Powszechna Sterylizacja N°5, 10016 kotów w sześć lat! :)))))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 06, 2019 21:24 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8223 koty! :)

Licznik nam w marcu zaszalał. :lol:

Obrazek

I tylko mi żal, że jedna z nas odeszła nagle i tego już nie zobaczy... (')

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw maja 09, 2019 19:50 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8223 koty! :)

"Witam Powszechną Sterylizacje :) piszę nieśmiało prośbę w imieniu swoim i moich koleżanek. Tworzymy małą grupe społeczna, ktora działa na rzecz bezdomnych zwierzat z Zamoscia i okolic.
Powszechana Sterylizacjo nie chce owijać w bawełnę i marnować czasu. Potrzebujemy pomocy przy sterylizacjach kotow. Robimy ile możemy, leczymy, robimy testy, wyciagamy z bezdomności...Mamy wiele udanych adopcji kotów na swoim koncie. Chcemy również ograniczyć rozmnażanie się kotów wolozyjacych. W roku 2018 udalo nam się wyadoptowac 12 kotow z jednego podworka (wszystkie z kocim katarem w tym 5 zupełnie ślepych) jednak problem nadal jest. Fundusze pozyskujemy z bazarkow to wystarcza na oplacenie hoteli i na bieżące wydatki. 29 kwietnia na szybko cieliśmy kotke z białaczka, na poniedzialek umówiony kolejny zabieg na cito. Powszwchna wiem, że macie ręce pełne roboty, ale czekam z nadzieją na pozytywną odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie :) "


Akurat w Zamościu mam już sprawdzoną lecznicę, więc dałam im od ręki 10 talonów.

Obrazek

Tniemy dalej dzięki Wam!! :love: :love: :love:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw maja 09, 2019 20:35 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8223 koty! :)

Chiara pisze:"Witam Powszechną Sterylizacje :) piszę nieśmiało prośbę w imieniu swoim i moich koleżanek. Tworzymy małą grupe społeczna, ktora działa na rzecz bezdomnych zwierzat z Zamoscia i okolic.
Powszechana Sterylizacjo nie chce owijać w bawełnę i marnować czasu. Potrzebujemy pomocy przy sterylizacjach kotow. Robimy ile możemy, leczymy, robimy testy, wyciagamy z bezdomności...Mamy wiele udanych adopcji kotów na swoim koncie. Chcemy również ograniczyć rozmnażanie się kotów wolozyjacych. W roku 2018 udalo nam się wyadoptowac 12 kotow z jednego podworka (wszystkie z kocim katarem w tym 5 zupełnie ślepych) jednak problem nadal jest. Fundusze pozyskujemy z bazarkow to wystarcza na oplacenie hoteli i na bieżące wydatki. 29 kwietnia na szybko cieliśmy kotke z białaczka, na poniedzialek umówiony kolejny zabieg na cito. Powszwchna wiem, że macie ręce pełne roboty, ale czekam z nadzieją na pozytywną odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie :) "


Akurat w Zamościu mam już sprawdzoną lecznicę, więc dałam im od ręki 10 talonów.

Obrazek

Tniemy dalej dzięki Wam!! :love: :love: :love:


Niedowidzący burasek, którego widać na zdjęciu trafił do nas jako tymczasik. Dostał imię Yori i był najsłodszym kotem, jakiego mieliśmy. Obecnie mieszka w stałym domu w Warszawie i ma na imię Jurek. Bardzo za nim tęsknimy.
Foto: LasKotki
Obrazek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Sob maja 11, 2019 8:19 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8223 koty i tniemy!! :)

Obrazek

AnaP

 
Posty: 83
Od: Wto cze 18, 2013 9:57

Post » Sob maja 11, 2019 9:29 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8223 koty i tniemy!! :)

AnaP pisze:Zapraszam na mały bazarek
viewtopic.php?f=20&t=191118&p=12177283#p12177283


:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie maja 12, 2019 12:01 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8223 koty i tniemy!! :)

Możemy razem zmniejszyć bezdomność i cierpienie zwierząt w Polsce.

Zamiast budować nowe schrony sterylizuj z nami polskie wsie i miasteczka.

Bezdomności i nędzy nie powstrzymują podgrzewane podłogi w boksach tylko skalpel.

Tanio, szybko, skutecznie. Powszechna Sterylizacja.

https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob maja 25, 2019 21:17 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty i tniemy!! :)

Agnieszka ogarnęła już z grubsza kocie sprawy we wsi Sól Kiczora. Ostatnio napisała o trudnej sytuacji kilkunastu kotów ze wsi Glinka. Załatwiła im 5 zabiegów w gminie, ale kotów prawie 20, więc mnie poprosiła o 5 kolejnych sterylek. Wiedząc, że Powszechna Sterylizacja jest permanentnie obciążona nie odważyła się poprosić o więcej...

