Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 11, 2017 4:29 Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

Witam,
Jestem nowa na forum, postanowilam napisac, bo spotkala mnie przed chwila dziwna sytuacja. Kotke posiadam od ponad 2 lat, od poczatku jest ze mna. Dzisiaj w nocy obudzila mnie naglym wyciem/ skomleniem, kocim placzem, przeplatanym z syczeniem. Nie chciala mnie zaatakowac, bo moglam bez problemu do niej podejsc i poglaskac, wyla takjakby z bolu. Oprocz placzu, chodzila nisko nad ziemia i przy probie wskoczenia na wysokosc okolo 40cm, prawie spadla. Oczywiscie niezwlocznie rano udam sie z Nia do weterynarza, jednak pisze w miedzyczasie do Was, bo moze ktos z juz spotkal sie z takim zachowaniem? Dla mnie byl to pierwszy raz i bylam przerazona. Dodam ze ten „atak” trwal jakies 3 minuty.

Karolajla

 
Posty: 2
Od: Śro paź 11, 2017 4:23

Post » Śro paź 11, 2017 10:09 Re: Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

popros
o badania krwi í rtg usg

anka1515

 
Posty: 4065
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Śro paź 11, 2017 10:45 Re: Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

dziwnie to wygląda
zrób podstawowe badania i obserwuj

pisz o tym
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro paź 11, 2017 19:13 Re: Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

Czy koteczka jest wysterylizowana?
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Śro paź 11, 2017 19:39 Re: Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

Karolajla pisze:Witam,
Jestem nowa na forum, postanowilam napisac, bo spotkala mnie przed chwila dziwna sytuacja. Kotke posiadam od ponad 2 lat, od poczatku jest ze mna. Dzisiaj w nocy obudzila mnie naglym wyciem/ skomleniem, kocim placzem, przeplatanym z syczeniem. Nie chciala mnie zaatakowac, bo moglam bez problemu do niej podejsc i poglaskac, wyla takjakby z bolu. Oprocz placzu, chodzila nisko nad ziemia i przy probie wskoczenia na wysokosc okolo 40cm, prawie spadla. Oczywiscie niezwlocznie rano udam sie z Nia do weterynarza, jednak pisze w miedzyczasie do Was, bo moze ktos z juz spotkal sie z takim zachowaniem? Dla mnie byl to pierwszy raz i bylam przerazona. Dodam ze ten „atak” trwal jakies 3 minuty.


Wygląda to na problem neurologiczny.
Najlepiej gdybyś poszukała neurologa kociego.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt paź 13, 2017 15:23 Re: Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

Tak, kotka wysterylizowana.
Weterynarz podejrzewa ze moze to mogl byc jakis maly zator. Jedziemy w poniedzialek do kardiologa na echo serca.

Karolajla

 
Posty: 2
Od: Śro paź 11, 2017 4:23

Post » Wto paź 31, 2017 12:37 Re: Kot nagle wyje/ zawodzi/ syczy

Karolajla, i jak sytuacja? Coś się wyjaśniło u lekarzy?

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szymkowa i 185 gości