Stasio i Fruzia mają DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 07, 2017 19:23 Re: Stasio w DS, Fruzia szuka domu

Zbieraczka;?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lis 07, 2017 20:01 Re: Stasio w DS, Fruzia szuka domu

tabo10 pisze:Zbieraczka;?

Niekoniecznie.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lis 07, 2017 20:03 Re: Stasio w DS, Fruzia szuka domu

3 koty jej wystarczą

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lis 07, 2017 20:28 Re: Stasio w DS, Fruzia szuka domu

Pani może być naprawdę pozytywna, trudno powiedzieć bez wizyty PA. Ale nie jest to dom odpowiedni dla Fruzi, która nie jest miziasta i przyjacielska.
Samo gadulstwo i trzy koty nie stanowią problemu,to raczej takie moje ogólne wrażenie, które może być mylne.
Ostatnio uratowany przez dora1020 kociak z chorymi oczkami pojechał do DS gdzie już są trzy koty- ale dom będzie go dalej leczył i konsultował okulistycznie, to było z wydarzenia na fb, wiele osób wzruszyło się losem kotka, ale tylko oni podjęli się opieki, gdy wydawało się że kotek będzie niewidomy. Czyli jest tam czwartym kotem.
Wyadoptowałam też kotkę do bardzo miłego gadulińskiego Pana- na dokocenie do kocurka ze schroniska. Pan mimo gadulstwa zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie przez telefon, wizyta PA wypadła bardzo dobrze i jest to fantastyczny dom, ale wycofana kicia jest tam jednym z dwójki kotów i świetnie się miewa :D
Nie ma reguł.

Gdyby ktoś szukał domu z osiatkowanym balkonem w Warszawie, dla młodej przyjacielskiej kotki, to po prostu musiałby się z Panią umówić, podjechać i przekonać osobiście.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lis 07, 2017 20:38 Re: Stasio w DS, Fruzia szuka domu

Rudalia dziękuję za namiar :1luvu:
Zawsze warto zadzwonić i sprawdzić czy to nie akurat TEN właściwy dom :D
Ja też średnio sobie radzę przez telefon i staram się nikogo nie skreślać z góry. W trakcie rozmowy staram się dowiedzieć, czego osoba oczekuje od kota, bo wtedy wiem czy kotu będzie tam dobrze.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro lis 08, 2017 18:00 Re: Stasio w DS, Fruzia szuka domu

Baltimoore pisze:Rudalia dziękuję za namiar :1luvu:
Zawsze warto zadzwonić i sprawdzić czy to nie akurat TEN właściwy dom :D
Ja też średnio sobie radzę przez telefon i staram się nikogo nie skreślać z góry. W trakcie rozmowy staram się dowiedzieć, czego osoba oczekuje od kota, bo wtedy wiem czy kotu będzie tam dobrze.

Nie ma sprawy :) Szkoda, że Pani okazała się nieodpowiednia, ale zgadzam się z Tobą, ze zawsze lepiej sprawdzić ni przepuścić potencjalny dom.
Mam nadzieję, że Fruzia znajdzie swój domek jak najszybciej :201461
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Sob lis 18, 2017 17:54 Re: Stasio w DS, Fruzia jedzie do domu

Fruzia jutro jedzie do DS.
Dzięki Madie dołączy do swojego brata Stasia :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lis 18, 2017 18:52 Re: Stasio i Fruzia mają DS

:201440 :201440 :201440

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lis 18, 2017 21:01 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Dziękuję, tabo10 :D
Mam nadzieję i trzymam kciuki, żeby i Twoje sprawy zakończyły się happy endem :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lis 18, 2017 22:14 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Przepraszam, że się wetnę, ale czy ktoś mógłby tę panią zweryfikować (tę co ma 3 koty i szuka kotki, żeby było "weselej")? Bo jeśli jest tak świetnie, jak mówiła, to znam młodą koteczkę w potrzebie.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob lis 18, 2017 22:51 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Stomachari pisze:Przepraszam, że się wetnę, ale czy ktoś mógłby tę panią zweryfikować (tę co ma 3 koty i szuka kotki, żeby było "weselej")? Bo jeśli jest tak świetnie, jak mówiła, to znam młodą koteczkę w potrzebie.

Mogę Ci podesłać nr telefonu na pw

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lis 19, 2017 18:41 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Zadzwoniłam. Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia...
Rozmawiałam ponad godzinę, wykorzystałam wszystkie środki na karcie, z pożyczonego telefonu dokończałam. Mimo Twojego uprzedzenia na wątku Baltimoore nie byłam przygotowana na aż tak długi... no w sumie monolog...
Pani kocurka wykastrowała ze względu na kotki, ale one nie są wysterylizowane. "Jak by była potrzeba, to oczywiście można kotkę [tę ode mnie] wysterylizować [chyba pani wyczuła, że mi nie pasuje brak sterylizacji. Przy czym "wyczuła" to dobry zwrot, bo nie miałam okazji nic powiedzieć...], ale po kocie widać, jak jest chory. Zresztą są na to [na ropomacicze] naturalne środki."
Cóż...
Koty jedzą suchą Purinę, kocurek wersję zakwaszającą mocz, trochę mokrego (jakiś "Fantastic"? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam), czasem rybkę, czasem pierś z kurczaka, chudziutką (nie zdołałam dopytać, czy surową, czy gotowaną). Najmłodsza kotka, która rośnie, dostaje jeszcze kawior i mnóstwo witamin, bo rośnie.
"Pani nigdy nie choruje i jej koty również nie."
Najmłodsza koteczka "nie tupta" (chodziło chyba o zachowania kotek w rui), to panią frapuje, więc poradziła się weterynarz właśnie pod kątem sterylizacji. Wetka poradziła poczekać do wiosny, może wtedy zacznie "tuptać", a jak nie, to się wtedy podejmie decyzję.
Pani radzi się różnych wetów, ale prawie każdy z urywków opowieści mi się nie podobał.
Pani stawia na naturalne środki (to dobrze), ale wśród nich jest na przykład żyworódka, której liście daje kotom do jedzenia. Bo jakiś lekarz ludzki radzi tak dla ludzi przy problemach z... już nie pamiętam czym, sporo tego było. No właśnie - ludzki lekarz. Weta chyba pani nie pytała...
Weta pani chyba pytała o jagody acai. Ponoć można kotom dawać.

Jakoś tak mam mieszane uczucia... To nie są "forumowe" standardy...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie lis 19, 2017 19:04 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Jak masz mieszane uczucia i to trzecia z rzędu, to chyba jednak coś jest nie tak.
Można chyba temat pani zamknąć i wykasować jej nr telefonu.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lis 19, 2017 19:39 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Dajcie sobie spokój z panią.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lis 19, 2017 22:47 Re: Stasio i Fruzia mają DS

Na plus muszę tej pani policzyć, że ma umówionegp opiekuna awaryjnego - koleżanka ma klucze do mieszkania i w razie czego zajmie się zwierzakami.
Ale lepiej poszukać lepszego domku.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości