Stasio i Fruzia mają DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 23, 2017 19:44 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Baltimoore, Ty nie skreślaj pani z listy potencjalnych domków. Ty ją wpisz na czarną listę… I to nie dlatego, jakoby kotom działa się autentyczna krzywda, bo moim zdaniem mają się przeciętnie nieźle, ale ze względu na usposobienie tej kobiety. Nie chcę o niej źle pisać, bo to miła osoba, z dużą ilością dobrych chęci, robiąca na swój nieco zakręcony sposób dobre rzeczy, ale wykańcza psychicznie. Po tamtej rozmowie jeszcze kilka razy do mnie dzwoniła i jestem naprawdę zmęczona.
Mało rozumie z tłumaczeń zwłaszcza tych medycznych, a przez to szybko zaczyna snuć domysły i rzucać oskarżeniami wobec innych osób. DT czy fundacji łatwo byłoby zarobić od niej łatkę nieuczciwych.
Jednocześnie jest gościnna i serdeczna, co utrudnia zakończenie relacji. A właśnie, pozdrawia Ciebie i Twoją mamę i życzy zdrowia.

Sugeruję, żeby nie odbierać albo szybko odmówić wydania kota, jeśli kiedyś do kogoś zadzwoni, to najprostsze wyjście.

Aha, Baltimoore, jeśli znajdziesz chwilę, to wysłałam Ci pw.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10673
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lis 23, 2017 21:09 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Widziałam, że wysłałaś zdjęcia, ale dwa dni miałam zablokowane konto pocztowe i kompa, i teraz nadrabiam zaległości. Proszę o cierpliwość.
I dziękuję za pozdrowienia :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kotcsg, Majestic-12 [Bot], Meteorolog1 i 264 gości