Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 14, 2017 14:17 Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

6 lat temu wyadoptowałam kotkę. Wczoraj otrzymałam telefon, że w piątek 10 listopada, wieczorem, kotka wypadła przez balkon z 3 piętra. Mówią, że szukali, że ogłoszenia rozwieszone, ale bez zdjęć. Teraz mają wywiesić ze zdjęciami. Nie mogę teraz tego zweryfikować, bo do W-wy mam kawałek, a jutro wyjeżdżam na szkolenie na kilka dni.

Obrazek

Kotka jest bardzo charakterystyczna. Trikolorka z dużą ilością białego. To jej aktualne zdjęcie, które dziś dostałam z DS.
Kotka jest troszkę wycofana i nieśmiała. Raczej nie będzie szukała kontaktu z człowiekiem. Ja ją zgarnęłam sześć lat temu z działek jako pozostałość po letnikach. Była skrajnie wychudzona.
Powiedziałam, że w przypadku takich zdarzeń, przestraszony kot zazwyczaj trzyma się blisko miejsca. I że trzeba jak najwięcej ogłoszeń po okolicy itd. Nie wiem czy wezmą sobie to do serca.
Czy ktoś z forum mieszka w tej okolicy i mógłby sprawdzić czy są ogłoszenia i rozejrzeć się. Czy są tam jakieś miejsca, gdzie mogłaby się schować. Może są karmiciele kotów?
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Wto lis 14, 2017 14:23 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Zmieniłabym tytuł na: czy ktoś z Bielan pomoże?
A w pierwszym poście adres zdarzenia.
Bo sytuacja jest szczególna.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14569
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lis 14, 2017 14:27 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Spróbuję podejść. To kawałek ode mnie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 14, 2017 16:57 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Trzymam mocno kciuki, bo tylko tyle mogę :(

bea3

 
Posty: 4142
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Wto lis 14, 2017 19:51 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Cholerka. Napisz w tytule, że karmiciele potrzebni. Poza tym w UM mają wiedzę o zarejestrowanych karmicielach. Dobrze zadzwonić i poprosić o kontakt z nimi. Ja tak zrobiłam szukając Bezy. Poza tym wysłałam do wszystkich dużych lecznic warszawskich i tych najbliższych plakat o zaginięciu kota. Z prośba o rozwieszenie. Taki sam plakat wysłałam do wszystkich na maila. Czyli DS, tych co kiedyś pytali o koty, znajomych...z prośba o rozwieszenie ich w okolicy. Szczególnie przy centrach handlowych. Ludzie przemieszczają się i warto to zrobić. Wiem, że wiele osób to zrobiło i szukali nawet.
Duzi kotki winni wymieszać multum ogłoszeń. Zrobić ulotki i wrzucać do skrzynek. Wyznaczyć nagrodę.
Kciuki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 14, 2017 19:55 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Dobrze jest też dopisać, że kotka chora i przyjmuje leki, to zawsze lepiej działa na psychikę ludzi, i baczniej się rozglądają.
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 21:50 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Dziekuję Marzenia11. Santpaulia tam też podejdzie, ale dopiero w weekend będzie mogła. Jutro porozmawiam z DS o tych karmicielach, bo ja przez kilka dni będę na wyjazdowym szkoleniu, to nic nie zdziałam. Nawet z netem będzie utrudnienie.
Jeśli się okaże, że DS zbagatelizował i nie porozprowadzał ogłoszeń po okolicy, to w przyszłym tyg tam pojadę i sama to zrobię. Ale to już będzie strata kilku kolejnych dni.
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Wto lis 14, 2017 22:01 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

I ja się porozglądam to rejon szkoły mojego wnuka.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto lis 14, 2017 22:05 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

A macie dziewczyny jakieś namiary na DS, gdyby cudem kotka się Wam trafiła?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14569
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lis 14, 2017 22:13 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Dziękuję bardzo LimLim.

Adres DS to właśnie Al. Zjednoczenia 3/9. Nr lokalu to już osobiście pośrednicząc mogę podać. W związku z tym, że wyjeżdzam to na pw podam do siebie telefon, bo będę miała utrudniony dostęp do netu, żeby zaglądać na forum
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Wto lis 14, 2017 22:28 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Marzenia11, LimLim wysłałam Wam pw z moim nr tel
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Wto lis 14, 2017 23:07 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Często w takich przypadkach kot zatrzymuje się w pobliżu domu.
Moja znajoma znalazła tak swoją kotkę po kilku dniach od spadnięcia z dachu bloku (już nie wychodzi).
Karmiciele podpowiedzieli, aby szukać w dwóch porach: ok. północy i ok. 5-ej.
W innych porach kot boi się hałasu, ludzi, psów i siedzi gdzieś w ukryciu.
Znajoma poszła o północy i znalazła kotkę siedzącą pod samym blokiem - było to 3-go dnia od zaginięcia.
Warto aby opiekunowie wystawiali jedzenie pod blokiem, wtedy kota się zatrzyma i może nie pójdzie dalej.

.Mia.

 
Posty: 770
Od: Wto sty 15, 2013 19:03
Lokalizacja: maz wsch

Post » Wto lis 14, 2017 23:55 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Dziękuję za rady. Powiem im to
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Śro lis 15, 2017 7:09 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

Marta-po, jak masz konto na FB to wrzuć koniecznie na grupę https://web.facebook.com/groups/ZaginioneWarszawa/
Jak nie masz, to podaj mi jakiś kontakt, najlepiej telefoniczny - wrzucę ja.

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 15, 2017 9:52 Re: Zaginęła kotka - Warszawa, Bielany, Al. Zjednoczenia 3/9

OKI, wysłałam pw.
Musze lecieć, zaraz wyjeżdzam, będę starała się w jakiś sposób zaglądać na forum i chociaż zdalnie prowadzić poszukiwania przez te kilka dni.
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lucidite1 i 81 gości