1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 02, 2017 23:25 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Kilka zdjęć z odgruzowywania mieszkania. Jeden pokój ogarnęliśmy, reszta należy do pani. Pani jest trochę leniwa, trochę niezaradna, trochę nie wie od czego zacząć, więc może teraz będzie jej łatwiej. Resztę, a przez wszystkim zapach tego domu musicie sobie tylko wyobrazić. Chłopaki wiedzieli na co się piszą, ale jak zgodnie stwierdzili po akcji nie wyobrażali sobie, że tam jest AŻ TAK :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lip 26, 2018 10:17 przez jasdor, łącznie edytowano 1 raz

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob gru 02, 2017 23:30 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Z dobrych wieści jeszcze - mała Trajkoteczka - kradziejka gąbek, pojechała do nowego domku :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
No i szukam nadawcy tej przesyłki z zooplusa :), bo chcę zadać pytanie
Obrazek
Wszyscy stawiają na Baltimoore, czy to Ty ?
Ostatnio edytowano Czw lip 26, 2018 10:31 przez jasdor, łącznie edytowano 3 razy

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob gru 02, 2017 23:35 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Baltimoore pisze:Jutro ( a właściwie dzisiaj :wink: ) powinna przyjść paczka z jedzeniem- 10kg Josera i 12 puszek x 800g Animondy Carny.

:D
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 02, 2017 23:38 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

kociarkowaaaa pisze:
Baltimoore pisze:Jutro ( a właściwie dzisiaj :wink: ) powinna przyjść paczka z jedzeniem- 10kg Josera i 12 puszek x 800g Animondy Carny.

:D

Dzięki bo ja się już gubię ze zmęczenia :)
Baltimoore :1luvu: :1luvu: :1luvu:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie gru 03, 2017 0:07 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

I wszystko z tego pokoju poszło out? I pani tak dała? 8O no podziwiam Waszą pracę...
I co tam teraz będzie..?

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie gru 03, 2017 0:22 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ja myślę, że można umieścić kilka ogłoszeń.
Asi napewno.
Może moje i jeszcze poprosimy o jakieś propozycje.
Ludzie są różni i nigdy nie wiadomo co ich skusi.
Ja np. nie lubię ogłoszeń gdy straszą schroniskiem lub bezdomnością.

I może wątek
https://www.facebook.com/events/1494116 ... discussion
zrobić publiczny jak KOTłowisko.
Wtedy czyta też taki co nie ma FB. I jeśli będzie nr. telefonu to ktoś może zadzwonić bez Fb.

Sprzątanie zagracenia to niełatwa praca. I samemu trudno. W dodatku gdy nie ma pieniędzy ani na używane rzeczy ani pewnie na środki czystości.

W miejscowości Czudec jest filia wspólnoty Emaus która ma pomagać bezdomnym i bezrobotnym. niby mają na siebie i na tę pomoc zarabiać.
Jeszcze z 5 lat temu wywozili u nas odpłatnie to co niepotrzebne na śmietnisko lub za darmo brali rzeczy do naprawy.
Teraz nie ma kto naprawiać ani jeździć. Ale bezrobotni są.
Tylko pewnie nie po to, by na siebie zapracować.
Więc wątpię czy by pomogli z darami. Ale zapytać można

http://www.emaus-rzeszow.pl/kiermasze/

na dole jest ich telefon.

A o Świąteczną Paczkę nie pytałam, bo pisali, że po zgłoszeniu przychodzi do domu wolontariusz.
Więc narazie raczej odpada.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Nie gru 03, 2017 0:51 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jasdor. Przeczytałam ciurkiem 12 stron :201494 Zmień swój nick na Siłaczka.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Nie gru 03, 2017 1:14 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor pisze:Kilka zdjęć z odgruzowywania mieszkania. Jeden pokój ogarnęliśmy, reszta należy do pani. Pani jest trochę leniwa, trochę niezaradna, trochę nie wie od czego zacząć, więc może teraz będzie jej łatwiej. Resztę, a przez wszystkim zapach tego domu musicie sobie tylko wyobrazić. Chłopaki wiedzieli na co się piszą, ale jak zgodnie stwierdzili po akcji nie wyobrażali sobie, że tam jest AŻ TAK :mrgreen:


No to teraz nie zazdroszczę tym co przychodzą do śmietnika.
A Trajkoteczka poszła tam gdzie Gapcia?
Czy może to nowy domek?

