1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto mar 27, 2018 10:11 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Staram się ograniczyć do min. widoczność brudu, choc muszę przyznać, że widać, że kobieta pomalutku wynosi barachło .

I zapomniałam napisać, że :
Jedna wysterylizowana koteczka dostała rujkę !!!
Niby rachunek się zgadzał i raczej wszystkie są po zabiegach.
Ale Macho też pokazał jajka dopiero po akcji. Więc może i jakaś kotka gdzie się przemyciła.
Po świętach wezmę do weta. Były tak niedawno kastrowane, że jak ogolą brzuszek to będzie widać jeszcze bliznę.
A jeśli jest wysterylizowana to by znaczyło, że wetka musiała coś spieprzyć.
Miałyście taki przypadek ?
Kocurki na nią napalone, kombinują jak mogą, ale nic im nie wychodzi :lol:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto mar 27, 2018 10:19 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Mam taki przypadek w domu... Wykastrowana, a czasem zdarza jej się śpiewać do TŻ, wystawiać mu zadek pod nos, a mnie gryźć. Podobno może zostać odprysk jajnika (w formie komórkowej) i dawać takie efekty. Jeśli rzeczywiście wykastrowana, to nie ma co się martwić o potomstwo :) Będzie tylko bardziej śpiewająco :twisted:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto mar 27, 2018 10:52 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

No właśnie :( I teraz dupa zbita. Nikt nie będzie koteczki kroił żeby znaleźć kawałek jajnika.
Koleżanka tak miała z kotką z Radomska. Co rok miała rujkę. Musiała dostawać zastrzyki a skończyło się guzami na listwie.
I nikt jej nie adoptuje :( Bo jak taką kocinę komuś dać

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto mar 27, 2018 10:58 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor pisze:No właśnie :( I teraz dupa zbita. Nikt nie będzie koteczki kroił żeby znaleźć kawałek jajnika.
Koleżanka tak miała z kotką z Radomska. Co rok miała rujkę. Musiała dostawać zastrzyki a skończyło się guzami na listwie.
I nikt jej nie adoptuje :( Bo jak taką kocinę komuś dać


jeśli się okaże, że była kastrowana, to wtedy usg, żeby zobaczyć co w niej siedzi. jest to błąd w sztuce niestety, bo przed zamknięciem kota wszystko się jeszcze raz ogląda :( więc powtórne otworzenie kota byłoby wskazane, bo hormony nadal w niej buzują. bo robienie badań albo faszerowanie kota zastrzykami na powstrzymanie rujki lub tabletkami nie rozwiąże problemu;/
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 27, 2018 13:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Nam wetka (nie ta, która robiła zabieg, tylko jedna z obecnych, do których chodzimy) powiedziała, że taki odprysk to jest kilka komórek i nie wyjdzie to na badaniu... I nie podajemy Pestce nic, żadnych tabletek czy zastrzyków hormonalnych.

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto mar 27, 2018 14:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ja tez slyszalam, ze odprysku komorek nie da rady znalezc...
Trzymam kciuki, zeby wyszlo, ze sie dziewczyna przemknęła.

I za multum wspanialych domow!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84882
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto mar 27, 2018 14:45 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

To już lepiej by było, żeby się okazało, że to jednak normalna rujka, bo się kocina gdzieś zachomikowała.
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Wto mar 27, 2018 15:45 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor pisze:
smarti pisze:Jasdor, chciałam się zapytać jak tam sprawa puszek? zjedzone?

