Żwirki silikonowe - drobnoziarniste

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 30, 2017 12:22 Żwirki silikonowe - drobnoziarniste

Kochani,

moje koty już kończą naukę załatwiania swoich niepachnących potrzeb na kibelku, jeszcze potrzebuję jednego opakowania żwirku. Najbardziej lubimy z kotkami żwirki drobnoziarniste, tzn. Riga, Tigerino Crystal Fun. Akurat żadnego z nich nie ma na moim Zooplusie, więc będę kupowała stacjonarne zapewnie... Czy możecie polecić jakies inne drobnoziarniste? NI ema ich wiele na rynku... czy są np. z Bazyla DROBNOZIARNISTE SILIKATOWE? :cry:

scenecunt

 
Posty: 1
Od: Czw lis 30, 2017 12:10

Post » Czw lis 30, 2017 17:38 Re: Żwirki silikonowe - drobnoziarniste

https://www.kocimietka.pl/zwirki-benton ... ented.html

ten jest bardzo drobny, jest w wersji zapachowej lub nie
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8377
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Czw lis 30, 2017 20:07 Re: Żwirki silikonowe - drobnoziarniste

Nie używam silikonowych, ale mogę polecić markę Golden Grey- jest bardzo drobniutki. Wersja White ma drobinki silikonu.

Chikita

 
Posty: 6485
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon gru 04, 2017 8:41 Re: Żwirki silikonowe - drobnoziarniste

Odradzam uczenie kota załatwiania się do muszli. Bywały przypadki, że kot stracił równowagę, wpadł głową do środka i utonął.
Jakiś czas temu jedna osoba na forum opisywała też, że jej kot nauczony załatwiania się do muszli z jakiejś przyczyny nagle zaczął bojkot i brudził w mieszkaniu. Niewykluczone, iż wpadł w czasie jej nieobecności do sedesu, przestraszył się i zraził.

Żwirki silikatowe (powszechnie zwane silikonowymi) odradzam z własnego doświadczenia. Raz spróbowałam i nigdy więcej. Moja kota mogłaby zejść z tego świata, gdyby mnie nie było akurat przy niej, jak wzięła granulkę do pysia.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10694
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: hvAwaib i 130 gości