Tulinek, czyli kot , który ...do zamknięcia , dziekuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 15, 2018 15:08 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

Pani ma 3 koty, wszystkie wychodzące , a ulica jest bardzo ruchliwa :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lis 15, 2018 15:22 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

Ech, szkoda gadać... A tylu nieszczęść możnaby uniknąć, gdyby ludzie chcieli się czegoś nauczyć...

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Czw lis 15, 2018 16:10 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

do siebie powinna mieć pretensje, a dla Ciebie koniak za pomoc.
no.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lis 15, 2018 16:34 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

czarno-czarni pisze:do siebie powinna mieć pretensje, a dla Ciebie koniak za pomoc.
no.


pretensje to do wszystkich tylko nie do siebie, bo jak można robić kotu "krzywdę" i trzymać go w domu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lis 16, 2018 9:07 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

Jak już się puszcza kota luzem, to niech ma jakieś zabezpieczenie... Ja mojemu do obroży przypięłam lokalizator notione i dzięki temu wiem gdzie mniej więcej jest. W mieście lub przy drodze sprawdza się spoko.
Świetnie się spisałaś z tym kociakiem :1luvu:

kociałapka

 
Posty: 5
Od: Pt lis 16, 2018 9:05

Post » Sob lis 17, 2018 14:39 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

Śpieszę donieść,że kotek czuje się dobrze :ok: kikutek o ogonku goi sie ładnie,nózka jest sprawna, wskakuje już na kanapę. Pani dzisiaj mnie odwiedziła, odniosła transporter , pogadałyśmy z 2 godzinki, sporo sie wyjaśniło. Kotek nie został potrącony przez samochód, obrażenia wskazują na to wg weta,że to nie samochód a "człowiek " go uszkodził, ogonek został czymś przecięty, uderzenie było tak jakby po kopniaku lub przyrządzie, łapcie np. I tak powoli nam sie poskładało w trakcie rozmowy, bo reakcja na mnie kotka była przerażająca, to spowodowało,ze myślałam,że to kotek dziki. gdy pani przyszła po niego do piwnicy był spokojny , ale jak mnie zobaczył, znów szał, szybko wyszłam i już bez problemu spokojnie podszedł do pani i dał sie wziąć. Wg mnie to była kobieta , skoro kotek tak zareagował na mnie. To bardzo zła wiadomość, bo jest jakiś oprawca na podwórku. Pani zastanawia się nad zamontowaniem kamery tam gdzie wychodzą, bo nie zawsze jest z nimi.
Myślę,ze tamta reakcja była spowodowana stresem związanym z sytuacja i operacją, nie mam za złe.
Nie wspomnę ,że Tuliński sprawił,że pani poleciała do domu i wróciła z paką chrupasów :mrgreen: a mnie się dostały słodycze.
I gdyby nie ta wiadomość,że jest zło pośród sąsiadów, gdzie nigdy nie było problemów (boje sie o kotki piwniczne), to byłby to bardzo miły dzień

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 17, 2018 14:40 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

alessandra pisze:Śpieszę donieść,że kotek czuje się dobrze :ok: kikutek o ogonku goi sie ładnie,nózka jest sprawna, wskakuje już na kanapę. Pani dzisiaj mnie odwiedziła, odniosła transporter , pogadałyśmy z 2 godzinki, sporo sie wyjaśniło. Kotek nie został potrącony przez samochód, obrażenia wskazują na to wg weta,że to nie samochód a "człowiek " go uszkodził, ogonek został czymś przecięty, uderzenie było tak jakby po kopniaku lub przyrządzie, łapcie np. I tak powoli nam sie poskładało w trakcie rozmowy, bo reakcja na mnie kotka była przerażająca, to spowodowało,ze myślałam,że to kotek dziki. gdy pani przyszła po niego do piwnicy był spokojny , ale jak mnie zobaczył, znów szał, szybko wyszłam i już bez problemu spokojnie podszedł do pani i dał sie wziąć. Wg mnie to była kobieta , skoro kotek tak zareagował na mnie. To bardzo zła wiadomość, bo jest jakiś oprawca na podwórku. Pani zastanawia się nad zamontowaniem kamery tam gdzie wychodzą, bo nie zawsze jest z nimi.
Myślę,ze tamta reakcja była spowodowana stresem związanym z sytuacja i operacją, nie mam za złe.
Nie wspomnę ,że Tuliński sprawił,że pani poleciała do domu i wróciła z paką chrupasów :mrgreen: a mnie się dostały słodycze.
I gdyby nie ta wiadomość,że jest zło pośród sąsiadów, gdzie nigdy nie było problemów (boje sie o kotki piwniczne), to byłby to bardzo miły dzień

