecanie-sie…/

http://www.pomorska.pl/…/zabil-kota-na-terenie-muzeum-w-bi…/

http://poznan.wyborcza.pl/…/7,36001,22705288,sledztwo-w-spr…

https://www.dsi.net.pl/…/2485-sprawa-jelenia-krojonego-zywc…

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 15, 2018 9:57 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

no właśnie... wienc na samnajprzód , coby Duża siem nie nudziła w ten wolny dzień, zasikałem łazienkem :mrgreen:
ale tak po prawdzie, to było tylko ukoronowaniem atrakcyjnego tygodnia 8)
w poniedziałek to my mjeli kopalniem , bo somsiad se kocioł jakis wstawił co to nie calkiem papierowo a poza i z kratek wentylacyjnych pojszło sadzy,że mielimy roboty na cały dzień, no siem zostało jeszcze, bo cza kuchniem pomalować
no podobno bendzie teras dobrze,bo somsiad na gazowe se zmienił, co nie wjem czy dobre, bo lepsza ta sadza niż zagazowanie, nie? :roll:
Duża powiedziała,że tak to nie bendzie i kominiarze majom zrobić porzondek z tymi ciongami;
somsiada my nie widzieli od tego czasu , bo Duża zapowiedziała kominiarzom ,że w zemby mu da jak go zobaczy :mrgreen:

se emocje jakos opadli :kotek: , wjenc we sirodem dla uatrakcyjnienia dnia z rana kole południa se kupem walnołem na podłogem w łazience , ale takom tfórczom , można se było łapkami wejść i pszelecieć przedpokojem , kuchniom do pokoju , a ci, co to pszyszli do Dużej tesz mjeli uciechem, bo paczyli na siebie dziwnie i każdem mówił: " to chyba nie ja wdepnałem w cos , przepraszam" i se buty oglondali a ja za drzwiami mjałem takom uciechem :ryk:
i Duża znuf mjała rozrywkem :mrgreen:

no cza powiedzieć na podsumowanie,że to był ciekawy tydzień i jeszcze siem nie skończył
8) Tuliś :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 15, 2018 10:02 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

alessandra pisze:no właśnie... wienc na samnajprzód , coby Duża siem nie nudziła w ten wolny dzień, zasikałem łazienkem :mrgreen:
ale tak po prawdzie, to było tylko ukoronowaniem atrakcyjnego tygodnia 8)
w poniedziałek to my mjeli kopalniem , bo somsiad se kocioł jakis wstawił co to nie calkiem papierowo a poza i z kratek wentylacyjnych pojszło sadzy,że mielimy roboty na cały dzień, no siem zostało jeszcze, bo cza kuchniem pomalować
no podobno bendzie teras dobrze,bo somsiad na gazowe se zmienił, co nie wjem czy dobre, bo lepsza ta sadza niż zagazowanie, nie? :roll:
Duża powiedziała,że tak to nie bendzie i kominiarze majom zrobić porzondek z tymi ciongami;
somsiada my nie widzieli od tego czasu , bo Duża zapowiedziała kominiarzom ,że w zemby mu da jak go zobaczy :mrgreen:

se emocje jakos opadli :kotek: , wjenc we sirodem dla uatrakcyjnienia dnia z rana kole południa se kupem walnołem na podłogem w łazience , ale takom tfórczom , można se było łapkami wejść i pszelecieć przedpokojem , kuchniom do pokoju , a ci, co to pszyszli do Dużej tesz mjeli uciechem, bo paczyli na siebie dziwnie i każdem mówił: " to chyba nie ja wdepnałem w cos , przepraszam" i se buty oglondali a ja za drzwiami mjałem takom uciechem :ryk:
i Duża znuf mjała rozrywkem :mrgreen:

no cza powiedzieć na podsumowanie,że to był ciekawy tydzień i jeszcze siem nie skończył
8) Tuliś :wink:



jeszcze Tulisiu planujesz jakieś atrakcje? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 15, 2018 10:05 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

Mam nadzieję ,że już wyczerpał zapas pomysłów -siedzę w pracy i go pilnuję :? :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 15, 2018 10:07 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

alessandra pisze:Mam nadzieję ,że już wyczerpał zapas pomysłów -siedzę w pracy i go pilnuję :? :lol:



kota sie nie upilnuje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 15, 2018 10:17 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Mam nadzieję ,że już wyczerpał zapas pomysłów -siedzę w pracy i go pilnuję :? :lol:



kota sie nie upilnuje


nie pocieszaj mnie :strach: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 15, 2018 10:17 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

Nosz Tuliś, jakies miałes przygody. U nas tydzień bez Dużej, bo pojechała na urodziny Babci na TRZY dni to też ześmy sobie troche poharcowały. Ułamałyśmy wystającą część połamanego już drapaka. No I pojechała z DeeDee a wróciła bez i nie wiemy co myślec o tym, całą noc dzisiaj myślałam.. Notka.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 15, 2018 10:39 Re: Tulinek, czyli kot , który ..sobota dzień kota :-)

Marzenia11 pisze:Nosz Tuliś, jakies miałes przygody. U nas tydzień bez Dużej, bo pojechała na urodziny Babci na TRZY dni to też ześmy sobie troche poharcowały. Ułamałyśmy wystającą część połamanego już drapaka. No I pojechała z DeeDee a wróciła bez i nie wiemy co myślec o tym, całą noc dzisiaj myślałam.. Notka.


pszehandlowała 8O wciskaj łapkom na numer, dzie porywania siem zgłasza ,ale czasy nastali :strach: T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 232 gości