1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 20, 2018 14:54 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot pisze:No ale już wiadomo, że będą rozdzieleni, już w DT są, bo jeden jest białaczkowy, przecież o tym cała rozmowa ;)
I ten białaczkowy znalazł dom.

Sama pisałaś, że to za duży stres... nie rozumiem.. Widząc jak są zżyci i jak przytuleni do siebie to jeśli jest felv plus to u obu, albo drugi na tyle silny, że zwalczył wirusa... straszne jest ich rozdzielenie, nie mogę na to patrzeć i o tym myśkeć spokojnie.. :roll:
Dobrze, ale nie chcąc kopać wątku głębiej (drugi szef ovbok w pokoju) proszę o imię chorego i zdrowego. Chory ma dużo białego z przodu i przednie łapki do kolan białe, a zdrowy jedynie stópki lub paluszki i may biały zabocik. No i chory ma ostrzejszy pyś, a zdrowy taki bardziej owalny..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 20, 2018 14:57 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

I jeszcze kontakt do kogo w ogłoszeniu?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 20, 2018 15:04 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Marzenia11 pisze:
Szalony Kot pisze:Chłopakom trzeba by zrobić oddzielne (temu minusowemu), ale info o charakterze tutaj:
https://www.olx.pl/oferta/jestesmy-koch ... wiuHx.html
Ma ok. 2,5 roku, jeśli dobrze pamiętam.

Kropka info tu:
https://www.olx.pl/oferta/bialaczkowa-s ... wOwHf.html

Foty mogę wysłać na maila, tylko mi przypomnij ;)

Skoro ogłoszenie Kropki jest zrobione dzisiaj to mam je robić ponownie? Odrzucą mi z powodu podbieństwa.

OLX dla niej to chyba w ogóle możesz sobie darować, Kropka ma wyróżnione do tego. Ale Gumtree i jakiekolwiek inne Ci przychodzą do głowy...

A kocurków ja nie znam na tyle, ja ich poznałam już jako "Macho i Rubi", nie wiem który to który :oops:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa


Post » Pt lip 20, 2018 15:47 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 20, 2018 15:48 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot pisze:Ha, mam, to jest Macho - biały gors i ta przednia łapka z wyższą skarpetką:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Tutaj po lewej:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

No to u mnie jest jako Rubi :|
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24


Post » Pt lip 20, 2018 15:51 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot pisze:W sumie nie zmienia to faktu, że i tak nie wiem, który jest ujemny, a który dodatni ;]

a tego to nikt nie wie - badanie niepewne :smokin:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 20, 2018 20:09 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Z mojej dzisiejszej wyprawy wyszlo tyle, że TŻ wrócił później z pracy, a potem wpadli jego znajomi niespodziankowo urodzinowo, do tego dzieci odstawily sajgon.
Ale sprawdziłam, że ginvet jutro czynny od rana, więc zalatwie wszystko jutro...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 15:25 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Wyróżniłam dzisiaj ogłoszenie Rubiego na olx. Nie znam się, już wyszłam z wprawy, nie wiem, ktore jest najskuteczniejsze - było jakieś w promocji za 4,49 na 7 dni na góze plus trzy odświeżenia - cokolwiek to znaczy, mam nadzieje, ze dobrze zrobiłam..niestety nie mam kasy na dłuższe i droższe.. :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 22, 2018 14:18 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot pisze:Z mojej dzisiejszej wyprawy wyszlo tyle, że TŻ wrócił później z pracy, a potem wpadli jego znajomi niespodziankowo urodzinowo, do tego dzieci odstawily sajgon.
Ale sprawdziłam, że ginvet jutro czynny od rana, więc zalatwie wszystko jutro...


Załatwiłaś?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lip 22, 2018 20:23 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Wróciłam, ogarnęłam się trochę. Do Boryska jeszcze dziś miała jechać koleżanka.

Z Joasia jestem w stałym kontakcie. Czuje się zobowiązana, że skoro koty u niej są ma na bieżąco informować co z chłopakami.
Odróżniłam koty i chory to MACHO, a teoretycznie zdrowy to RUBI. Choć nie wiem, czy nadal te imiona są aktualne, bo prawdopodobnie wet w Warszawie omyłkowo wpisał szczepienie choremu ;) To akurat jest najmniej ważne, imię zawsze można zamienić, ważne żeby chorego o zdrowego odróżnić.
Tez zdrowy (Rubi) u Joasi i tak dostał imię Diabełek. Jest super kotem, już po dwóch dniach otworzył się zupełnie, zakumplował z kotami i bardzo lubi bawić się z dziećmi. Apetyty mają obaj za cztery koty i wcinają równo. Macho (chory) siedzi niestety sam w łazience i nie jest zadowolony z tej sytuacji, bo też lubi wszelkie towarzystwo. Wszyscy na zmianę spędzają z nim dużo czasu, łasi się, wykłada brzuszkiem. Dziś został dopuszczony do poleżenia na słoneczku.
Przysyła zdjęcia, które robi sama (niewidoma osoba, dla mnie to nie do pojęcia) tylko nie wie jak wyszły, bo tego niestety nie zobaczy.
To jest MACHO ( FeLV+)
Obrazek Obrazek
A to RUBI Diabełek (FeLV-)
Jego ulubione miejsce to piętrowe łóżko i najwyższa półka szafy, którą sobie sam otwiera
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie lip 22, 2018 22:13 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot byłaś? Bo widzę,że kot ma jakąś obróżkę,ale nie uspokajającą feromonową,którą miałaś kupić i zawieźć...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lip 22, 2018 22:39 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kot ma obróżkę założoną u Joasi. To jej prywatna. Założona głównie po to, żeby koty się nie pomieszały, dla odróżnienia

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie lip 22, 2018 22:52 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kurde, szkoda bo ja mogłam się podzielić obróżką ale myślałam ze wszystko już przyklepane
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 211 gości