pchły!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 05, 2017 9:53 pchły!!!!

witam około 2 i pół tygodnie temu zauważyłem u mojego kota pchły i następnego dnia nabyłem krople ktore na kark na skórę podałem oraz obroże przeciw pchelna pare dni czy tydzień bylo dobrze a od kilku dni znowu patrze że sie drapie i że chodzą po nim te małe czarne głąby a zwlaszcza zauwazylem blisko i na głowie ( również policzkach i wąsach ) gdzie jest obroża !! czy ona w ogóle działa ? Zamiast trzymać sie od niej z daleka i od niej uciekać toja nie wiem... I chyba nabyły jakąs nową umiejętność bo te są mniejsze i skaczą jak palnięte. Iść do weterynarza czy znów kupić krople? Czy wykąpać go dziś ? Posiadam szampon przeciw pchłom...

damian1238

 
Posty: 26
Od: Śro lip 06, 2016 16:34

Post » Nie lis 05, 2017 10:08 Re: pchły!!!!

U weterynarza kupić krople przeciw pchłom dorosłym i ich larwom .
A legowiska zabezpieczyłeś jakimś preparatem ? ,bo to wylęgarnia nowych pokoleń !
Koniecznie wszystkie koce ,posłanka do prania i dokładne odkurzanie podłogi ,łącznie wszystkie powierzchnie płaskie .
A to że chodzą po futrze ,wąsach to właśnie efekt działania obroży ,bez niej chlały by krew twojego kota.

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie lis 05, 2017 18:13 Re: pchły!!!!

U mnie tak było po vermoconie, zamiast ginąc się rozmnożyły . Pomógł fiprex
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt lis 24, 2017 13:06 Re: pchły!!!!

Witam. Jakie obroże przeciwpchelne dla starszego kota polecacie ? Chodzi mi o to żeby jak najmniej szkodziły kotu a najwięcej pchłom.

misiulka

 
Posty: 205
Od: Nie lut 15, 2015 21:32




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 178 gości