Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 21, 2017 21:16 Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Moj kot ma dziwna wydzieline z penisa, widac nalot taki czarny przy ujściu. Kot ma 4,5m.
Czy ktos z was miał podobna sytuacje?

Kamila89

 
Posty: 3
Od: Wto lis 21, 2017 21:03

Post » Śro lis 22, 2017 13:07 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

U weterynarza bylas oczywiscie. Co powiedzial?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lis 22, 2017 13:41 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Nie szukaj porad w internecie , idź do weta

agga80

Avatar użytkownika
 
Posty: 237
Od: Czw mar 12, 2015 13:09

Post » Śro lis 22, 2017 20:29 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Bede szła tylko nie wiem kiedy bo pracuje, zauwazylam ze kot gorączkuje ,ma ciepłe uszy,nos i łapy, jak mu moge ulżyć?

Kamila89

 
Posty: 3
Od: Wto lis 21, 2017 21:03

Post » Śro lis 22, 2017 21:23 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Ulżyć może tylko weterynarz i to jak najszybciej.
Pierwszy post napisałaś we wtorek. Jest środa i wciąż pracujesz?

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 22, 2017 21:28 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Kamila89 pisze:Bede szła tylko nie wiem kiedy bo pracuje, zauwazylam ze kot gorączkuje ,ma ciepłe uszy,nos i łapy, jak mu moge ulżyć?

Broń Boże nie podawaj mu ŻADNYCH ludzkich leków przeciwbólowych/przeciwgorączkowych, większość z nich jest dla kota zabójcza ... Skoro ma gorączkę to tym bardziej szybko do weta ... tak mały kociak może się wykończyć błyskawicznie ... czasami wystarczą godziny ..
edit: nawet jak pracujesz w godzinach pracy weta (zakładając, że jest tylko jeden gabinet czynny kilka godzin :? ), to jest coś takiego jak "urlop na żądanie" - dzwonisz rano i inormujesz, że bierzesz ... Nie musisz mieć żadnej zgody pracodawcy ...
Ostatnio edytowano Śro lis 22, 2017 21:32 przez katarzyna1207, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lis 22, 2017 21:29 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Kamila89 pisze:Bede szła tylko nie wiem kiedy bo pracuje, zauwazylam ze kot gorączkuje ,ma ciepłe uszy,nos i łapy, jak mu moge ulżyć?

wizytą u weta!!!
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw lis 23, 2017 18:55 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Alija ,a ty pracujesz? Bo ja tak, niektórzy musza :ryk:.Nie mieszkam w Polsce tylko zagranica,ale wy wiecie lepiej widze :ryk: to nie jest Polska. Co do pracy ,to nie bede tutaj spowiedzi udzielac :roll:. Chciałam tylko pomocy i porad ale widzę ze nie było sensu tutaj pisać w ogole! Bo nawet fachowej i normalnej odpowiedzi nie otrzymałam!Jutro do weta Ide ,a kot nadal jakoś zyje! :wink: Dziekuje za odpowiedzi i życzę miłego wieczoru :lol:

Kamila89

 
Posty: 3
Od: Wto lis 21, 2017 21:03

Post » Czw lis 23, 2017 21:08 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

Biedactwo, pracujesz całymi dobami? Pewnie za tą granicą tak jest, skoro o tym piszesz.
Fajnie że kot żyje, ciekawe czy Ty też byś była taka wyluzowana gdyby to Tobie z penisa od kilku dni jakaś czarna wydzielina się sączyła.

Sorry za odrobinę złośliwości ale wybacz - Ty pierwsza za miła nie byłaś.
Myślisz że forum to miejsce z darmowymi poradami?
Wrzucasz w otwór pytanie a za chwilę wyjeżdża odpowiedź? Z diagnozą, zaleceniem, receptą?

Cewka moczowa u kota jest cieniutka, jakakolwiek infekcja w jej obrębie to ryzyko niedrożności i koszmarnych czasem powikłań (kot nie może oddać moczu, potworny ból, ryzyko uszkodzenia pęcherza, nerek) - bywa że pozostają po tym zrosty i czasem konieczna potem jest operacja bardzo poważna.
Uogólnione objawy infekcji to ryzyko że doszło już do jakichś powikłań - infekcja np. przeniosła się wyżej, do pęcherza, może nerek.
Nie no, luzik.

Blue

 
Posty: 23417
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw lis 23, 2017 21:19 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

"To nie jest Polska" buhahahaaa a to w Polsce sie nie pracuje calymi dniami?

Tu sie nie zadaje pytan co kotu jest tylko mozna skonsultowac diagnoze! A to jest roznica. Ciesz sie ze kot zyje, bo tak sie sklada, że rownie dobrze mogl nie zyc i ciekawe czy wtedy tez bys sie tak glupio smiala. Zreszta. Jeszcze wszystko przed Toba skoro masz takie podejscie.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw lis 23, 2017 21:25 Re: Pomocy. Moj kot ma dziwna wydzielina

No, luzik...i żyje się dalej :? Wszak ten penis i te ciepłe uszy nie autorce dokuczają. Inaczej by już na ostrym siedziała bez względu na dobową i więcej niż dobową pracę. :mrgreen: Jestem pewna, że kot nie był u weta. Zbyt radosna reakcja na wpisy nastąpiła.
Tylko kota żal.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, pimpuś..wampirek i 239 gości