1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 16, 2018 2:59 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ostatni ra z tutaj pomagam. Robiłam anonimowo też płatne ogłoszenia na olx. Nie wiecie czym jest seo, ale każdy ma 5 groszy swoje. Spoko. Jutro. Właściwie dziś kasuje ją. Nie z telefonu. Kółko wzajemnej adoracji. Zamiast akceptować to sami znawcy. Nie pomyśleliście kiedyś dlaczego Wasze grono pomagających nie rośnie? Ludzi kochajacych koty jest mnostwo. Zniechecacie kazdego kto w ogóle chce coś robić. Dlatego będę pomagać jak do tej bez tylu znawców dookoła. Zbanujcie moje konto będzie święty spokój. P.s. Pani Doroto trzymam kciuki za kociaki.

dzikizwierz

Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Od: Śro lis 01, 2017 21:30

Post » Pt lut 16, 2018 6:09 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

dzikizwierz pisze:Ostatni ra z tutaj pomagam. Robiłam anonimowo też płatne ogłoszenia na olx. Nie wiecie czym jest seo, ale każdy ma 5 groszy swoje. Spoko. Jutro. Właściwie dziś kasuje ją. Nie z telefonu. Kółko wzajemnej adoracji. Zamiast akceptować to sami znawcy. Nie pomyśleliście kiedyś dlaczego Wasze grono pomagających nie rośnie? Ludzi kochajacych koty jest mnostwo. Zniechecacie kazdego kto w ogóle chce coś robić. Dlatego będę pomagać jak do tej bez tylu znawców dookoła. Zbanujcie moje konto będzie święty spokój. P.s. Pani Doroto trzymam kciuki za kociaki.

A o coś ty się obraziła?
O to, że każdy inaczej " widzi " i nie zgadza się z tobą czy kimś innym? O jaką adorację chodzi? Skoro każdy ma inne zdanie.
Serio o to?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 16, 2018 7:20 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

15 lat siedzę w informatyce (z tego żyję) a w szczególności w technologiach webowych. I powiem tyle: wypromowanie strony na popularne hasło to miesiące ciężkiej pracy - a na niszowe to szkoda czasu.

Jedyne wiarygodne źródło fraz, które ludzie tak naprawdę wyszukują to keyword tools dostępne w google adwords pod warunkiem, że ktoś umie dobrze zdefiniować kryteria.

Zrobienie strony to max kilka godzin - wypromowanie jej to min. kilka miesięcy.

Kolejna rzecz to współczynnik konwersji i klikalność: to, że ktoś coś wyszuka nie znaczy, że tam wejdzie; jeśli wejdzie nie znaczy, że spędzi więcej niż 3 sekundy itd.

Pracuję dla kilku dużych firm (własna dg) i widzę ile czasu i pieniędzy wkładają w promocje stron.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pt lut 16, 2018 7:38 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

dzikizwierz, to jest świetna strona.
Bardzo dobrze zrobiona.
Piękne zdjęcia i opisy kotów.
:ok:

Odpowiednio wypozycjonowana, strona ma szanse wyskakiwać na pierwszych miejscach wyszukiwarki.
Te koty będą potrzebowały promowania i ogłaszania jeszcze przez sporo czasu, więc sądzę, że ta strona bardzo im pomoże.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 16, 2018 8:39 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Właśnie - odpowiednio wypozycjonowana. A to nie jest proste jak jeszcze nawet 2-3 lata temu. I raczej nie doosiągnięcia jeśli treści ogłoszeń będą takie same jak u gigantów typu olx.

Także pomysł dobry, ale wymaga duuuuużo pracy i czasu.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pt lut 16, 2018 9:15 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

ludzie rożne rzeczy wpisują szukając kota, ale chyba tylko ci obeznani z tematem wpisują kot do adopcji adoptuj kota czy adopcja kota
bo do mnie jak ludzie dzwonią, piszą, po kotach , to to pojecie " adopcja kota" jest dla nich dziwaczne, oni nie chcą adoptować, tylko zwyczajnie kota wziąć do domu
no chyba żeby celować tylko w takich obytych w słownictwie

więc na pewno wielu ludzi szuka zwyczajnie pod hasłami kot do oddania oddam kota kot za darmo oddam kotka

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 16, 2018 9:23 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ale czy pozycjonowanie nie polega właśnie na tym, żeby gdzieś tam te odpowiednie frazy powpisywać (na tych przyrządach do pozycjonowania)?

Pomyślałam sobie, że jak już te konkretne koty poznajdują domy, to taka strona mogłaby posłużyć w następnej takiej forumowej akcji (prędzej czy później na pewno taka potrzeba będzie).
Przez ten czas cały czas by się pozycjonowała i miałaby szansę za jakiś czas wyskakiwać jako pierwsza...może?
Wydaje mi się, że taka strona to świetna sprawa, jeśli tylko będzie odpowiednio "zaopiekowana".
Ale to już tylko od dzikizwierz zależy :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 16, 2018 13:39 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

dzikizwierz pisze:To ode mnie, ludzie jak szukają w internecie to wpisują "adoptuj kota". Jednym z pierwszych miejsc może być utworzona przeze mnie witryna.
http://adoptuj-kota.pl
Trzymam kciuki :ok: :ok: za koty i jak coś możecie wrzucać uwagi co tam jeszcze dać. :smokin: :201452

Niestety nic mi się nie wyświetla :(
dzikizwierz pisze:Ostatni ra z tutaj pomagam. Robiłam anonimowo też płatne ogłoszenia na olx. Nie wiecie czym jest seo, ale każdy ma 5 groszy swoje. Spoko. Jutro. Właściwie dziś kasuje ją. Nie z telefonu. Kółko wzajemnej adoracji. Zamiast akceptować to sami znawcy. Nie pomyśleliście kiedyś dlaczego Wasze grono pomagających nie rośnie? Ludzi kochajacych koty jest mnostwo. Zniechecacie kazdego kto w ogóle chce coś robić. Dlatego będę pomagać jak do tej bez tylu znawców dookoła. Zbanujcie moje konto będzie święty spokój. P.s. Pani Doroto trzymam kciuki za kociaki.

dzikizwierz dlaczego ? :( Ja się nie znam na stronach, internetach, na OLX to ledwo sobie potrafie ogłoszenie wstawić, a do teraz nie wiedziałam nawet, że tam mozna wiadomości dostawać i na nie odpowiadać. Przykro mi, do tej pory to ogłoszenia tylko lokalne robiłam, żeby w miarę było blisko.
Jestem bardzo wdzięczna KAŻDEMU z WAS za ogłoszenia, wyróżnienia i wszystko, każdą cegiełkę dodaną dla kociaków
W dyskusję nawet wchodzic nie będę, bo sie na tym kompletnie nie znam i nawet nie wiem, o czym mówicie.

Wczoraj miałam tel. spod Warszawy w sprawie Pepy, ale pani sie niechęciła umową adopcyjną. No trudno, w ciemno kociaków na pewno nie dam, jakiś glejt musi być.

A dzis sms
Dzień dobry. Zauważyłam dzisiaj w nocy, że koty się biją i na siebie fukają. Nie wiem dokładnie który na którego, raz tylko widziałam, jak przechodziły obok siebie i Macho bez powodu zamachnął się łapą. Nie wiem, czy jest się czym przejmować, czy nie. Rubi już bez problemu daje sie głaskać i zaczyna powoli wychodzić. Macho jeszcze sie boi i siedzi pod łóżkiem, ale obydwaj jedzą normalnie i załatwiają się do kuwety
Odpisałam dziewczynie, że dopóki krew się nie leje to żeby rozganiała towarzystwo, jak widzi.
W domu nigdy sie nie biły, choć - owszem - inne biły Rubiego. On to straszna pierdoła jest, zawsze dawał podobno soba pomiatać innym kotom, nigdy nie oddał, a jak byłam przed wyjazdem u wetki, to miał ranki na łebku właśnie po jakiejś bitce, bo stwierdziła, że to absolutnie nie jest po ugryzieniach pcheł.
No i nie wiem z czego ta agresja między nimi może wynikać ? Przejdzie im ?
Jeśli chodzi o nich dwóch to w domu sie lubiły, nawet razem leżały sobie.
Będę wdzięczna jakby ktoś podzielił się doświadczeniem w tym temacie.
Możliwe, że będą w stosunku do siebie tak agresywne, że trzeba będzie je rozdzielić ?

