Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 03, 2017 18:43 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

Dziewczyny postaram się ogarnąć dzisiaj wątek, wpisać wpłaty, wydatki etc.

Z wieści dwa kociaki ze stada na Kostuchnie mieszkające u Ireny znalazły dom...ale niestety - wpis z FB od Ireny
"Była radość :D i są łzy :( we wtorek za TM pobiegła Klarusia :( :( :( mniejsza biała kitka-prawdopodobnie fip....walczyła od nocy w niedzielę,
niestety nie wygrała....strasznie żal-dopiero zaczynała prawdziwe,cudne życie,była kochana w swoim domku <3 jedynym pocieszeniem jest myśl,
że tam gdzie żyła przed złapaniem,tam nie miałaby nikogo i niczego.....
straszne to jest i cholernie ciężkie.......................................... :( :( :("


Żegnaj maleńka [']


U mnie szpital, Jasio choruje, na co..nie wiadomo...najbardziej podejrzewane są lambie...qoopa pojechała na badania, Jasio dostaje fenbendazol, reszta na panacurze...
Jasio nie ma apetytu, ma mega śmierdzącą biegunkowatą qoopkę, dwa razy wymiotował. Dzisiaj wydaje się mi że jest ciut lepiej. Na pewno qoopa była mniej śmierdząca...

Z moich kociąt z Kostuchny do domu pojechała tydzień temu Frelka, niestety też się pochorowała w nowym domu, miała podobne objawy jak Jasio. Też jest już lepiej i mam nadzieję że całkiem dojdzie do siebie.

Także bardzo przepraszam za opóźnienia na wątku - nie dość że po remoncie łazienki ciągle sprzątam, bo kurz jest w każdej szafce, to teraz jeszcze wyparzanie kuwet, misek, dokarmianie Jasia, wizyty u weta...także się dzieje....na leczenie Jasia wydałam z kasy która wpłynęła na moje konto na stado :( postaram się dzisiaj zrobić rozliczenie.


Ostatnie wpłaty na konto Ireny:
Smoki1960 - 200zł
Klaudiafj - 300 zł
Irma - 200 zł
Ostatnio edytowano Wto gru 05, 2017 20:05 przez berni, łącznie edytowano 2 razy
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie gru 03, 2017 19:00 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

oj :( smutne wieści, ale jaki byłby los tych malców bez Was...
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie gru 03, 2017 19:49 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

Klarusiu biedna [*] :cry:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie gru 03, 2017 20:27 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

berni, bardzo mi przykro.


P.S.
skoro ponownie jesteś, to poproszę o numer konta. Bazar już dawno zakończony i chciałabym go sfinalizować i zamknąć.
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon gru 04, 2017 7:39 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

Wymioty i brak apetytu średnio mi pasują do lamblii. Raczej stawiałabym albo na wirusa (odpowiednik naszego rotawirusa), albo bakterię. Oczywiście dobrze sprawdzić też i lamblie, ale kał dałabym na posiew.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto gru 05, 2017 7:55 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

jest poprawa...ufff...aż się boję cieszyć....już wczoraj Jasio był bardziej energiczny, zjadł wczoraj z wielkim apetytem surową wołowinę, dzisiaj od rana nie leży tylko sobie chodzi, bawi się, zjadł trochę indestinala, potem pojadł chrupki.

W kuwetach niestety nadal niefajne produkty, ale już nie tak śmierdzące. Reszta mimo brzydkich qoop czuje się dobrze, bryka, je, bawi się, szaleje i w ogóle jest jak powinno być.

Zamówiłam indestinal.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Wto gru 05, 2017 16:22 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

:ok: :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro gru 13, 2017 22:11 Re: Ogromne stado kotów-KATOWICE-pomoc finansowa na karmę!!!

co u moich tymczasów, w tym dwójki z wątkowego stada, można poczytać tu viewtopic.php?f=1&t=169436&start=480

Irena postawiła na początku grudnia nową budkę dla kotów
Obrazek

Ja na razie pass zupełny jeśli chodzi o stado - moje chorują i zawiesiłam wszelką inną działalność. Irena próbuje zorganizować karmienie stada przez różne osoby. Jutro postaram się ogarnąć wpłaty i wydatki i przedstawić na wątku.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, kicalka, skaz i 239 gości