Na razie dobrze Ci idzie i tak trzymaj.

Ogłoszeń nigdzie nie umieszczałam, Asia pewnie też nie.

Jeśli będziesz chciała to mogę wstawić na OLX i Gumtree, ale z Twoim numerem i mailem do kontaktu.
Tylko musisz określić na jakie miasta. I do moich może jeszcze coś dopisz o umaszczeniu, lub charakterze.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Nie gru 03, 2017 8:38 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Nie, nie umieszczałam ogłoszeń. Nie znam kotów, nie znam okoliczności, nie mam fot.

Moja propozycja jest do ew wykorzystania. Zmian także na potrzeby kocie.
Ich troje pewnie też.
Moje jest napisane pod tzw zbiorcze. Można umieścić kilka kotów z krótkimi opisami. Wygląd, charakter, wiek...
Takie zbiorcze. Jeśli jakiś kot pójdzie do domu to na jego miejsce wstawiać kolejne.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie gru 03, 2017 8:43 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Wszystkiego najlepszego Trajkoteczko :1luvu: :1luvu: :1luvu:

jasdor pisze:No i szukam nadawcy tej przesyłki z zooplusa :), bo chcę zadać pytanie
Obrazek
Wszyscy stawiają na Baltimoore, czy to Ty ?

Ze zdjęcia zgadza się Josera Sensicat i 12 puszek 800g Animonda Carny, zamówienie przez bitiba pl.
Odpowiedź tkwi w tym ILE przyszło paczek.
Jeżeli to było w dwóch paczkach, to darczyńcą jest Ktoś jeszcze, :ok:
Jeśli w jednej paczce to sklep dołożył, ale na fakturze nic nie ma o żwirku.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie gru 03, 2017 8:49 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Swoją drogą na zdjęciu widać, że na 30 kotów ten worek i puszki na zbyt długo nie wystarczy :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie gru 03, 2017 9:36 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor pisze:
pisiokot pisze:Jasdor, jak przekazać wpłatę ? Przez Pomagam.pl ? czy na jakieś konto ?

Pomagam trochę zabiera, choć niewiele, tutaj jest zbiórka https://pomagam.pl/kotyztrzeciego
A konto to tylko prywatne mam, oczywiście rozliczam wszystkie wpłaty


:idea: :!:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 03, 2017 9:41 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:I wszystko z tego pokoju poszło out? I pani tak dała? 8O no podziwiam Waszą pracę...
I co tam teraz będzie..?

Została tylko szafka od segmentu, którą trzeba zwyczajnie umyć, czego pani nie czyni od lat, bo to widać :evil: Chyba będę musiała pokazać jej jak to się robi. Wywala bez skrupułów. Zrobiłaby to już dawno tylko nie ma jej kto w tym pomóc. Są rzeczy, z którymi 70 letnia kobieta sobie nie poradzi fizycznie.

Baltimoore pisze:Swoją drogą na zdjęciu widać, że na 30 kotów ten worek i puszki na zbyt długo nie wystarczy :(

Ona bardzo oszczędza puchy. Miesza z ryżem, makaronem, bo twierdzi, że i tak dobrze wyglądają, mają mało ruchu więc dużo nie potrzebują. A co do paczek było 2 więc ja już nie wiem, kto jest ich "autorem" :( więc bardzo dziękuję nadawcy, kto by nim nie był :1luvu:

Nas troje pisze:A Trajkoteczka poszła tam gdzie Gapcia?
Czy może to nowy domek?

