1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 26, 2018 0:45 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ale super wieści, tak mimo wszystko ;)
Maszeńce może by się przydał DT w Warszawie, może by pojechała z Karolkiem (masz jakiś wstępny transport?)?
Pogadam z TŻtem, ale u nas to beton w tych sprawach od dwóch lat :roll:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa


Post » Pon mar 26, 2018 9:45 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:Ale super wieści, tak mimo wszystko ;)
Maszeńce może by się przydał DT w Warszawie, może by pojechała z Karolkiem (masz jakiś wstępny transport?)?
Pogadam z TŻtem, ale u nas to beton w tych sprawach od dwóch lat :roll:


Co do Maszki jestem po wstępnej rozmowie z panią, ktora mieszka - no włanie - zapomniałam :oops: Jakieś 100 km od Warszawy w strone Olsztyna.
Do Warszawy by sobie po koteczke podjechała. Ma pod opieką jedn a kotkę i suczkę. I dwóch chłopaków w wieku 15 i 12 lat.
Niedawno straciła druga kotkę, stąd poszukiwanie podobnej i miziastej. Mylę, że Maszka jest w stanie sprostać oczekiwaniom.
Może coś z tego będzie.

A jeśli chodzi o Karolka, to niestety, było....minęło.... :(
Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 26, 2018 9:49 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:Aaa widzę jeszcze w pierwszym poście, że Tosiek zostaje w DT na stałe?

Tak :) Tosiek ma już dom przez zasiedzenie :D

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 26, 2018 10:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

No tak to jest, że się pojawiają szanse i znikają. Mam nadzieję, że to już będzie TEN dom dla Maszeńki, jakby jechała, to podtrzymuję ofertę przetrzymania w Warszawie przez kilka dni, póki się nie ogarnie transportu dalej.

To Tosiek musi jeszcze zniknąć z kotów do adopcji ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon mar 26, 2018 10:37 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:No tak to jest, że się pojawiają szanse i znikają. Mam nadzieję, że to już będzie TEN dom dla Maszeńki, jakby jechała, to podtrzymuję ofertę przetrzymania w Warszawie przez kilka dni, póki się nie ogarnie transportu dalej.

To Tosiek musi jeszcze zniknąć z kotów do adopcji ;)


A Tola też ma stały DT ? no i chyba trzeba wyodrębnić Burcię :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21540
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon mar 26, 2018 10:51 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

smarti pisze:Jasdor, chciałam się zapytać jak tam sprawa puszek? zjedzone?

Smarti :) I te zjedzone, i 2 kolejne dostawy też już zjedzone :ryk: 2 wory suchej Jossery zjedzone :) Aktualnie obrabiają trzeci worek.
Przynajmniej tyle, że apetyt im dopisuje, to dobrze. Mokrego dostaja tylko "na ząb" ale sucha mają cały czas.
Nie wiem, czy zaczęły wybrzydzać ale jak zawiozłam taką zbieraną suchą karmę typu KitiKat, Biedronka czy inny Kaufland nie chciały jeść :(
Jak mają lepszą jakościowo karmę wsuwają aż miło.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 26, 2018 10:57 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

ametyst55 pisze:To Tosiek musi jeszcze zniknąć z kotów do adopcji ;)


A Tola też ma stały DT ? no i chyba trzeba wyodrębnić Burcię :([/quote]

Bardzo słuszna uwaga co do Tośka, jakoś mi umknęło :)
Przy Burci edytowałam opis, że odeszła :( ale racja, trzeba ją wyodrębnić.

Tolunia zamieszkała w domu stałym (drugie podejście) w zeszły poniedziałek więc dziś mija tydzień.
Nic nie wiem żeby były jakieś uszkodzenia lub zwroty :)

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 26, 2018 11:02 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Super , że Tola ma dom stały :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21540
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon mar 26, 2018 16:34 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Kolejny telefon o Maszkę :( I kolejna konsternacja jak powiedziałam gdzie jest kot :(
Na nic się zdaje, że gdyby coś było nie tak to kota zabiorę, że postaram się żeby jak najszybciej dojechał itd....
Zaczynam pomału tracić nadzieję, że coś z tego będzie. Myśleć, że to chyba nie ma sensu

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 26, 2018 17:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jak to nie ma sensu, przecież tyle kotów znalazło swoje domy !!
Maszeńka też wreszcie znajdzie ten właściwy :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21540
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon mar 26, 2018 22:39 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Chyba mam jakąś depresję przedświąteczną :|

W takim razie teraz coś podnoszącego na duchu.
Pozdrowienia od maluszków (już nie-maluszków) :)

JOKO
Obrazek Obrazek

GAPA
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

TOLCIA (zdjęcia ukradzione ze strony Fundacji)
Obrazek Obrazek

Nie mam zdjęcia Trajkotki, ale niedawno u weterynarza spotkałyśmy się, jak przyjechała na kontrolę po sterylizacji :)
Nadal jest malutka jak na swój wiek, śliczna zadbana dziewczynka i widać, że bardzo kochana i zaopiekowana

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 26, 2018 22:47 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Wstawię jeszcze kilka zdjęć Kokosa.
Cudny kociak, przymilasek, ładnie się prezentował, jakby wiedział, że to jego szansa na opuszczenie tego domu


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto mar 27, 2018 0:05 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor - ja od ponad roku nie mogę wydać dwóch tymczasów, a Ty w tym czasie wyadoptowałaś 13 kotów. Mieszkam ok. 50 km od Warszawy, ogłaszam je na stolicę i prawie nie mam telefonów. Dosłownie kilka dobrze rokujących, z których dla dwóch to było jednak za daleko od Warszawy, bo chcieliby kota obejrzeć przed adopcją, a Warszawiacy lubią żyć wygodnie, więc te 50 km to dla nich koniec świata. I też zawsze oferuję dowiezienie zwierzaka. Ale to nic nie zmienia, Warszawiacy chcą łatwo, miło i przyjemnie (to nie zarzut, mają do tego prawo. Może żal, że nie chcą się pofatygować, ale nie zarzut), chcą obejrzeć kota (to też nie jest zarzut), więc godzina jazdy stanowi barierę nie do pokonania.

Ja bardzo bym sobie życzyła takich osiągnięć - 13 kotów w kilka miesięcy. Zazdroszczę jak nie wiem co. Jeśli któraś z nas ma powody do poddawania się i uznawania, że to wszystko nie ma sensu, to raczej ja ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto mar 27, 2018 0:28 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

14 kotów :wink: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21540
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 522 gości