Smarti :) I te zjedzone, i 2 kolejne dostawy też już zjedzone :ryk: 2 wory suchej Jossery zjedzone :) Aktualnie obrabiają trzeci worek.
Przynajmniej tyle, że apetyt im dopisuje, to dobrze. Mokrego dostaja tylko "na ząb" ale sucha mają cały czas.
Nie wiem, czy zaczęły wybrzydzać ale jak zawiozłam taką zbieraną suchą karmę typu KitiKat, Biedronka czy inny Kaufland nie chciały jeść :(
Jak mają lepszą jakościowo karmę wsuwają aż miło.


czyli rozumiem że jedzą 3 x szybciej niż ja się orientuję :))
teraz nie mam trochę głowy ale po ok tygodniu po Świętach się obliczę i podeślę co zaległe :)



czytam z zapartym tchem o perypetiach sterylkowych i nie tylko :))
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto mar 27, 2018 17:00 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jedzą jeden puszkowy (z makaronem) posiłek dziennie. Kobieta oszczędza i sama też kupuje jak dostanie kasę, która rozpływa się w kosmicznym tempie.
Cały czas chrupią suchą. Te lepsze lubią. Badziewiem już pomału gardzą. Też jedzą, jak nie ma nic innego, ale baaaardzo niechętnie.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto mar 27, 2018 17:38 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Chciałam wstawić kilka zdjęć Mikotki, ale serwer się zbuntował.
Mikotkę można zobaczyć tutaj --> https://www.facebook.com/pg/KoTlowisko/ ... 5434350810
Można też zareklamować wśród znajomych, udostępnić i polubić :)
Koteczka ma przepiękne oczy w kolorze turkusowym. Na zdjęciach kiepsko widać, ale na żywo do słońca - przecudne :1luvu:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto mar 27, 2018 21:13 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Wg mojej wet odprysku i tak się nie znajdzie - a potwierdzić to można badaniem hormonów we krwi, ale to i tak dla zaspokojenia ciekawości głównie, bo musiałby być naprawdę duży fragment, żeby to znaleźć (a nie kilka komórek), a podawanie hormonów dla kota to masakra i duże obciążenie dla organizmu. A wiem, bo u Malutkiej było podejrzenie, że też tak jest i dowiadywałam się na ten temat.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie


Post » Śro mar 28, 2018 8:59 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor pisze:I zapomniałam napisać, że :
Jedna wysterylizowana koteczka dostała rujkę !!!
Niby rachunek się zgadzał i raczej wszystkie są po zabiegach.
Ale Macho też pokazał jajka dopiero po akcji. Więc może i jakaś kotka gdzie się przemyciła.
Po świętach wezmę do weta. Były tak niedawno kastrowane, że jak ogolą brzuszek to będzie widać jeszcze bliznę.
A jeśli jest wysterylizowana to by znaczyło, że wetka musiała coś spieprzyć.
Miałyście taki przypadek ?
Kocurki na nią napalone, kombinują jak mogą, ale nic im nie wychodzi :lol:


Moja luśka dostała rujki około 2 miesiecy po sterylce, rujka minęła, po kilku dniach dostała następnej, na szczeście dostałam pewne tabletki od milva_B i się skończyło. Byłam z nią u weta, ale wyszło na to, że nic nie zostało tylko hormony jeszcze się nie wyciszyły. Od tamtej pory jest już spokój i bogu dzięki bo panna zaszczała cały dom, gwałciła marleya, gwałciła i szczała w buty i ubrania męża i darła się w niebogłosy z kilkuminutowymi przerwami w ciągu doby.
Aha i obszczała mężowi noge :mrgreen: dosłownie wypięła do niego dupsko zaczęła tuptać i....podniosła ogon i wylała się na jego noge :ryk:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro mar 28, 2018 9:15 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:Ogłoszenie Kokoska: https://www.olx.pl/oferta/kokos-wyciaga ... t8fqD.html
I nowe Puszkina: https://www.olx.pl/oferta/slodki-puszki ... qQS8r.html

Jeszcze Mikotka :ok:

:ok: dziękuję
Mam na domowym komp. nowe fajne zdjęcia Puszkina. Jeszcze nie wstawione. Można edytować ogłoszenie i dodać zdjęcia ?
Po pracy zaraz tutaj wstawię

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Na Kocią Łapę i 174 gości