Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 04, 2018 10:17 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Mamy jutrzejszy termin do dr Gójskiej :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro kwi 04, 2018 10:29 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

No to mocne :ok: :ok: za jutrzejszą wizytę małego Misia :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro kwi 04, 2018 10:52 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Tabo, zapytaj proszę ile by kosztowały wszystkie badania które powinny być zrobione dla Misia. Może dr poda jakąś orientacyjną kwotę.

Kciuki za Młodego
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 04, 2018 11:23 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Zapytam,choć on najgłówniejsze już miał :2xmorfologię z biochemią,usg,testy.

Morfo i usg pewnie można powtarzać do zdechu :evil:
No i może coś dodatkowego z krwi. Zobaczymy co dr powie...
Ale jak dalej usłyszę,że mam obserwować,to nie zdzierżę :201435 Robię to od 5mcy i NIC. Ulubiony tekst wetów w takim przypadku to zwykle: może coś się zadzieje,a jeszcze nie zadziało...
No tak.To jak siedzenie na tykającej bombie.
Nie życzę nikomu takiego stanu napięcia.Non stop.Przez tyle miesięcy.

Marzę o zrezygnowaniu z tymczasowania...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro kwi 04, 2018 11:56 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Jedyna radość w tym wszystkim to to,jak słodki i cwany zrobił się Mały Miś :1luvu:
Zawsze wiedział (nauczył się tego jeszcze pod gdańskim sanatorium),że za człowiekiem trzeba biec i jak tylko się go zobaczy głośno miauczeć :D No i miauczał tak rozpaczliwie i głośno swoim cichutkim ,cieniutkim głosikiem,że mi serce w Sobieszewie pękało.A że dotknąć się nie dał i zbliżyć na odległość ręki,żeby dać się pogłaskać i utulić, wycałować,pozostawało mi jedynie okazywać mu miłość karmiąc jak tylko jęknął. Do dziś to wykorzystuje. Jak tylko mnie widzi ,gdy wejdę do domu,obudzę się i wstanę z łóżka,wyjdę z toalety ,natychmiast rozpoczyna przeraźliwy pisk miauczenia,przez który mi nieustannie wszystko natychmiast leci z rąk .Jak zaczyna piszczeć,nic się nie liczy,rzucam wszystko i lecę mu nałożyć jeść.Choćby to było trzecie śniadanie w ciągu godziny :twisted: Teraz za to stał się bardziej mądrutki i rozbrajający :D Skojarzył bowiem,że jest karmiony zwykle w wiklinowej budce.Tam go po wstawieniu miseczki ,zamykam,by inne kotopotwory nic mu z miseczki nie wyżerały,nie kradły.Często zatem zastaję obrazek,że Mały Miś miaukoli rozpaczliwie już z wnętrza wiklinowej budki lub sprzed tejże :mrgreen: Ustawia się mądrutek na swojej pozycji strategicznej i dawaj rozdzierać mi serce piskliwym zawodzeniem :twisted: Ma to opanowane do perfekcji,bo wie,że to doskonale działa. Rzucam wszystko i lecę karmić Małego Misia. Jak pies Pawłowa conajmniej :twisted:
Za to daje się już tulić i całować (a wcześniej uciekali gryzł),ale nadal jak się wystraszy używa pazurów tak skutecznie,że ledwo robiłam świąteczne mięsa,bo zorał mi ręce do krwi,a sól z mięsa dotkliwie szczypała podczas przedświątecznych przygotowań.
Taki to słodziak i wredota ten mój Mały Miś.