Z własnej inicjatywy dałam jej talony na całe stado. Kocice, które udało się złapać są już ciachnięte, wszystkie były w ciąży. Gdyby nie wkroczyła do akcji byłoby tam już pewnie ze sto kotów...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie maja 26, 2019 8:56 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty i tniemy!! :)

Chiara pisze:Agnieszka ogarnęła już z grubsza kocie sprawy we wsi Sól Kiczora. Ostatnio napisała o trudnej sytuacji kilkunastu kotów ze wsi Glinka. Załatwiła im 5 zabiegów w gminie, ale kotów prawie 20, więc mnie poprosiła o 5 kolejnych sterylek. Wiedząc, że Powszechna Sterylizacja jest permanentnie obciążona nie odważyła się poprosić o więcej...

Z własnej inicjatywy dałam jej talony na całe stado. Kocice, które udało się złapać są już ciachnięte, wszystkie były w ciąży. Gdyby nie wkroczyła do akcji byłoby tam już pewnie ze sto kotów...



:ok: :ok: :ok:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 26, 2019 10:20 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty i tniemy!! :)

Agnieszka Bugajska Romanek: "Tak , ręce mi opadły jak zobaczyłam to stado . Jutro kolejna 4 albo 5 (zobaczymy ile się jeszcze złapie ). Gdyby nie Powszechna Sterylizacja to bezdomności nie byłoby końca . Dziękuję ,że są i dziękuję, że wspieracie PS."

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie maja 26, 2019 11:59 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty, pięć lat za nami

Prezent urodzinowy dla Powszechnej Sterylizacji, który - jak wszystko, co kiedykolwiek dostaliśmy - będzie aktywnie zwalczał bezdomność rozpaczliwie zaniedbanych przez system polskich zwierząt. https://www.facebook.com/events/1088945 ... 076224863/

Obrazek

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie maja 26, 2019 20:33 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty, pięć lat za nami

Pięć lat temu Le Chat Noir i ja ruszyliśmy z Powszechną Sterylizacją. Troszkę na bezczela postanowiliśmy, że nie będziemy płacić za reklamę ani podlizywać się mediom tylko poprosimy o wszystko za darmo, a potem bez odciągania symbolicznych 2% oddamy kotom. I byliśmy pewni, że nam się uda.

I się udało. Zasadniczo nikt nam niczego nie odmawiał.

Na liczniku 8303 zabiegi kotów i psów, a zakładaliśmy i to całkiem śmiało, że po pięciu latach będziemy ciąć 600 kotów rocznie.

Tymczasem około 600 zabiegów zrobiliśmy przez ostatnie dwa miesiące...

Tniemy jak sądzę najwięcej i najtaniej w Polsce, ale przede wszystkim tniemy głównie tam, gdzie bez nas sytuacja byłaby naprawdę beznadziejna.

Przez tych pięć lat postarzałam się o sto. W ostatnich latach wszystko mi się wali i tamta pełna wiary dziewczyna została gdzieś w przeszłości i pewnie nie wróci.

Tym bardziej zaskakuje, że fenomen Powszechnej Sterylizacji trwa, żyje własnym życiem jakby nic się nie zmieniło...

Kiedy moja dobra energia wyczerpała się i zgasła Wy się nią staliście. Staliście się zbiorowym dobrym duchem PS. Wpłacaliście, cisnęliście o kolejne zabiegi, słaliście słowa wsparcia i dobrą energię, ogarnialiście bazarki, grafiki, a ja zamiast pić wino i płakać siadałam do kompa, żeby coś tam skrobnąć, podliczyć, popłacić i nie zmarnować cennego potencjału, który sam się przecież garnie do mych rąk.

"Choć się zmienił cały świat - jesteśmy
Zawiruje jeszcze raz - będziemy
...będziemy..."


https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie maja 26, 2019 21:01 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty, pięć lat za nami

może małym groszem, ale od zawsze z Wami :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie maja 26, 2019 21:04 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty, pięć lat za nami

:piwa: :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21510
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie maja 26, 2019 23:32 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty, pięć lat za nami

Oby wszelkie problemy, które Cię stresują, poszły precz a Powszechna Sterylizacja niech nadal trafia tam, gdzie jest tak bardzo potrzebna :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie maja 26, 2019 23:54 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 8303 koty, pięć lat za nami

Kolejnych wspaniałych lat!
I ♥ PS
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości