Problemy z oczami u kotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 19, 2017 15:13 Re: Problemy z oczami u kotki

Teza dr dominiki sprawdziła sie w 100 procentach własnie kotka troche popusciła mi na panele chciałam to zebrac patrze a tam cos białego biała larwa normalnie pełza...

Psotka28

 
Posty: 26
Od: Czw lis 10, 2016 1:26

Post » Czw paź 19, 2017 15:15 Re: Problemy z oczami u kotki

Psotka28 pisze:[...]znowu ta paste i jeden nowy lek cos na B moze Baytif ale nie jestem pewna czy dobrze mówie bo niewyrazne pismo nie pozwala mi odczytac w książeczce[...]

Dlaczego nie bierzesz WYDRUKU z wizyty po każdej wizycie? nie byłoby problemu z odczytaniem, a jeśli, odpukać, zaszłaby potrzeba konsultacji z innym wetem, to miałby czarno na białym wszystkie info.
Psotka28 pisze:Teza dr dominiki sprawdziła sie w 100 procentach własnie kotka troche popusciła mi na panele chciałam to zebrac patrze a tam cos białego biała larwa normalnie pełza...
No cóż...to Ci podpowiadaliśmy od pierwszego postu...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 19, 2017 15:21 Re: Problemy z oczami u kotki

Bo mi wszystko pisza w książeczce a wydruku nigdy mi nie dawali i nie dają .

Psotka28

 
Posty: 26
Od: Czw lis 10, 2016 1:26

Post » Czw paź 19, 2017 16:21 Re: Problemy z oczami u kotki

To poproś.
Co za korzyść z zapisu w książeczce, którego nie możesz odczytać?
Na wydruku masz cały przebieg wizyty, badania zrobione, diagnozę po wizycie i podane leki. I nie musi się potem nikt domyślać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 19, 2017 16:34 Re: Problemy z oczami u kotki

Moment, moment, domowa, odrobaczana, zadbana kotka nagle dostaje takiego koszmarnego zarobaczenia, zaczynającego lejącą się biegunką, wodą praktycznie etc? Nagle wypadnięte trzecie powieki, zaczerwienienie oczu, lejąca się z kota woda? Bez objawów wcześniej?
Nie wierzę.
Wierzę że kotka ma pasożyty, bo to nic niezwykłego, szczególnie u kota wychodzącego. Nawet jeśli jest odrobaczany co kilka miesięcy.
Zupełnie nie pasuje mi przebieg choroby.
Brak gorączki ma wykluczać wirusówki?
Wolne żarty.

Mi to znacznie bardziej pasuje do załapania np. panleukopenii a ponieważ kotka szczepiona to przechodzi ją stosunkowo łagodnie.
Pomijam wspomożenie jej sterydem :(
Albo jakieś zatrucie.

Tak czy owak sugerowałabym zrobienie jej badań krwi - morfologii i biochemii.
Super byłoby jej zrobić test na pp - ale nie wiem czy Twoja wetka go ma.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw paź 19, 2017 19:50 Re: Problemy z oczami u kotki

Nwm jutro poprosze o badanie krwi, albo pominełam albo zle zostałam zrozumiana kotka jest wychodzaca. Ale przeważnie spi w domu

Psotka28

 
Posty: 26
Od: Czw lis 10, 2016 1:26

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Gosiagosia, kicalka, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 228 gości