1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 05, 2018 21:25 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Bo to tak jest odgórnie: że przy smsie MUSZĄ się pojawić dane nadawcy, a przy dzwonieniu może się być niewidocznym.

No cóż, jak mąż ma zastrzeżony to faktycznie byłoby ciężko ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob kwi 14, 2018 10:10 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Znowu mnie wcięło. Sezon kociakowy rozpoczęty :evil:
Obrazek
Ktoś wywalił do rowu a w gratisie woreczek psiej karmy. Zamknięty :evil:
Trzeba szybko znaleźć dom, bo tam gdzie są rezydent się obraził i poszedł w p.......u
a suczka chce je zjeść na śniadanie.
Oczywiście, że nie ma problemu z takimi kotami. Choć nie.... jest problem.... KTÓRY dom z miliona telefonów wybrać.
I wychodzi na to, że w Gdańsku lub Wrocławiu. Kawał drogi. Z bliska nie zadzwonił NIKT :evil:
U nas niestety się koty tylko wyrzuca, a nie adoptuje. Bezadzieja, zadupie totalne, zaścianek .....

U "naszych kotów" po staremu, czyli praktycznie nic się nie dzieje :(
Kilka maili wymienionych, kilka telefonów na zasadzie " to ja się zastanowie i dam znać"
Moja kota się pochorowała więc popołudnia spędzałam u weta zamiast produktywnie.
Ale......
Odezwała się jakaś dziewczyna, że otwiera kocią kawiarenkę i jeśli te kociaki by się nadawały to kilka mogłaby wziąć. Byłyby tam rezydentami, nie planuje adopcji. Sama ma w domu piątkę przygarniętych kociaków.
Niektóre z nich lgną do ludzi, nie boją się i w nowych warunkach szybko się odnajdują.
Wiem, że takie kawiarenki mają swoich zwolenników i przeciwników. Ja nie mam wiedzy na ten temat, nigdy takiej nie odwiedziłam, nie znam, nie wiem ...
A wy ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ? Jakie jest Wasze zdanie ?
Dla tych kociaków to szansa, ale czy na pewno dobre wyjście ?

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob kwi 14, 2018 10:14 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Dla odwaznych lubiacych nowych ludzi kotow jest to wyjscie. Ale mozliwosc adopcji bylaby fajna chyba? Na pewno musi byc tak, zeby koty mogly sie schowac w osobnym pomieszczeniu jak nie maja ochoty na kontakt akurat. I bardzo trzeba uwazac na dzieci. W Wawie i w Trojmiescie chyba zostal ograniczony dostep wiekowo, bo dzieciaki zle sie zachowywaly a rodzice mieli to gdzies...

No i kwestia tego, co c kotami jak sprawa nie wypali?

Trzymam kciuki.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob kwi 14, 2018 10:15 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

zobacz naszą łódzką kocią kawiarnię :)

https://www.facebook.com/herbaciarniakocieoczy/

jeśli wszystko jest dobrze prowadzone, koty mają swój pokój do którego klienci nie mogą wejść, więc koty zawsze mogą do niego pójść gdy nie chcą kontaktów z ludźmi w danym okresie, są leczone, szczepione i wszystko jest dobrze zrobione, to jest to dobry pomysł. tym bardziej, że te koty się znają, więc nie będą musiały się socjalizować z kotami których nie znają :)

moim zdaniem to bardzo dobry pomysł :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 14, 2018 10:42 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Nie wyklucza adopcji ale raczej nie planuje. Wiadomo, że w takim miejscu kociaki muszą być dopilnowane weterynaryjnie, a reszta zależy już od człowieka. Jeśli sprawa nie wypali najwyżej wrócą . Wiadomo, że różnie to może być, ale dziewczyna raczej nie jest z tych co pozbędzie się kotów byle gdzie. Ma się odezwać po niedzieli.
A gdzie w trójmieście jest taka kawiarenka? Moja córka mieszka w Gdańsku i strasznie jej brakuje naszych futerek. Zawsze to jakaś namiastka. Sama na razie nie może żadnego przygarnąć

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob kwi 14, 2018 11:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

coś takiego znalazłam :) https://www.facebook.com/kotkacafe/ ul.Stary Rynek Oliwski 19
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 14, 2018 11:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Cudne miejsca :1luvu: A kociaki tam wcale nie wyglądają na nieszczęśliwe :)
Jak zawsze i wszędzie wszystko zależy od człowieka. Jeśli jest odpowiedni na odpowiednim miejscu wszystko dobrze się kręci.
Takie miejsca chyba nie powstają z chęci zysku tylko z potrzeby serca i pasji.
Ci, co nie lubią kotów na pewno ich nie odwiedzają :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob kwi 14, 2018 16:17 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jakie śliczne :1luvu: Zdjęcie jak na pocztówce :D Takie koty mają wzięcie, ale ile durnych telefonów trzeba odebrać :evil:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 14, 2018 16:51 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob kwi 14, 2018 20:51 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

ewar pisze:Jakie śliczne :1luvu: Zdjęcie jak na pocztówce :D Takie koty mają wzięcie, ale ile durnych telefonów trzeba odebrać :evil:

Milion :mrgreen: Po przesiewie zostało 4. Jedna pani nie odbierała telefonu, druga pani oddzwoniła. Domek fajny, do towarzystwa chyba 6 kotów i psy , Wrocław - państwo sami sobie przyjadą przed majówką, bo w tej chwili nie będzie męża żeby pojechał.
Właśnie przeczytałam na fb, że z Animondą znów coś nie tak i 50 kotów się pochorowało. A właśnie miałam zamawiać dla kociaków. Kurcze jeszcze by brakowało żeby się pochorowały. Nie wiem, co robić :( A karma się skończyła, na razie ciągną na biedronkowej
Ostatnio edytowano Śro maja 02, 2018 17:20 przez jasdor, łącznie edytowano 1 raz

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob kwi 14, 2018 20:55 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

zuza pisze:https://m.trojmiasto.pl/kulinaria/Dwie-kocie-kawiarnie-w-Trojmiescie-n112406.html

Ale zazdroszczę :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob kwi 14, 2018 21:05 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

jasdor pisze:
ewar pisze:Jakie śliczne :1luvu: Zdjęcie jak na pocztówce :D Takie koty mają wzięcie, ale ile durnych telefonów trzeba odebrać :evil:

Milion :mrgreen: Po przesiewie zostało 4. Jedna nie odbierała telefonu, druga oddzwoniła. Domek fajny, do towarzystwa 6 kotów i 4 psy , Wrocław - państwo sami sobie przyjadą przed majówką, bo w tej chwili mąż wylatuje na delegacje do USA i wróci 24go. Jest czas na wizyte PA. Po 2 psiaki wracali po urlopie na wyspy kanaryjskie bo im serca pękały. Dom świadomy, duży 200 m, wydolny finansowo.

Właśnie przeczytałam na fb, że z Animondą znów coś nie tak i 50 kotów się pochorowało. A właśnie miałam zamawiać dla kociaków. Kurcze jeszcze by brakowało żeby się pochorowały. Nie wiem, co robić :( A karma się skończyła, na razie ciągną na biedronkowej

Możesz podrzucić linka o tej animondzie? Bo ja wczoraj czytałam o jednym i to był aktualny post :roll:
Nie wykluczam tych 50, ale...

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa


Post » Sob kwi 14, 2018 21:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Te kociaki wyglądają niesamowicie 8O
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob kwi 14, 2018 22:02 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

to może Mac's tym razem? cenowo jest droższy, ale z nim się nic nie dzieje i ma więcej mięsa w składzie.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 212 gości