1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 15, 2018 13:37 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

http://allegro.pl/butchers-classic-60x4 ... 52603.html

To jest sprawdzony sprzedawca, u którego zawsze kupuję. Link swego czasu dostałam od Madie :)
Ta karma ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny,chyba jest lepsza od puszek Felix, tańsza od Animondy, a koty przeważnie ją lubią.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon sty 15, 2018 19:13 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

smarti pisze:to jeszcze się upewnię :roll:
bardziej obecnie potrzebna karma mokra niż sucha, tak?
Ile jest kotów u tej pani to tej karmy? bo 4 są na wylocie gotowe do DS-ów u Twojej koleżanki-czy tak?
motyką porządną niestety nie dysponuję :))
kurcze,jak trzyma mięcho w skrzynce na listy to zacznie śmierdzieć i sąsiedzi się wnerwią ..

Z suchą sobie jakoś poradzę, bardziej potrzebne są puchy.
Kotów u pani jest dokładnie 20. U koleżanki 4, z czego 2 mają jechać do DS.
To mięso to schowała wracając ze sklepu, na chwilę, żeby w domu koty nie wywąchały :) Zaraz poszła dać bezdomniakom. Nie zdążyło się zaśmierdzieć :)

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon sty 15, 2018 19:16 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Baltimoore pisze:http://allegro.pl/butchers-classic-60x400g-plus-probka-suchej-karmy-i7123852603.html

To jest sprawdzony sprzedawca, u którego zawsze kupuję. Link swego czasu dostałam od Madie :)
Ta karma ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny,chyba jest lepsza od puszek Felix, tańsza od Animondy, a koty przeważnie ją lubią.

Noo, ten butchers wygląda kusząco :) Tylko ja nie mam konta na allegro. Może jakoś przez tel. by się udało ze sprzedawcą dogadać. Dzięki za namiar.

Te koty nie za bardzo gustują w wołowinie. Z tego co zauważyłam najbardziej lubią kurczak (drób) i rybne. Oczywiście, że jedzą bo nie mają wyboru, ale wolą inne smaki.
Chyba już zapomniały jak pierwszy raz przyniosłam whiskasa i wydawało się, że zjedzą z worami :)

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon sty 15, 2018 20:02 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Żeby kupić na allegro już nie trzeba mieć konta
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2744
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Pon sty 15, 2018 20:04 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Na allegro można też kupować bez konta, ja też nie mam.
Ale pan jest bardzo kontaktowy, można też zamówić przez telefon i zapłacić przelewem.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon sty 15, 2018 21:39 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor - w takim razie kupię - kurczaka czy rybę ? bo obu na razie nie dam rady ..
poproszę o Twój adres na PW
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon sty 15, 2018 21:56 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

smarti pisze:jasdor - w takim razie kupię - kurczaka czy rybę ? bo obu na razie nie dam rady ..
poproszę o Twój adres na PW


moim zdaniem jako technika weterynarii nie powinno się podawać zbyt dużo karm z rybą. więc kurczak jest bardziej neutralny ;)

tekst z artykułu: "Wiele ryb (wykaz na końcu artykułu) zawiera między innymi tiaminazę, która niszczy tiaminę (witamina B1). Tiamina jest szybko resorbowana w jelitach, nie jest jednak magazynowana w organizmie. Jej nadmiar usuwany jest przez nerki. Niedobór tiaminy w organizmie kota spowodować osłabienie, niewydolność krążenia, przyspieszoną akcja serca, powiększenie wymiarów serca a także może nieodwracalnie uszkodzić układ nerwowy oraz mózg."

wiem, że w tych karmach jest ryby bardzo mało. ale dieta kotów nie może składać się jedynie z ryby.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 21:58 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Smartii - kurczak. Ma największe powodzenie
Dziekuję :1luvu:

No i bardzo dziękuję za wpłaty . Odnotowałam dziś o 200,00 więcej
:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

DZIĘ KU JE MY !!!!!! :201479 :201465
https://pomagam.pl/kotyztrzeciego

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon sty 15, 2018 23:28 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Tiaminaza jest dezaktywowana przez temperaturę - dlatego większości ryb nie można podawać na surowo lub niedogotowanych. Niemniej jednak w naturze koty mają bardzo małą szansę zjeść rybę - a białko ryb ma inną budowę niż kręgowców (inne proporcje aminokwasów): stąd powinno się rzadko dawać ryby. To tak gwoli uściślenia.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Wto sty 16, 2018 9:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Dorotko, jak masz gdzieś po drodze Auchana, to tam jest dostępny Butchers.

EDIT: Nie tylko Auchan: http://www.butcherspetcare.pl/produkty/gdzie-kupic

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sty 16, 2018 13:48 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Alyaa pisze:Dorotko, jak masz gdzieś po drodze Auchana, to tam jest dostępny Butchers.

EDIT: Nie tylko Auchan: http://www.butcherspetcare.pl/produkty/gdzie-kupic

Niestety nie mam. A Butchers jest w sklepach ale strasznie drogo. Czasami jest w promocji ale nawet wtedy sie nie opłaca i rzadko jest promocja

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto sty 16, 2018 14:10 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jasdor, właśnie Baltimoore mnie ubiegła :D. Co do butchers, wczoraj czytałam składy na krakvecie i jest tak
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (47% z czego kurczak 80%, świeże 30%), minerały.

Analiza składu: białko 8,5%, surowe włókno 0,5%, zawartość tłuszczu 5%, surowy popiół 2%, wilgotność 82%.
Na allegro dużo taniej jest, w krakvet 2,60 za puszke 400gram, ale nawet w krakvet taka cena to whiskasa nie kupisz, a skład o niebo lepszy. Jakby ktoś potrzebował zamawiać przez allegro a nie dało sie bez konta, to nie ma problemu zamówię przez swoje z innym adresem dostawy. Wielu osobom zamawiam więc nie ma problemu.
Ps.baba z olx wiadomości odczytała, ale nic nie odpisuje.
Edit.chociaż nie duża różnica, na allegro wychodzi 2,33 plus wysyłka a w krakvet wys.gratis od 79zł
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto sty 16, 2018 14:51 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Na allegro u sprzedawcy o którym pisałam też wysyłka gratis.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto sty 16, 2018 15:31 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Tu za kilogram troszkę drożej wychodzi, ale za to nie trzeba kupować za ponad 100 zł od razu i można sobie wybrać kilka smaków: http://www.telekarma.pl/p21130-butchers ... ratis.html
Pakiet 5+1. Czyli każde 6 puszek musi być w jednym smaku, ale można wziąć kilka pakietów w różnych smakach.
Wysyłka gratis przy zamówieniu za min. 89 zł.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 16, 2018 16:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

rzeczywiście, tu ma się za cenę 134 zł o ok. 6 puszek mniej ale można mieć różne smaki.

Jasdor - wypowiedz się proszę, co wolisz :)
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 191 gości