1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 06, 2018 13:45 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Caly czas kibicuje!
A modzi naprawde maja wazniejsze rzeczy do roboty ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84524
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto mar 06, 2018 15:46 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jasdor, chciałam się zapytać jak tam sprawa puszek? zjedzone?
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon mar 12, 2018 22:47 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Hej, co u kociaków i u Ciebie? Bardzo tu cicho, trochę się martwię...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa


Post » Wto mar 13, 2018 8:24 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

FB jest za skomplikowany :oops:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 20, 2018 12:29 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

czyli wiadomo że nic nie wiadomo :(
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto mar 20, 2018 12:35 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Pepa ma chyba dom.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


Post » Śro mar 21, 2018 13:48 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Szalony Kot pisze:Tak, Pepa pojechała do nowego domku :)


:ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie mar 25, 2018 20:59 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jestem wreszcie . Przepraszam Was bardzo, ale ostatnie tygodnie były dla mnie koszmarne. O ile fb ogarnę z telefonu to tutaj nie ma szans, ślepy sobie nie poradzi :( Nie będę opisywać szczegółów, ale już mam nowe łącze, które pozwoli mi na systematyczne bycie.
Poza tym praca moja zawodowa wymaga ode mnie w tym okresie ogromnego wysiłku i czasu :( Koniec, roku, koniec, kwartału i koniec miesiąca na raz. Koszmar . Do tego brak koleżanki, za którą też muszę pracować (operacja itp. więc długi czas jej nieobecności)
Mam nadzieję, że zrozumiecie.
U kociaków wiele się dzieje, jestem na bieżąco u nich.
Na wydarzeniu fb staram się uzupełniać na bieżąco, ale i tak mało teraz bywam.
Na razie w punktach, w kolejnych postach rozwinę w miarę możliwości informacje :)

1. OGŁOSZENIA
Naprawdę przynoszą efekt. Ale tylko te, które robi chyba Szalony Kot, bo wszystkie telefony są z Warszawy. Ja zrobiłam na bliższe tereny - nikt nie zadzwonił

2. PEPA
Pojechała do domu 11 marca. Ma cudowny dom

3. KARMA
Trochę przez ten czas kupiłam, trochę dostałam. Został 1 worek suchej Josery, którą pochłaniają i zawiozłam dziś troche puszek i 2 wory trocin

4. MASZKA
Ta koteczka ma chyba wyjątkowego pecha :( Bardzo dużo telefonów i zapytań i nic z tego nie wychodzi :(

5. MACHO i RUBI
Mają cudowny dom. Koleżanka była na wizycie PA. Jej relacja bardzo budująca. Na taki dom warto czekać

6. PCHŁY

Była chwila spokoju, ale od nowa się zaczęło, a kociaki mają rany na całym ciele (nie wszystkie) Już nie mam pomysłu co robić. Kupię kolejne kropelki i zakropię

7. KAROL
Jutro się rozstrzygnie czy zostanie Warszawiakiem :)

8. MALUCHY
Wszystkie obdzwoniłam, pogadałam, mają się świetnie, już są po rujce i sterylkach, Winnerek wykastrowany

I choćbym miała siedzieć do północy usupełnię informacje w kolejnych postach.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie mar 25, 2018 21:43 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Uzupełniłam post rozliczeniowy i koto-domkowy. Jest wszystko na bieżąco.

OGŁOSZENIA
Najwięcej ludzi dzwoni w sprawie kociaków w sobotę / niedzielę. Było wiele zapytać. Niektóre naprawdę super domy.
Najwięcej w prawie Maszki. Wszyscy są przekonani, że koty są w Warszawie. Kiedy dowiadują się, że mieszkają w Podkarpackim niestety raczej już nie oddzwaniają. Myślę, że gdyby faktycznie były bliżej szybciej znalazłyby domy :(
I chociaż wszystkim mówię, że transport to nie problem ( choc problem przecież jest, ale nie do pokonania ;) ) to rezygnują. Podają maile, ja wysyłam zdjęcia, ale już bez żadnej odpowiedzi.
Jednak jestem bardzo wdzięczna za te ogłoszenia, które robicie, bo gdyby nie one to te wszystkie kociaki, które już domy znalazły tkwiłyby tu do tej pory. One wszystkie dzięki tym ogłoszeniom znalazły te domki :1luvu:
Ja robię ogłoszenia "na bliżej" Rzeszów, Kraków, Tarnów, trochę na lokalnych portalach, ale nikt się nie odzywa, żaden telefon z tych moich stron nawet nie zadzwoni :(
Więc proszę :201494 ponawiajcie te ogłoszenia, może akurat znowu jakiś sensowny dom się dzięki nim znajdzie.

EDIT - wiem czym kierują się ci wszyscy ludzie dzwoniąc po koty. Przeważnie w telefonie słyszę ( jak ostatnio) " ...bo pożegnałam / umarł / mój kot, który wyglądał tak samo " Większość z dzwoniących kieruje się wyglądem podobnym do utraconego niedawno kociaka. Pepa jest tego najlepszym przykładem, bo nie dość, że wyglądała tak samo, jak koteczka, którą Pani po 17 latach pożegnała, to jeszcze tak samo, jak Pepa "chrapała" i miała podobne dolegliwości ;)

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie mar 25, 2018 21:59 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

PEPA
Pojechała do nowego domu 11 marca. Pani bardzo długo na nią czekała, miesiąc. Cały czas byłyśmy w kontakcie, oczywiście nie rezygnowała, czekała do skutku.
I kiedy już wszystko było nagrane, transport itp sprawy Pepa się rozchorowała :(
Tydzień przed wyjazdem. Masakra. Przestała jeść, zaczęła pić strasznie dużo wody, ogromne ilości. Cały czas miała odruch wymiotny i czasem wymiotowała te wodę, którą wypijała. Była osowiała. Została zamknięta w osobnym pokoju, żeby można było ją obserwować dokładnie. Czy je, ile, czy wymiotuje, itp. Oczywiście wet i kompleksowe badania. Bałam się bardzo, że to jakaś cukrzyca, białaczka, czy jeszcze jakieś inne cholerstwo. W badaniach nie wyszło nic niepokojącego, RTG, USG, morfologia, biochemia, FIV/FeLV - kompletnie nic nie wykazały, oprócz niewielkiego stanu zapalnego, co w przypadku Pepy było zupełnie normalne. Wetka nie dała jej nawet żadnych leków. Postawiła natomiast na robaki, Pepa dostałą tabletę i - nie wiem, czy to faktycznie mogłaby być ta przyczyna - ale koteczce przeszło. Dwa dni przed wyjazdem poczuła się lepiej, choć jeszcze wracał odruch wymiotny czasami. Jednak zaryzykowałyśmy i pojechała.
Pani Monika jest nią zachwycona :) A Pepa, po wyjściu z transportera natychmiast zaliczyła wszystkie michy z żarciem :) i kuwetkę. 3 pozostałe koty domowe trzymały się na dystans tylko obserwując. Za to ona natychmiast zaanektowała sobie wszystkie dostępne kolana w domu bez żadnego stresu. Na dziś już wszystkie kociaki są kumplami :)
Pani Monika po odebraniu Pepuni :)
Obrazek
Pepa przed wyjazdem zapakowana w transporter
Obrazek Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie mar 25, 2018 22:14 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

MASZKA
Ta koteczka ma chyba wyjątkowego pecha, albo jakaś wyższa siła chroni ją i czeka na ten wyjątkowy dom dla niej przeznaczony.
Najwięcej telefonów dzwoni właśnie z zapytaniem o nią. Zachwalam jak mogę, bo naprawdę ta koteczka jest wyjątkowa. Sam miód, słodycz, całym swoim ciałkiem przemawia przez nią wielka miłość i oddanie.
W zeszłym tygodniu już już miała mieć dom, ale coś mi w tej kobiecie nie pasowało. Mieszka w Pruszkowie. Niby wszystko OK, ale doświadczenie i intuicja podpowiadały mi, że coś jest nie tak, choć sama nie wiedziałam co.
Wysłałam na wizytę PA dziewczynę z FB (pani oczywiście na wizytę się zgodziła) . Jednak jak przyszło co do czego, to pani z wizyty się wycofała twierdząc, że już ktoś tam "załatwił" jej innego kota i nie może odmówić i takie tam bzdety, które pewnie same dobrze znacie. Ilona (ta, która miała tam pójść) mówiła, że ul. Broniewskiego w Pruszkowie źle się jej kojarzy i może lepiej, że Maszka tam nie pojechała.
Więc czekamy dalej na TEN telefon, który może w końcu zadzwoni.
Gdyby Maszka była w Warszawie i ci wszyscy, którzy o nią pytają mogli ją zobaczyć, pogłaskać i przytulić to pewnie już dawno miałaby dom. Ale nie ma takiej możliwości, bo nikt tutaj raczej nie przyjedzie, a boją się brac kota w ciemno.
Więc Maszeńka nadal czeka cierpliwie (zdjęcia z dziś)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie mar 25, 2018 22:20 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

MACHO i RUBI
Na wizycie po adopcyjnej była moja znajoma Joasia. Była zachwycona kociakami i osobami, które się nimi opiekują. Oba chłopaki przywitały ją w drzwiach, zero stresu, zadowolone, ogony do góry, kolanka, głaski itd.....:) Joasia mówiła, że widac na pierwszy rzut oka, że kociaki są szczęśliwe i bardzo zadbane, że ptasiego mleka im nie brakuje, wszystko w domu urządzone "pod koty" , zabawki i miseczki do wyboru :)
Na zdjęciach w kolejności RUBI i MACHO. Takie zdjęcia dostałam od właścicielki
Obrazek Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie mar 25, 2018 22:36 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

KAROLEK
Przed nim szansa na super fajny domek. Oczywiście w Warszawie :) Wszystko rozstrzygnie sie jutro. Trzymajcie kciuki :)
Obrazek
A tak się chłopak dziś zaprezentował :) Chyba mu nawet wyszło :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na fb wydarzeniu kociaków filmik z Karolkiem. Jak ktoś ogarnia można zobaczyć kocurka w roli głównej :)
https://www.facebook.com/events/3211735 ... 887822394/

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 208 gości