1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 08, 2018 15:58 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

I nie będę wrzucać i usuwać ogłoszeń, które są niemal stale promowane (nie były teraz przez około dwa tygodnie, jak się rozstrzygała kwestia testów dla warszawiaków i całego stada), bo to się mija z sensem ich promowania...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 08, 2018 16:02 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot pisze:Nie po 9 dniach, oni to odświeżają jakoś co 2-3 dni tak, żeby w miarę stale były wysoko.

U mnie po 9 dniach jest koniec odświeżania. Dokładnie tak to u mnie działa. Nie odświeżają mi ogłoszeń co 2-3 dni żeby starczyło na miesiąc. Przy zakupie najdroższego pakietu wyróżnień potem muszę dokupić kolejne 3 pakiety 7 odświeżeń.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sie 08, 2018 16:03 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

A ja Ci mówię,że jak masz ogłoszenie wrzucone 23.07,a dziś jest 08.08. to znaczy tyle,że go nie ma.
Nikt do tak głęboko zakopanego ogłoszenia nie trafi.Gwarantuję.
Wrzucać i usuwać trzeba te,które nie mają opłaconego promowania-to jasne,by nie stracić włożonej kasy.

Oprócz wyjeżdżających na wakacje są też Ci co zostali,młodzi emeryci ,wolne zawody,osoby,którym właśnie odszedł kot... itd.

Każdy kolejny dzień,tydzień,miesiąc w tamtych warunkach to dla kota koszmar. Ich nie obchodzą wakacyjne przestoje jak oddychać nie ma czym i jeść nie ma co.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sie 08, 2018 16:13 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Dodam do tego, że w międzyczasie ustalałyśmy też z Jasdor, że koniec z robieniem ogłoszeń na Warszawę, że jednak zmieniamy na bliżej.
Także kurczę, koty ogłaszane są dokładnie tak samo, jak do tej pory, z wyjątkiem ostatnich około dwóch tygodni, gdy rozstrzygały się testy, białaczki, nieobecność Jasdor i jej niemożność odbierania telefonu, to na jakie miasto ogłaszać...
I znowu widzę, że odnosimy się tylko do wybranych odpowiedzi, a nie np. do tego, że nie było po co odświeżać/ wyróżniać ogłoszenia kotom, które miały jechać do kawiarenki.

Bardzo za to zachęcam do wstawiania ogłoszeń na Kraków, Rzeszów, Tarnów.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 08, 2018 16:17 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

A propos właściciela którymi odszedł kot - ponawiam propozycje rozwieszenia ogłoszeń w warszawskich lecznicach, sklepach. Tylko że nie mam gdzie ich wydrukować.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 08, 2018 16:18 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Szalony Kot pisze:I znowu widzę, że odnosimy się tylko do wybranych odpowiedzi, a nie np. do tego, że nie było po co odświeżać/ wyróżniać ogłoszenia kotom, które miały jechać do kawiarenki.

Jeśli masz tu również mnie na myśli, to ja chciałam uściślić wyłącznie kwestię odświeżeń. Że najdroższy pakiet wyróżnień niestety prawie żadnych odświeżeń nie zawiera.
Natomiast nie odnosiłam się do całej reszty tematu.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sie 08, 2018 16:31 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Ja mogę wydrukować czarno-białe,ale byłoby lepiej kolorowe.
Mogę Ci przekazać ,ale rozwieszać nie dam rady.



Może ktoś inny ma możliwość?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sie 08, 2018 16:39 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Nawet nie mam drukarki :/
Stomachari, nie do Ciebie, ale dzięki :) dobrze wiedzieć z tymi odświeżeniami, ja i tak jak wchodzę na olx to widzę pierwsze około 10 samych wyróżnionych, w tym przynajmniej 3-4 moje.
Przerzuciłam moje ogłoszenia na Kraków.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 08, 2018 17:05 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Odświeżone, reszta wyróżniona, wszystko na Kraków, dodałam ogłoszenie Meli, bo do tej pory nie było :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 08, 2018 18:12 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Tak się rozpędzacie, że nie nadążę. Przede wszystkim za te wszystkie ogłoszenia dziękuję :1luvu:
Ja się na OLX itp. zupełnie nie znam, nie wiem, jakie zasady tam panują i co trzeba robić żeby było dobrze. Nie wiem nawet czasami o czym piszecie :oops:

Co do miejscowości to niech ta Warszawa zostanie. Tutaj w okolicy to ja sensownego domu dla żadnego kota nie znajde na pewno. Ale pod warunkiem, że na wizytę PA pójdzie ktoś z Was. Koniec z ufaniem nie-znajomym osobom z przypadku. Paweł jeździ do Warszawy i będzie jeździł, i zawsze kota ze sobą zabierze. Jak termin komuś nie będzie odpowiadał, że niby za długo trzeba czekać, to niech spada i trudno. To znaczy, że na tym konkretnym kocie wcale mu nie zależy. Sama nie wiem, tak głośno myślę. Tylko jak znowu zdarzy się zwrot to znowu problem, bo nie będzie gdzie kota zabrać :(
Ja już wątpię, czy gdziekolwiek są jeszcze jacyś odpowiedzialni ludzie.
Kraków, Tarnów, Rzeszów jest OK bo ten teren jak się postaram to sama moge ogarnąć. Tzn zabrać kota jak sie komuś jednak odwidzi.