Dziś wyjeżdżam do Krakowa i nie będzie mnie do niedzielnego wieczoru. Kontaktu z internetem raczej mieć nie będę albo bardzo ograniczony dlatego moge nic nie napisać.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt lut 16, 2018 13:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

To normalne. Obaj mają ciężkawe przeżycia, są w stresie i w nowym miejscu gdzie mają prawo być poddenerwowane. Wystarczy iskierka by na siebie zafuczały czy łapę podniosły. Nawet najwięksi przyjaciele potrafią w nowym miejscu kudły drzeć. Na spokojnie. Będzie dobrze.
Uspokój Panią i niech im da czas. Ona ich izoluje w jednym pokoju czy puściła na żywioł. Bo raczej powinna ich zamknąć.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 16, 2018 13:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Pracuję w reklamie od 6 lat, głównie przy sem i seo, budżety roczne minimum 2-3 mln. I tak, wtedy to ma ręce i nogi.

Także wierzę, że ktoś chce dobrze, tylko chyba nie ma pojęcia o temacie - ale kibicuję, że uda się zrealizować plan zgodnie z założeniami.
Dla kotów nie ma się co obrażać, to na pewno im nie pomoże.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt lut 16, 2018 14:01 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

ASK@ pisze:To normalne. Obaj mają ciężkawe przeżycia, są w stresie i w nowym miejscu gdzie mają prawo być poddenerwowane. Wystarczy iskierka by na siebie zafuczały czy łapę podniosły. Nawet najwięksi przyjaciele potrafią w nowym miejscu kudły drzeć. Na spokojnie. Będzie dobrze.
Uspokój Panią i niech im da czas. Ona ich izoluje w jednym pokoju czy puściła na żywioł. Bo raczej powinna ich zamknąć.

Jak rozmawiałyśmy to mówiłam, żeby ograniczyła do jednego pokoju, ale mam wrażenie, że do tej pory to już im otworzyła co nieco więcej. Od siebie na pewno ich nie izoluje, zresztą do tej pory ZGODNIE siedziały pod TYM SAMYM łóżkiem.
Może Macho tę łapkę to bardziej do zabawy wyciąga. Ludzie czasem kocie zabawy uznają za łapoczyny, a Macho był zabawowym kotkiem i odważnym.
Zreszta w nowym domu tez muszą sobie jakąś hierarchie między sobą ustalić. Rubi to pierdoła totalna a Macho doskonale o tym wie więc pewnie próbuje dominować.

Szalony Kot pisze:Pracuję w reklamie od 6 lat, głównie przy sem i seo, budżety roczne minimum 2-3 mln. I tak, wtedy to ma ręce i nogi.

:strach: :201422

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt lut 16, 2018 22:13 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:Pracuję w reklamie od 6 lat, głównie przy sem i seo, budżety roczne minimum 2-3 mln. I tak, wtedy to ma ręce i nogi.

Także wierzę, że ktoś chce dobrze, tylko chyba nie ma pojęcia o temacie - ale kibicuję, że uda się zrealizować plan zgodnie z założeniami.

Niestety dużo w tym prawdy. W ostatnich latach Google mocno poszło do przodu w swoich założeniach pt. zrobić takie algorytmy, żeby taniej było kupić adwords niż robić pozycjonowanie. Ale... jest właśnie to jedno ale: Google pozycjonuje strony o dobrych UNIKALNYCH treściach, więc jeśli to będzie od serca i z innymi tekstami niż wszędzie (czyt. nie powielanymi) oraz udostępniane przez kociarzy, to szansa jest. Niemniej jednak to naprawdę ciężka praca i jeśli się uda, to będzie niesamowite osiągnięcie i pomoc dla kotów. Bo to przecież o ich dobro tutaj chodzi.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Sob lut 17, 2018 13:53 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

My pod SEO zamawialiśmy po 30 tekstów miesięcznie, każdy zawierał po 4-5 fraz wg wytycznych Google, plus do tego alt image, tagi, ciągła praca nad optymalizacją starszych tekstów, no i promocja w AdWordsach i na FB, newsletterach i na zaprzyjaźnionych stronach.
To jest ciężka praca, ale fajnie patrzeć, jak słupki rosną ;)

Pepa ma od wczoraj 10 kliknięć po numer telefonu i dwie osoby napisały do mnie na prv (dałam im też numer), jej promocja na pewno wychodzi na dobre - oby z tego były sensowne domy! :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob lut 17, 2018 16:02 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Trzymam kciuki :)

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lut 17, 2018 18:27 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ja też. :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, skaz i 199 gości