:(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 17, 2018 14:46 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

kociałapka pisze:Jak już się puszcza kota luzem, to niech ma jakieś zabezpieczenie... Ja mojemu do obroży przypięłam lokalizator notione i dzięki temu wiem gdzie mniej więcej jest. W mieście lub przy drodze sprawdza się spoko.
Świetnie się spisałaś z tym kociakiem :1luvu:


witamy w Tulinkowie :D

lokalizator- to bardzo dobra podpowiedź , powiem pani , dziękuję :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 12:53 Re: Tulinek, czyli kot , który ..

Śnieg spadł, siem Ciocie zastali i cicho tutaj jak nie wjem co :roll:
To Tuliś konkursa robi, coby ożywic nieco towarzystfo, a nagrodem Duża funduje :mrgreen:
Bendzie tak: zdejncia z wełniankom f tle som koleguf a kto odgadnie kto tam jest to wygra , proste nie? :wink:
Ciocia pisze tak: jedyn to ten, dwa to tamten a czy to jeszcze inny i tak dalej, a potem my z Dużom popaczym i obczaim kto dobsze zna nasze forumowe futerka :D

Konkurs bendzie czy dni a w sobotem jury , czyli ja ogłoszem zwycienscem i podam rozwionzanie :ok:
A wygra ten, kto podpisze fszystkie zdjencia dobsze , czyli imię futerka :-)

1...2....3...4...5...6...7.... kazdy podaje listę a ja milczem do soboty 8) :kotek:

Wchodzicie f to?

Wełnianka bendzie na nagrodem i zabafki
:D :201461 Tulinek


1.Obrazek
2.Obrazek
3.Obrazek
4.Obrazek
5.Obrazek
6.Obrazek
7.Obrazek

Prawidłowe rozwiązanie :D

Katia K. pisze:1. Czykita
2. Rudzia
3. Tofik
4. Krzyś
5. Zuzanna
6. Tulinek
7. Romcia
8)
Ostatnio edytowano Pt lis 23, 2018 12:11 przez alessandra, łącznie edytowano 3 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 12:58 Re: Tulinek, czyli kot , który ..konkurs z wełnianką w tle

Ajajaj :1luvu:
A ostatnie najlepsze ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lis 21, 2018 13:00 Re: Tulinek, czyli kot , który ..konkurs z wełnianką w tle

Katia K. pisze:Ajajaj :1luvu:
A ostatnie najlepsze ;)


to mały haczyk :lol: :wink:

Kasiu, startuj ze swoją listą :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 13:14 Re: Tulinek, czyli kot , który ..konkurs z wełnianką w tle :

Wiem, wiem.... I nie wiem? :placz:
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Śro lis 21, 2018 13:20 Re: Tulinek, czyli kot , który ..konkurs z wełnianką w tle :

lucas 2014 pisze:Wiem, wiem.... I nie wiem? :placz:
Lucas 2014


oj tam, oj tam, wiesz na pewno :ok: no z tą czapka może być tylko problem :lol: mam nadzieję,że zajrzą tu wszyscy opiekunowie futerek ze zdjęć, tylko obserwujcie uważnie 8)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 13:38 Re: Tulinek, czyli kot , który ..konkurs z wełnianką w tle :

No myśle...

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jacek1982 i 251 gości