Zresztą podobnie jak Rudy.Kocham go najbardziej na świecie. I on to wie. Wie,że nawet jak pogoni i złapoczynuje inne koty,nie umiem się gniewać. I jak nakrzyczę,patrzy na mnie tylko z politowaniem i wyrazem pyska" o co Ci chodzi,i tak wiem,że mnie kochasz". A ja zaraz potem łapię i całuję,tłumacząc "Synku,nie wolno bić i straszyć innych kotków".Ale moje słowa za nic w świecie nie są spójne z próbą przekazu wychowawczego i lawiną całusów ,które zaraz potem zostawiam na tej rudej mordzie z dużymi polikami.No kocham go do szaleństwa :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro kwi 04, 2018 13:21 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Bo koty jak lisy sprytne są :201472
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt kwi 06, 2018 9:47 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Musimy dobadać Małego Misia.
Wczoraj w gabinecie dostał 39,5st ze stresu.
W domu bylo ok.
Wszystko praktycznie do powtórki+dodatkowe bad. Morfologia 2x (test stymulacji),itd,itd.
Dostał też leki.Jeszcze nie wykupiłam.Dziś odbieram zamówiony jeden.Nie mam pojęcia ile to wszystko wyniesie.Ale aż się boję myśleć :strach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A MM nic sobie z tego nie robi,puszcza mega bąki i czasem się pięknie bawi jak tu:
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt kwi 06, 2018 17:30 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Czyli będzie żelazo i podstawowe tarczycy. Moim zdaniem to dobrze.
Mniej dobrze, że za całość zapłacisz fortunę...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt kwi 06, 2018 21:03 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

Fortunę czyli ile? Wszystko jest do zebrania, trzeba tylko przetrzymać pierwszą płatność.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 09, 2018 6:26 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- lepiej i gorzej...

W pt.odszedł Kocurek[*] z pnn i FIV+

Tak bardzo o niego walczyłam,by go przywieźć do Wwy,by wszystko się udało pod sanatorium,by mu dać dom,by przyszedł,by udało się go zamknąć do transportera.Tak bardzo nie mogłam się pogodzić,że kiedyś muszę go uśpić,choć wet zalecał to już 4-mce temu,po diagnozie.Ale nie dałam,bo jadł.
Miałam 4mce bycia więźniem we własnym domu,bo kuchnia,gdzie mieszkał była odizolowana.Kompletnie zdziczał w tym czasie.A raczej bardzo się bał i walił łapą,wyskakiwał do mnie z sykiem.Serce mi pękało,bo wcześniej dawał się głaskać,barankował,nadstawiał do głasków.Nie dał sobie pomóc,kroplówek dostał niewiele,bo walczył i uznałam,że skoro to go tak stresuje,nie warto...Nie wiem czy mu pomogłam,był szczęśliwszy na wolności.Tyle tylko,że miał wodę w ciągłym dostępie (a tam pił z kałuży,a zimą wiadomo wszystko zamarza),jedzenie,ciepło.Nie był szczęśliwy.Ale nie mógł zostać wypuszczony przez FIV.Inaczej odwiozłabym go z powrotem.Nawet do jego Gdańska!
Nie mogłam się przełamać do eutanazji,miałam wrażenie,że dokonuję straszliwej zdrady! Że kiedyś mi zaufał,a ja ... Dostawałam takich płaczków i bólu głowy,że aż było mi niedobrze. Kilka razy się zbierałam i kończyłam chora w łóżku,tak bardzo,że nie mogłam sama funkcjonować. Pełen obraz psychosomatycznych objawów depresji. Jak tylko on czuł się lepiej,ja też natychmiast odżywałam.

Dziękuję mimbla64,że poszła z nami...Wszystko okazało się banalnie proste i spokojne.Już nie cierpi,a ja jestem uwolniona od balastu psychicznego,od widma krążącego nade mną,że muszę pozbawić go życia.Już po. Śpi wyzwolony.Moje koty odzyskały kuchnię dla siebie.Nie muszę każdorazowo pamiętać o zamknięciu drzwi.To straszne ,co przeżyłam.I co on przeżył.To drugi kot dodatni zabrany stamtąd. Tak bardzo mi ich tam żal.I tak bardzo jestem wykończona...
Głaszczę kochany i tulę.Nie tak miało być,za późno przyszła pomoc dla Ciebie Kocurku [*]

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon kwi 09, 2018 6:57 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- kocurek z pnn i FIV[*]

Śpij spokojnie Kocurku [*].Nie tak miało być....
Małgosiu bardzo,bardzo współczuję.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon kwi 09, 2018 9:08 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- kocurek z pnn i FIV[*]

:( bardzo mi przykro
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 09, 2018 9:30 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- kocurek z pnn i FIV[*]

Trzymaj się. Bardzo współczuję.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon kwi 09, 2018 18:09 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- kocurek z pnn i FIV[*]

Współczuję...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon kwi 09, 2018 19:03 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 8 KOTÓW- kocurek z pnn i FIV[*]

:(
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], skaz i 246 gości