1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 14, 2018 20:46 Re: 1m2 na kota!RUBI i TOBI powrót z adopcji.Potrzebny dom W

Pani od Kropki powinna chyba wziąć starszego kota.Młod zawsze będzie chciał się bawić...
Poza tym miała ją zamknąć w łazience do czasu załapania kuwety,nie "na chwilę " czy tylko na noc...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lip 14, 2018 20:50 Re: 1m2 na kota!RUBI i TOBI powrót z adopcji.Potrzebny dom W

Sorry ale nie mam czasu czytać całego wątku-ile szt jest zgłoszonych do pomocy ?

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50

Post » Sob lip 14, 2018 21:20 Re: 1m2 na kota!RUBI i TOBI powrót z adopcji.Potrzebny dom W

Chyba jest 14 kotów wszystkich bez szczepień i testów,ale jasdor musi sama potwierdzić.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lip 14, 2018 21:59 Re: 1m2 na kota!RUBI i TOBI powrót z adopcji.Potrzebny dom W

tabo10 pisze:Pani od Kropki powinna chyba wziąć starszego kota.Młod zawsze będzie chciał się bawić...
Poza tym miała ją zamknąć w łazience do czasu załapania kuwety,nie "na chwilę " czy tylko na noc...

Tak. Teraz już to wie. I sama to przyznała, że błędem było szukanie kota o takim samym wyglądzie, jak poprzedni. Trzeba było dobrać kota pod względem charakteru.
Ja jej od samego początku mówiłam, jaka jest kropka, że jest kotem bardzo energicznym, wejdzie wszedzie, nawet w miejsca, w które nam by do głowy nie przyszło, że kot tam może wejść, że otworzy sobie sama wszystkie szafy, że potrzebuje dużo uwagi i na pewno nie będzie grzecznie leżeć na fotelu. Ale to tak zawsze jest, że jak się komuś tłumaczy, to ktoś nie słucha tego, co mówimy, zawsze myślą, że jakoś to będzie.

FunduszImmuno pisze:Sorry ale nie mam czasu czytać całego wątku-ile szt jest zgłoszonych do pomocy ?

W domu zostało jeszcze 14 w tym jeden bardzo chory. Ostatnio miał ściągany płyn z osierdzia. 2 muszą zmienić miejsce i muszą być zaszczepione i mieć zrobione testy żeby tam trafić. A z adopcji wraca Kropeczka z powrotem w to straszne miejsce :(

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob lip 14, 2018 22:24 Re: 1m2 na kota!RUBI i TOBI powrót z adopcji.Potrzebny dom W

Kropka jest teraz gdzie, przypomnij..? I ona testy ma ujemne, mogłaby znaleźć DT w Wawie, skoro bliżej?
Bez sensu, że człowiek nie myśli, a cierpi kot :/

Martwię się o Boryska, ale poza martwieniem to wiele chyba nie mogę :( trzymam mocno kciuki za jego wyjście na prostą! :ok:

Jeśli chodzi o transport chłopaków do weta - cieszę się, że jest auto, ale w razie czego podtrzymuję propozycję "wózkową" ;) ja z nim wsiadam do autobusów, tramwajów, metra, bo samochodu nie mam przecież.
Tak wygląda, dwa transportery obok siebie weszłyby raczej:
Obrazek

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie lip 15, 2018 7:55 Re: 1m2 na kota!RUBI i TOBI powrót z adopcji.Potrzebny dom W

Kropka aktualnie mieszka na Ochocie. Testów nie miała robionych tylko badanie krwi (morfologia, biochemia) Pani sama zapłaciła za badania. Oczywiście, że w DT w Warszawie mogłaby zamieszkać i czekać na nowy dom. To by było najlepsze wyjście. Ona na pewno tę kuwetę ogarnie, bo już zaczęła sikać do Benka. Jej chyba też brakuje kotów . W jakimś stadku szybciej by się może odnalazła, bo miałaby kompanów do rozrabiania. A może by się z nimi biła.... kto to wie :roll:

Ja już nawet nie marzę o tym, żeby znaleźć DT, wróci to wróci, nic więcej nie mogę zrobić :( Czarno widzę dalsze adopcje tych kotów. Albo się znowu komuś odwidzi, albo będą sikać (co w nowym domu często się zdarza i wszyscy to wiemy), ale ludzie tego nie wytrzymują, to nie są koty z salonów tylko z brudu i smrodu, im wszystko jedno gdzie sikają, nie są nauczone czystości od kociątka. Żeby to jeszcze było gdzieś bliżej. Niestety "z bliżej" nikt się nie zainteresował tymi kotami, choć lokalne ogłoszenia też mają zrobione. Nie byłoby wtedy takiego korowodu z transportami tu i z powrotem :(. Za ich zdrowie też nie mogę ręczyć. Czy się w jakimś momencie nie posypią a nowych opiekunów przerośnie problem.
W ogóle wszystko widzę w czarnych kolorach i poziom optymizmu ma na poziomie "ZERO".

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie lip 15, 2018 16:44 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Jesteś zamordowana ta sytuacja. W takim momencie trudno o optymizm.
Ale realnie biorąc to co osiągnęła i załatwiła to przeogromny sukces. Wiem. Chciałabyś polepszyć los wszystkim. Ale powoli osiągniesz i to. I będzie łatwiej. Już nie trzeba karmić 3o kotów tylko połowę. A jak kolejna połowa znajdzie domy to znów będzie łatwiej.
Ściskam mocno i nieustannie podziwiam.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lip 15, 2018 21:43 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kropka szuka DT w W-wie. To dla niej b.ważne,by nie musiała wracać!!!
Siusia do bentonitu,ale jest zbyt energiczna dla obecnego DS.To nie jest wina kota,ale oczekiwań obecnej opiekunki przyzwyczajonej do starego,ostatecznego kota.

Kto pomoże tej kotce :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 16, 2018 6:18 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

:!:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 16, 2018 7:58 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Podrzucę i :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pon lip 16, 2018 11:44 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

podrzucę. Pomoc potrzebna!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Pon lip 16, 2018 19:08 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

POdniosę , bo ważne :!:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto lip 17, 2018 0:22 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Proszę,udostepnijcie na FB :201494 kto ma.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 17, 2018 6:41 Re: 1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

A czy Pani Od Kropki nie może w drodze wyjątku przetrzymac jej jakiś czas? Przecież to Oba dała jej szanse a teraz jej ja zabiera. Musi być świadoma ze dla kota to będzie trauma żeby tam wrócić. Nie mowie żeby zostawiła ja sobie na stałe, niech tylko nie skazuje ja na wieksZe cierpienia niż jest to konieczne
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 188 gości