Odkupie 1 ocieplaną budkę - Warszawa centrum

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 21, 2017 6:37 Odkupie 1 ocieplaną budkę - Warszawa centrum

Bardzo prosze o wsparcie. Potrzebna mi 1 budka, w której zmieszcza się 3 standardowych rozmiarów koty. Moze ktos zamawia więcej, albo ma na zbyciu. Oczywiście pokryje koszty. Wykonanie takiej budki mnie przerasta - centrum Warszawy, do marketu budowlanego daleko. Najwygodniej byłoby zamowic drewniana przez internet, ale niestety kilka osób jest nieprzychylnych i jest obawa, ze warta kilkaset złotych budka zniknie. Gdyby zatem była jakas jeszcze 1 rezerwowa byloby swietnie.
Sąsiadka miala rzekomo kogos kto wykonuje, mowila o tym juz od miesiaca, a teraz sie okazalo, ze nie moze sie dodzwonic a tu nadciagaja chlodne dni...

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Sob paź 21, 2017 7:29 Re: Odkupie 1 ocieplaną budkę - Warszawa centrum

:!:

Zapytaj Praksedy lub skontaktuj się z Koterią. Lub zrób sama. Jest na miau wątek co i jak zrobić.

Styropianowy karton, pudło można zakupić na allegro. Zapytaj też w aptekach.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 21, 2017 7:38 Re: Odkupie 1 ocieplaną budkę - Warszawa centrum

Zrobienie samodzielne odpada, z roznych powodow, ogolnie organizacyjno-logistycznych. Licze tu na konstruktywna wymiane, niczego nie chce za darmo. Moze ktos po prostu robi kilka sztuk, ja chetnie 1 odkupie, ktos za fatyge zyska jakies srodki na kocią karmę. Przeglądałam wątek o budkach, pudła zamawia się minimum 4. Dzieki za namiar i podniesienie watku.

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Sob paź 21, 2017 10:57 Re: Odkupie 1 ocieplaną budkę - Warszawa centrum

Ale takie pudło wymaga tylko wykrojenia wysoko wąskiego wejścia (łatwo), owinięcia w folię i upakowania polarami.
2 lata temu w aptece dostałam za darmo.
Coś w tym stylu.
https://www.olx.pl/oferty/q-pudlo-styropianowe/
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 509 gości