Nie, Trajkotka zamieszkała w innym domku. Boję się trochę, bo pani nie miała kota, to jej pierwszy, ale zakupy zrobiła full wypas. Ma 2 dzieciaków, boję się, żaby się nie okazało, że ktoś ktoś ma alergię. To rozsądna i odpowiedzialna kobieta, to widać więc myślę, że będzie dobrze.
Umowę adopcyjną mam od Krzyśka Giemzy z Tarnowa i niejedna osoba po przeczytaniu jej zastanowiłaby się, czy brać kota :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie gru 03, 2017 9:52 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

waanka pisze:
jasdor pisze:
pisiokot pisze:Jasdor, jak przekazać wpłatę ? Przez Pomagam.pl ? czy na jakieś konto ?

Pomagam trochę zabiera, choć niewiele, tutaj jest zbiórka https://pomagam.pl/kotyztrzeciego
A konto to tylko prywatne mam, oczywiście rozliczam wszystkie wpłaty


:idea: :!:

Pomagam zabiera 7% więc tę różnicę biorę na siebie, żeby rachunek się zgadzał :) https://pomagam.pl/kotyztrzeciego
Konto mam tylko prywatne więc moge podać na priw.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie gru 03, 2017 10:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Nas troje pisze:Ja myślę, że można umieścić kilka ogłoszeń.
Asi napewno.
Może moje i jeszcze poprosimy o jakieś propozycje.
Ludzie są różni i nigdy nie wiadomo co ich skusi.
Ja np. nie lubię ogłoszeń gdy straszą schroniskiem lub bezdomnością.

I może wątek
https://www.facebook.com/events/1494116 ... discussion
zrobić publiczny jak KOTłowisko.
Wtedy czyta też taki co nie ma FB. I jeśli będzie nr. telefonu to ktoś może zadzwonić bez Fb.

Sprzątanie zagracenia to niełatwa praca. I samemu trudno. W dodatku gdy nie ma pieniędzy ani na używane rzeczy ani pewnie na środki czystości.

Co do ogłoszeń, jeśli ktoś z Was miałby ochotę je zrobić to bardzo proszę. Najbardziej zależy mi na razie na 3 pozostałych maluszkach, bo ci co obiecywali to się na mnie wypięli i zostałam z nimi sama :( Moja sytuacja jest trochę skomplikowana i nie mogę ich mieć na wieki wieków. Po świętach przyjedzie rodzinka i muszę chociaż na jakiś czas oddać maluszki pod jakąś opiekę, choćby na kilka dni. Nie mam tu nikogo :( Moja chora kotka cierpi z dnia na dzień coraz bardziej. Ma chore nerki i jest strasznie stresowym kotem. Potrafi nie schodzić z mebli cały dzień albo śpi zagrzebana w koc. Wiem, że ją krzywdzę przynosząc maluchy, mam zakaz od weterynarza, ale co zrobić jak nie ma wyjścia ? Wiem, że Malutka zapłaci za to swoim zdrowiem a kiedyś życiem, ale nie potrafię, nie umiem nie pomóc :(
Najbardziej brak mi czasu żeby wszystko ogarnąć na raz. Jeśli ktoś chętny zrobić ogłoszenia to zdjęcia można sobie skopiować a mój nr tel. i tak jest publiczny - 665168122 ;)

Co do wątku na KOTłowisku (fb) - też się nad tym zastanawiałam, ale tę kobietę dużo osób kojarzy, zna z osiedla. Niektórzy wielbiciele kotów, których mam na stronie zaraz przylecą jak sępy żeby jej d..... obrobić po mieście. Tylko dlatego się pwostrzymałam żeby nie zrobić kobiecie więcej szkody niż pożytku. Ludzie jej nie lubią, bo jest gotowa oczy wydrapać w obronie osiedlowych kotów.
Wydarzenie kończy się za ok. 2 tygodnie :( Niestety fb nie pozwala na dłużej. Będzie trwać ale uczestnicy nie będą dostawać powiadomień więc jeśli ktoś sam je wyszuka będzie wiedział co się dzieje. Lepiej byłoby utworzyć jakąś grupę poświęconą tym kotom, ale czy dużo osób się przyłączy ? Nie chcę nachalnie dodawać kogoś bez jego zgody, bo tak się nie robi.
Trzeba cos pomyśleć i wybrać najlepsze rozwiązanie.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Zeeni i 528 gości