Białystok i okolice-zaginęła buro biała kotka Tosia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 19, 2017 18:20 Białystok i okolice-zaginęła buro biała kotka Tosia

W Białymstoku Starosielcach 9 listopada zaginęła siedmioletnia ,nieduża buro biała kotka.Dotychczasowe poszukiwania żywej lub martwej z gwarancją wysokiej nagrody za pomoc w odnalezieniu pozostają bez rezultatu.Odrzucam,ze zabłądziła sama-podwórko znała od zawsze,trzymała się w okolicy bloku,do obcych była raczej nieufna.Możliwe,że kotka została wywieziona w inny rejon miasta,okolice Białegostoku lub jeszcze dalej.Jeżeli gdzies ktoś zobaczy proszę o informację,chwilowe zaopiekowanie się Tosią.Może reagować na imię Bubuś.Znakiem charakterystycznym jest brak górnego lewego kła-(mleczaki mimo wieku i brak zawiązków ząbków stałych),usunięte dwa dalsze ząbki.
Może ktoś ma jakies pomysły,rady co jeszcze mogę zrobić ,żeby odnaleźć kotkę-za wszystko będę wdzięczna.
mój tel 511 794 057
Nie umiem wstawiać zdjęc-nie wiem czy jest widoczne

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/p3W ... JcV6ec7efY

marzena6801

 
Posty: 2
Od: Nie lis 19, 2017 17:59

Post » Nie lis 19, 2017 20:01 Re: Białystok i okolice-zaginęła buro biała kotka Tosia

Jeśli masz konto na Fb, to utwórz wydarzenie, pytaj dzieci, porozwieszaj ogłoszenia że zdjęciem.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lis 19, 2017 21:30 Re: Białystok i okolice-zaginęła buro biała kotka Tosia

Na fb wszędzie gdzie mogę wstawiam.Ogłoszenia,rozpytywanie-nic nie daje,nawet zapenienie o wysokiej nagrodzie.Najgorzej,że papierowych ogłoszeń nie można wieszać w większości miejsc a tem gdzie wieszam niektóre są zaraz zrywane.

marzena6801

 
Posty: 2
Od: Nie lis 19, 2017 17:59




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dino&felek, Google [Bot], włóczka i 79 gości