1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 05, 2018 13:21 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Och biedulineczka :( Za kosteczki! A DS sie w zwiazku z tym jej zrzekl?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lut 05, 2018 13:35 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Nie, ale.... jest jedno ale ;) Zobaczymy, na razie wróciła pod opiekę DT

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon lut 05, 2018 18:27 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Piękna pierwsza strona :) będę podmieniac w ogłoszeniach koty, to wezmę te z pierwszej nowe :)

I ja też jestem za tym, żebyś potem jeszcze wpisała te, co znalazły DS, każdy jeden kot to ogromny sukces :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon lut 05, 2018 23:03 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Dzięki uprzejmości OKI, która zgodziła się odstąpić na naszą korzyść swój pierwszy post napisany w wątku mamy na 1-szej sronie wyadoptowane koty :)
Dzięki OKI :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon lut 05, 2018 23:10 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Nie ma sprawy - odwaliłaś już kawał roboty :1luvu:
Niech szybko rośnie ten post :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa




Post » Wto lut 06, 2018 19:47 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Dzięki za ogłoszenia , może będą szczęśliwe :ok:

Jutro u nas w Carrefourze psio-kocia promocja, puszki po 1,69 (to chyba niezła cena) . Jak mi się uda przebić przez miasto to zakupię może trochę żeby na chwilę było.
W tym tygodniu wybieram się z Macho i Rubim do weta, taki przegląd ogólny zrobić przed wyjazdem i przy okazji wygonić pchełki. Musze wiedzieć, że ogólnie jest wszystko OK.
O ile moje stare auto wytrzyma, bo pasek piszczy i urwie się lada dzień, a to by fajnie nie było, bo to tak, jakbym prawą rękę straciła.
U nas strasznie mróz ścisnął. Dziś -15 C było, ma trzymać jeszcze kilka dni. Kiepskie mam ogrzewanie, ale może ich nie poprzeziębiam. No i książeczki trzeba wystawić chłopakom, dokumenty muszą być :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto lut 06, 2018 19:59 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

W porównaniu z ofertą internetową promocja w Carrefourze nie jest oszałamiająca, ale jeśli chodzi o doraźne zakupy to taka cena za puszki 400 g Butchersa nie jest zła :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lut 07, 2018 15:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Podziwiam i mocno kibicuję.
Wrocław szuka rudego kota, może jest jakiś?
viewtopic.php?f=1&t=183736
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lut 07, 2018 17:01 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Zameldowałam Puszkina :) Tylko ta odległość jest przerażająca. Kiedyś wysłałam do Wrocławia kociaka, nie przeżył, odszedł na FIP, choć jego rodzeństwo do dziś ma się bardzo dobrze i zdrowo. Do dziś się winię za tę podróż. I rozważając, co było gdyby mam wrażenie, że jakby nie pojechał to nic by mu się nie stało :(.
Choć z drugiej strony jeden z moich tymczasów zamieszkał we Wrocławiu i ma się świetnie.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro lut 07, 2018 17:03 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

nie obwiniaj się
mi zeszłego roku odeszła koteczka na FIP,jej siostra 2mce potem znalazła DS, też we Wrocławiu,dokąd jechała 5h i ma się świetnie

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lut 07, 2018 22:55 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

..a co z tą Panią ? Nic o jej sytuacji już nie wspominasz. Co prawda załatwiła, że może odbierać bezpośrednio emeryturę, ale chyba dług spowoduje jej eksmisję w przyszłości ? ...

dzikizwierz

Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Od: Śro lis 01, 2017 21:30

Post » Czw lut 08, 2018 17:41 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

dzikizwierz pisze:..a co z tą Panią ? Nic o jej sytuacji już nie wspominasz. Co prawda załatwiła, że może odbierać bezpośrednio emeryturę, ale chyba dług spowoduje jej eksmisję w przyszłości ? ...

A no nie piszę, bo 750 zł pani dostaje do ręki więc żyć jest z czego, płaci bieżące rachunki za to, co najważniejsze (prąd, gaz). NIe wiem, czy płaci czynsz, nie wiem czy cokolwiek robi w tym temacie, nie pytałam, ale wątpię, bo nie płaciła od dłuższego czasu. Może się zdarzyć, że w końcu za długi jej to mieszkanie odbiorą. Tyle, że ona ma rodzinę, córkę, pełnoletnią wnuczkę, na którą kiedyś wspominała - miała to mieszkanie przepisać, ale nie wiem, jak to się skończyło. I chyba nie będę w to ingerować. Nie chcę, żeby potem ktoś mi zarzucił, że interesuję się nie swoimi sprawami. To już raczej ich problem.

Popsuł mi się samochód :( Planowałam wizytę u weta z kocurkami przed podróżą, może jutro się uda, jak mechanik sie upora i zgodzi trochę poczekać na zapłatę, albo rozbić na raty, bo początek roku mnie spłukał i nieprzewidziane wydatki mnie pogrążą. A bez auta jak bez ręki, musi być sprawne.

PLanowałam odpchlić przed wyjazdem oba. Rubi nie był nigdy odpchlony. Macho był przed kastracją 22 stycznia - fiperksem.
I teraz nie wiem, czy można go odpchlić po raz kolejny ? Nie minął jeszcze miesiąc od poprzedniego odpchlenia, chyba nie bardzo. A boję się, żeby nie zawiózł do domu "szkodników".

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jukatlu, skaz i 199 gości