Ogłoszenia kolorowe mogę wydrukowac i komuś wysłać do rozwieszenia. Oczywiście, że nie chodzi o spacerowanie po całym mieście tylko przy okazji np. pobytu w jakiejś lecznicy, jakiś sklep zoologiczny - powieszenie. Może akurat ktoś wypatrzy i zadzwoni. Tylko trzeba by było coś wymyślić pewnie w PDF żeby wyglądało zachęcająco.
Dzwoniłam do Kasi (Kawiarenka) ale tylko udało jej się do telefonu szybciutko powiedzieć, że nie ma czasu i oddzwoni, ruch jak w ulu czyli jest OK :ok: Czekam w takim razie na telefon jak się mają sprawy z kotami.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro sie 08, 2018 18:20 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

jasdor pisze:Tak się rozpędzacie, że nie nadążę. Przede wszystkim za te wszystkie ogłoszenia dziękuję :1luvu:
Ja się na OLX itp. zupełnie nie znam, nie wiem, jakie zasady tam panują i co trzeba robić żeby było dobrze. Nie wiem nawet czasami o czym piszecie :oops:

Co do miejscowości to niech ta Warszawa zostanie. Tutaj w okolicy to ja sensownego domu dla żadnego kota nie znajde na pewno. Ale pod warunkiem, że na wizytę PA pójdzie ktoś z Was. Koniec z ufaniem nie-znajomym osobom z przypadku. Paweł jeździ do Warszawy i będzie jeździł, i zawsze kota ze sobą zabierze. Jak termin komuś nie będzie odpowiadał, że niby za długo trzeba czekać, to niech spada i trudno. To znaczy, że na tym konkretnym kocie wcale mu nie zależy. Sama nie wiem, tak głośno myślę. Tylko jak znowu zdarzy się zwrot to znowu problem, bo nie będzie gdzie kota zabrać :(
Ja już wątpię, czy gdziekolwiek są jeszcze jacyś odpowiedzialni ludzie.
Kraków, Tarnów, Rzeszów jest OK bo ten teren jak się postaram to sama moge ogarnąć. Tzn zabrać kota jak sie komuś jednak odwidzi.

Ogłoszenia kolorowe mogę wydrukowac i komuś wysłać do rozwieszenia. Oczywiście, że nie chodzi o spacerowanie po całym mieście tylko przy okazji np. pobytu w jakiejś lecznicy, jakiś sklep zoologiczny - powieszenie. Może akurat ktoś wypatrzy i zadzwoni. Tylko trzeba by było coś wymyślić pewnie w PDF żeby wyglądało zachęcająco.
Dzwoniłam do Kasi (Kawiarenka) ale tylko udało jej się do telefonu szybciutko powiedzieć, że nie ma czasu i oddzwoni, ruch jak w ulu czyli jest OK :ok: Czekam w takim razie na telefon jak się mają sprawy z kotami.

Dobrze myślisz. Jak nie pasi to spadówka :ok:

Są firmy (miejsca gdzie robi się xero np) co drukują/szykują ogłoszenia. Robiłam takie jak szukałam kota - Bezy. Mailowo ustaliłam warunki a oni mi odesłali propozycję. Część odbierałam u nich. Część drukowali znajomi. Może tak uderzyć?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sie 08, 2018 20:51 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Na razie (poza "warszawiakami") to wszystkie poszły na Kraków, zawsze to jakaś odmiana, może w Warszawie się opatrzyliśmy :mrgreen:

Kropeczka ma powrót zaklepany 11.08? Czyli mamy tylko dwa dni tak naprawdę..?
Zapytałam tę koleżankę, co oferowała jej DT zanim wyszedł test, czy to aktualne. Myśli...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw sie 09, 2018 10:41 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Wiedziałam, że coś miałam.. https://www.gumtree.pl/a-koty/rzeszow/g ... 0467929609 - może być? To na Lublin, Rzeszów, albo Tarnów olx wrzucę. Bo na tej naszej scianie wschodniej, to chyba tylko juz pociągiem można kota wozić, albo w bagażniku..

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Czw sie 09, 2018 12:10 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Mam mieszane uczucia, jeżeli chodzi o kocie kawiarenki, nie tylko zresztą ja. I chyba nawet na tym wątku ktoś też o tym pisał.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 09, 2018 12:52 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Ja też, ale ta ma całkiem przyzwoity regulamin, więc może nie będzie źle. Raczej będą miały lepiej niż na 3 piętrze.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości