1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 16, 2018 18:19 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

smarti pisze:rzeczywiście, tu ma się za cenę 134 zł o ok. 6 puszek mniej ale można mieć różne smaki.

Jasdor - wypowiedz się proszę, co wolisz :)

Smarti to naprawdę wszystko jedno. Myślę, że kotom to też najzupełniej bez różnicy. :)

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sty 18, 2018 23:03 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Trochę wieści od kociaków :)
Trochę, bo jestem już padnięta to może ze szczegółami napiszę jutro.
Zapłaciłam zaległą fakturę u weta za leczenie kociaków
Obrazek

RUBI i MACHO (ten nie wykastrowany) mają szansę na dom w Warszawie. Musimy tylko załatwić jajka i ogarnąć transport. Jeszcze nie wiem jak ale może się uda
Obrazek Obrazek

PIPI i PEPA jadą za Częstochowę. Mam transport na 28 stycznia do Częstochowy z Krosna, z Częstochowy do Bogusławic też mam dziewczynę, która je zawiezie na miejsce, ale brak mi osoby, która podjechałaby na wizytę p.adopcyjną :( Nie chcemy dawać tak w ciemno a nie ma nikogo. Nie mam za bardzo czasu przetrząsać forum w poszukiwaniu kogoś, ale też trzeba to ogarnąć a czas ucieka. Może być ktoś z Radomska, bo to w połowie drogi między Częstochową a Radomskiem właśnie.

Biało - rudy TOFIK prawdopodobnie zamieszka w Dynowie, to niedaleko nas, w poniedziałek znajoma ma podjechać złożyć wizytę panu, bo to dom wychodzący ( o ile Tofik będzie chciał) i podobno okolica bezpieczna.

No i jeden kociak - wytypowałam Maszkę, bo to spokojna j grzeczna koteczka raczej ma szansę na dom w Rzeszowie, ale też trzeba sprawdzić, bo pan trochę zazwierzęcony :) Ma 4 psiaki - 2 ratlerki i dwa jakieś malutkie innej rasy, kotkę i 30 letnią papugę. No i o tę papugę właśnie się rozchodzi, bo nie wiem jak koty zareagują na ptaka. To znaczy .... chyba wiem jak :mrgreen: Wszystkie zwierzaki, które ma pokochały papugę i krzywdy jej nie robią, a jak mają na nią chrapkę, to ona je szczypie dziobem .

No i Tolka, mała moja trikolorka, którą przygarnęła Fundacja Mamy Kota w sobotę się przeprowadza na swoje :)
Zdjęcie zakoszone ze strony Mamy Kota :)
Obrazek
No i to chyba tyle z ostatnich wieści.
Mamy Kota przysłała też troche puszek, Animondy :) Kociaki już konsumują :1luvu:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sty 18, 2018 23:06 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ależ superwieści. Trochę się rozluźni Wam jak wszystko wypali.

Ja wysłałam karmę. Jedne worek na razie.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 18, 2018 23:19 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Madie pisze:Ależ superwieści. Trochę się rozluźni Wam jak wszystko wypali.

Ja wysłałam karmę. Jedne worek na razie.

Dziękujemy :1luvu: Worek wystarczy na długo :)
Madie ja też cały czas o Tobie pamiętam ... :wink:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sty 18, 2018 23:35 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Może zmień tytuł, żeby rzucało się w oczy, że potrzebujesz wizyty PA i nazwa miejscowości (plus numer strony bieżącej, żeby łatwo było odszukać szczegóły)?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt sty 19, 2018 8:07 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Trzymam kciuki za wszystko!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt sty 19, 2018 10:00 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Założyłam wątek z prośbą o wizytę PA
viewtopic.php?f=1&t=183487

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt sty 19, 2018 14:12 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Jasdor - robisz wielką rzecz :201494 , a koty są piękne :D

kupiłam tu : http://allegro.pl/60x-karma-mokra-kot-b ... 72796.html
ponieważ tu jest możliwość wyboru smaku , wzięłam więc 1/2 kurczaka, 1/4 dziczyzny i 1/4 ryby.
jak przyjdzie to proszę o info czy przyszło zgodnie z zamówieniem - będzie wtedy nowy sprawdzony dostawca - mam nadzieję :)

Zakup finansuje moja bardzo dobra znajoma, Gosia Rn. , właścicielka cudownego kota Rysia, której jestem bardzo wdzięczna że zechciała włączyć się w pomoc futrzatym :1luvu: , ja tylko do tego zakupu się dokładam ponieważ w międzyczasie zaszalałam i wpłaciłam parę zł na inny DT - gdzie dziewczyna straciła pracę .

Poproszę Jasdor o Twój nr tel na PW dla pana kuriera - podałam swój i jak zadzwoni to ja zadzwonię do Ciebie.
i proszę o info jak się będzie kończyło bo chciałbym wiedzieć na ile to wystarczy.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt sty 19, 2018 14:40 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

suuper :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt sty 19, 2018 14:55 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

smarti pisze:Jasdor - robisz wielką rzecz :201494 , a koty są piękne :D

kupiłam tu : http://allegro.pl/60x-karma-mokra-kot-b ... 72796.html
ponieważ tu jest możliwość wyboru smaku , wzięłam więc 1/2 kurczaka, 1/4 dziczyzny i 1/4 ryby.
jak przyjdzie to proszę o info czy przyszło zgodnie z zamówieniem - będzie wtedy nowy sprawdzony dostawca - mam nadzieję :)

Zakup finansuje moja bardzo dobra znajoma, Gosia Rn. , właścicielka cudownego kota Rysia, której jestem bardzo wdzięczna że zechciała włączyć się w pomoc futrzatym :1luvu: , ja tylko do tego zakupu się dokładam ponieważ w międzyczasie zaszalałam i wpłaciłam parę zł na inny DT - gdzie dziewczyna straciła pracę .

Poproszę Jasdor o Twój nr tel na PW dla pana kuriera - podałam swój i jak zadzwoni to ja zadzwonię do Ciebie.
i proszę o info jak się będzie kończyło bo chciałbym wiedzieć na ile to wystarczy.

W ofercie tego sprzedawcy znalazłam dla kota cos jeszcze tańszego z Doliny Noteci http://allegro.pl/big-bite-dolina-notec ... 34540.html
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pt sty 19, 2018 16:11 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ewa.KM pisze:W ofercie tego sprzedawcy znalazłam dla kota cos jeszcze tańszego z Doliny Noteci http://allegro.pl/big-bite-dolina-notec ... 34540.html


niby taniej ale są zboża których koty nie trawią.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 19, 2018 17:54 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Polecam się zapoznać, zanim będziecie kupować dolinę noteci jako karmę dla swoich kotów.
https://cotaksmierdziwoswiecimiu.wordpr ... -stoklosy/
Ja osobiście kupiłam puszkę z ciekawości, wyglądała jakościowo super, a później..zaczęłam szukać opinii w internecie i nie mam zamiaru przyczyniać się do tego co ktoś opisał w linku..

dzikizwierz

Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Od: Śro lis 01, 2017 21:30

Post » Pt sty 19, 2018 20:57 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Cały ten pet bissnes to śmierdząca sprawa, doswiadczenia na zywych zwierzetach robione przez koncerny produkujace karmy to standart. https://czarnaowca.org/zwierzeta/co-sie ... ierzetach/
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Sob sty 20, 2018 11:08 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

mnie się ziemia okrzemkowa sprawdziła świetnie na pchły - poodpadały pousychane :mrgreen:[/quote] smarti to napisała na moim wątku.
Może warto spróbować?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 20, 2018 13:08 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Ewa.KM pisze:Cały ten pet bissnes to śmierdząca sprawa, doswiadczenia na zywych zwierzetach robione przez koncerny produkujace karmy to standart. https://czarnaowca.org/zwierzeta/co-sie ... ierzetach/
No cóż...wegetarianka nie jestem i nie będę, ale....to też jest jeden z powodów, dla których moje koty jedzą mięso ze sklepu dla ludzi, a nie karmy komercyjne. W moim przekonaniu, najgorsze odpadki z mięsa dla ludzi ( tylko aby niezepsute) są lepsze niż najlepsze puszki.
Jednak nie mam złudzeń co do tego, że ten przemysł, te procedery kwitną i będą kwitły, niezależnie ode mnie.
Musieliby chyba wszyscy opiekunowie zwierząt przejść na BARF...a to nigdy się nie stanie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, Google [Bot], Kocia Lady, pimpuś..wampirek i 202 gości